Yumurta Büyüsü Nedir

Yumurta büyüsü Nedir adından da anlaşıldığı gibi yumurtanın malzeme olarak kullanılması ile yapılan bir büyü çeşididir. Yumurta büyüsü, çoğu zaman kişisel olarak evde yapılan bir büyüdür. İzlenecek her bir adım dikkatlice takip edilerek uygulama yapıldığında sonuç alınabilecek bir büyüdür. Basit malzemeler desteğiyle evde belirli bir rutin içerisinde tılsımlı sözcükler söylenir, dilek dilenir ve istenen her ne ise ona odaklanılır, sağ el ile yumurta kırılır sarı kâğıt üzerine akması sağlanır ve ondan sonra kurumaya bırakılır.

24 saat hemen sonra kâğıt gerektiği şekilde kıvrılır ve evden belirli bir uzaklıkta toprak içine gömülür daha sonra sihrin etkisini göstermesi ve arzulanan dileğin gerçek olması için beklenir. Yumurta büyüsü yapılırken dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan en önemli husus büyü yapılacak ortamın sakin ve sessiz olmasıdır. Ruhani güçler ile de mesajşime geçileceği için loş bir ortam ya da bir tek mum ışığı ile aydınlatılmış bir ortam olması gerekmektedir. Ferdin istediğine odaklanıp dileğini dilemesi gerekmektedir. Dileğini sesli yahut sükunet içinde belirli bir sayıda tekrar etmesi gerekmektedir. Büyü eylemini uygularken lüzumlu tılsımlı sözcükleri de belirli bir sayıda yeniden etmesi gerekmektedir. Büyü icra eden bireyin yönü kıbleye dönük olmalıdır.

Yumurta Büyüsü Ne için Yapılır?
Yumurta büyüsü temelde istenen bir şey için istek büyüsüdür. Günümüzde ise yoğun olarak aşık etmek veya eşleri, sevgilileri ayırma amaçlı yapılmaktadır. Yumurta büyüsü doğru şekilde yapıldığında ne niyetle yapıldıysa o yönde bir sonuç alınır. Yumurta büyüsü tesiri çok güçlü olduğundan özellikle platonik aşk yaşayanlar bu büyü yöntemine başvurmaktadırlar.

Yumurta büyüsü yapılan kişi üzerinde fizyolojik olarak çok büyük emareler gözlenmez. Özellikle aşk büyüsü amaçlı yapılan yumurta büyüsü etkileri büyü yaptıran kişiyi düşünmek ve özlemek ile belirti gösterir. Fakat, üzerine büyü yapılmış olan fert mantıksız hal ve tavırlar içine girmez, yaptığı her hareket için mantıklı sebepleri vardır. Yumurta büyüsü çiftleri yahut eşleri ayırmak için de çok sayıda kişi tarafından yapılmaktadır.

Çiftleri ayırmak için yapıldığında da üzerinde büyü olan fert mantıklı sebepleri bahane ederek ayrılır ve kendisine büyü yapmış oldurmış olan kişiye yakınlık duymaya adım atar. Yumurta büyüsü aşk için yapıldığında büyüyü icra eden kişi kendisini arada bir büyü yaptığı kişiye göstermelidir. Arada bir kendisini göstererek arzu etmiş olduğu kişiye kendisini hatırlatır ve büyü de daha etkili bir halde meblağ. Yumurta büyüsü başka arzu ve istekler için de yapılabilmektedir.

Yumurta Büyüsü Kaç Günde meblağ?
Yumurta büyüsü yapıldıktan sonrasında 24 saat kuruması beklenir, bu süreçte evde güvenli bir yerde muhafaza edilir. Kuruduktan sonra büyü yapılmış olan kâğıt belirtilen biçimde katlanır ve evden belli bir uzaklıkta toprak içine gömülür. Bu süreç içinde çok sık olmayacak şekilde üzerine büyü meydana getirdiğinız kişiye kendinizi göstermelisiniz. Yaklaşık olarak iki hafta içinde büyü tam tesirini gösterecektir.

Bazı özel durumlar içeren veya yapılmış aşamasında uygulanan adımlara bakılırsa değişkenlik gösterebilen tutma zamanları da vardır. Evde bireysel olarak uygulanan bir büyü olduğundan izlenecek doğru yollar eksik yapıldığında büyü tutmayabilir de. çünkü en güvenilir olanı bir kahin ile ortak çalışma içerisinde yumurta büyüsünü yapmak en yani olacaktır.

Medyumlar, yumurta büyüsü yapmak isteyen kişiye bir anlamda rehberlik edebilirler. Doğru ve uygun eylemler sırasıyla yapıldığında ve niyet edilen isteğe odaklanarak yapılacak olan yumurta büyüsünün tutma mümkünlığı oldukca yüksektir.

Özellikle platonik aşk yaşayan kişilerin başvurduğu yumurta büyüsü hızlı etki göstermesi sebebiyle de çok sayıda kişi tarafından tercih edilmektedir. Ek olarak kullanılacak malzemelerin kolay ulaşılabilir ve uygun maliyetli materyaller olması da çok sayıda fert tarafınca tercih edilen bir büyü çeşidi olmasının önemli sebeplerindendir. Platonik aşk yaşayan kişilerin sabırsız tavırları da göz önünde bulundurulduğunda arzu etmiş olduğu kişiye bu kadar hızlı kavuşmak yumurta büyüsü ile fazlaca mümkün görünmekte. Yumurta büyüsü yapmış olduran çok sayıda fert olumlu sonuçlar aldıklarını belirtmişlerdir.

