Kara Büyü Nasıl Yapılır

Kara büyü nasıl yapılır? Konusu son günlerde en çok merak edilen ve sorulan sorular içinde yer almaktadır. Bu konuyu açıklamaya başlamadan önceden büyü hakkında genel bilgiler vermekte yarar vardır. Büyü, herhangi bir fert veya herhangi bir şeyi bilgili ve mevzunun uzmanı denebilecek bir kişiden yardım almak suretiyle tesir altına almaktır. Bir anlamda olayın akışını değiştirmek için birtakım teknikler uygulamaktır. Büyü iyi niyetli ve kötü niyetli olarak yapmış oldurılabilir. Yaptıran bireyin taşıdığı niyet çok önemlidir.

İnsanlar niçin Kara Büyü yaptırır?
Her süre insan hayatı tertipli ve istenildiği benzer biçimde gitmeyebilir. İnsan yaşamı inişli çıkışlıdır. Kimi zaman bir insanı seversiniz fakat o sizi sevmez ya da terk eder. Aşk acısıyla siz kıvranırken elinizden keşke bir şey gelse diye düşünürsünüz. Yahut evlisinizdir. Eşinizi siz çok seviyorsunuzdur fakat eşiniz sizi sevmiyordur artık. Yada eşiniz sizi bir başkası için terk etmiştir ve siz çok acı çekiyorsunuzdur. Belki çok istemenize karşın bir türlü çocuğunuz olmuyordur. Mutlu değilsiniz belki de. Oysa mutluluğu hak ettiğinizi düşünebilirsiniz ki mutluluğu herkes hak eder. Ya da her şey hayatınızda normal ve yolundadır. Özel yaşamınız dört dörtlüktür, çok mutlu ve huzurlusunuzdur, işiniz gücünüz de yerindedir. Fakat bir anda işleriniz durgunlaşır ticaretiniz zayıflar. İşleriniz bir anda ters döner, bozulur. Maddi anlamda çok büyük bir sıkıntıya düşmüşsünüzdür. Bir çıkış yolu aramaktasınızdır.

Kara Büyüden Başka Büyü Çeşitleri nelerdir?
İşte tüm bu sayılan olaylar için insanlar büyü yapmış oldurmak isteyebilmektedir. Büyüler yapılış amaçlarına göre isimler alırlar. Maddi veya içsel fakatçlarla yaptırılan kısmet açma büyüsü, birini kendine bağlamak için yapılan büyü adından da anlaşılacağı gibi bağlama büyüsü, İki fert arasındaki muhabbeti bozmak için yapılan büyü soğutma büyüsü olarak adlandırılır. Sicim büyüsü kara büyüler arasında yeri olan başka bir büyü türüdür. Çok özel araç-gereç ve kuralları ile zor yapılan bir büyüdür. Kaşık büyüsü tecrübeli ve işini çok iyi yapabilen iş ehli bir bilici tarafınca yapılırsa çok kısa bir sürede tutabilen bir büyüdür.

Sabun büyüsü çok sık yapmış oldurılan tehlikeli ve kısa zamanda tutan bir kara büyü türüdür. Kara büyü çeşitleri elbet bu kadarla sınırlı değildir. Aşk büyüsü, muhabbet büyüsü, geri getirme büyüsü, kara büyü. Biroldukça çeşidi olan büyüler arasında maksimum bilinenler ve en sık yapmış oldurılan büyü çeşitleridir.