Kimler Yumurta Büyüsü Yapabilir?
Yumurta büyüsü, öteki büyülerin aksine daha çok ev yahut sakin bir ortamda bireysel olarak yapılabilen bir büyü çeşididir. Uygulaması ve izlenecek yolları diğer büyüler kadar detaylı ve zorlayıcı değildir. Yine de yumurta büyüsü meydana getirecek kişiler bazı hususlarda dikkatli olmalıdırlar.

Özellikle ne için yumurta büyüsü yapmak istediği konusunda doğru ve net bir halde ne istediğini veya dilediğini belirterek dilekte bulunmalıdır. Tercihen konsantrasyon ve yapılacak büyüde herhangi bir dış etken etkisinde kalınmaması için loş bir ortamda, özellikle mum ışığı ile aydınlatılmış bir ortamda, tamamen sessiz ve sakin bir şekilde uygulanmalıdır. Yumurta büyüsünü meydana getirecek kişinin yönü kıbleye dönük olmalıdır.

En önemli hususlardan biri de büyü uygulamasında yapılacak işlemler için kişi sağ elini kullanmalıdır, sol eli ise kalbinin üzerinde olmalıdır. Doğru bir şekilde gerekli adımlar sırasıyla takip edilip uygulandığında yumurta büyüsü isteğe yönelik bir sonuç verecektir.

Kişi özellikle merhametli bir biçimde dileğini dile getirmelidir. Sırasıyla ve belli adetlerde tılsımlı sözcükler söylenerek gerekli uygulamalar yapılabilmektedir. Bireysel olarak uygulanabiliyor olsa da yumurta büyüsü yapmadan önce de bir medyuma danışmak doğru bir karar olacaktır. Bilici fert bireysel olarak yapacağınız yumurta büyüsü ile ilgili yapılacakları ve söylenecek tılsımlı sözleri doğru bir biçimde öğrenmek konusunda iyi bir kılavuz olabilir.

Yumurta Büyüsünün etkileri
Yumurta büyüsü emareleri, yapılma fakatçlarına gore farklı emareler gösterebilmektedir. Yumurta büyüsü yaygın olarak aşk için yahut çiftleri ayırmak için yapıldığı malum bir büyüdür. Kişilerin evde bireysel olarak uygulayabilecekleri bir büyü olması sebebiyle de çok sayıda birey tarafınca uygulanmaktadır.

Yumurta büyüsü yalnız aşk için değil istenilen ya da dilekte bulunulan herhangi bir konuda da yapılabilir. Aşk veya ayırmak amaçlı yapılan yumurta büyülerinde ise üzerine büyü yapılmış olan birey de bazı belirtiler gözlemlemek mümkündür. Büyü yapmış olduran kişiyi devamlı düşünmek, uyku düzensizlikleri, büyü yaptıran kişiyi sürekli rüyasında görmek ve özlemek benzer biçimde belirtiler başlıca gözlemlenenleridir.

Ayırmak için meydana getirilen yumurta büyüsünün etkileri ise çiftler arasında kavga ve cinsel olarak soğuma ile ayırmaya yönelik girişimin neticeları olabilmektedir. Üzerine büyü yapılan kişi büyü tesiri altında olduğunu anlamayabilir. Mantık dışı hal ve hareketlerde bulunmazlar. Fakat, büyü etkisi ile iradesi haricinde büyü yaptıran kişiye yoğun bir bağlılık duyar. Ortalama iki hafta içinde tesirini gösteren yumurta büyüsü belirtileri büyü yapılmış olduktan hemen sonrasında başlayabilir. Büyü yapan bireyin yürekten istek dilemesi ve tam odaklı bir halde yumurta büyüsünü yapması beklediği neticeları kısa sürede alması açısından önemlidir.

Yumurta Büyüsü için lüzumlu Malzemeler ve Yapılışı
Yumurta büyüsü yapmak için gerekli malzemeler, bir tane yumurta, sarı renkli bir kâğıt, tercihen mum ışığında sessiz bir ortam. Bu gereklilikler sağlandığında büyüyü yapacak olan kişi dileğini yürekten istemelidir. Ruhani varlıkların da kabiliyetlerinden faydalanabilmek adına 17 kere tılsımlı sözcükleri yine etmelidir. Bu işlemleri yaparken yönü kıbleye dönük olmalıdır. Ondan sonra belirtilen dileğini tılsımlı sözcükler ile sesli bir şekilde söylemelidir ve sağ eli ile sarı kâğıt üzerine yumurtayı kırmalı ve üzerine akıtmalıdır.

Bu esnada sol el de kalp üzerinde olmalıdır. Kırılan yumurta sağ el işaret parmağı ile karıştırmalı ve dileği yine etmeye devam etmelidir. Sonrasında kâğıt yatak odasında bir yerde kurutulmalı ve sonrasında yedi gün saklanmalı. Yedi gün sonunda evden belli bir mesafe uzaklıkta toprak altına gömülmeli. Ortalama iki hafta sonucunda meydana getirilen yumurta büyüsü sonuç verecektir. Meydana getirilen büyü bir birey üzerine ise kısa sürede belirtilerini gösterecektir. Yumurta büyüsü yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar başlamadan önce abdestli olunması ve tamamen temiz bir niyetle dileğin istenmesi. Kötü fakatçlar için meydana getirilen yumurta büyüleri beklenmeyen sonuçlara sebep olabilir.