Yumurta Büyüsü nedi?

Yumurta Büyüsü Nedir?
Yumurta büyüsü, kara büyüler arasında etkisi çok hızlı gösterenlerdendir. Bu nedenle de devamlı tercih edilir. Soğutma büyüsüne benzerdir. Fakatçları aynıdır. Maksimum kullanıldığı nokta ise sevgilileri ayırmaktır. Bazı kişiler sevmediği sevgililere, ayrılmasını istediği sevgililere medyumlar aracılığıyla bu büyüyü yapabilirler. Bu sihrin maksimum kullanıldığı noktalardan birisi de insanların psikolojini bozup delirtmektir. Kişiler kin güttüğü insanlara, nefret ettiği insanlara ve sevmediği insanlara bu büyüyü delirtmek amacıyla da yapabilirler. Kişiler belli bir zaman sonra aklını yitirebilir. Yumurta büyüsü bayağı, masrafsız sadece meydana getirilen kişi için çok tehlikeli bir büyüdür. Bu nedenle bu büyüyü yapacak veya yaptıracak kişiler mutlaka emin olmalıdır.

Kişiler pişman olursa geri dönüş çok zor olacaktır. Ek olarak büyüyü yaptıracaklar kararından emin de olsa, büyü masrafsız ve basit de olsa ne olursa olsun bir medyum veya büyücü ile beraber yapmalıdırlar. Bu büyüyü yaptırmak isteyen kişiler için de faydalı olur. Çünkü kara büyüler kimi süre büyüyü yaptıranlara da fenalükler getirebilir. Sadece medyumlar bu durumlarda daha bilgilidir. Daha savunmalı ve daha etkili olurlar. Ayrıca sihrin de daha sağlıklı yapılmasına vesile olunur. Yumurta büyüsü nedir sorusunun cevabı kimine nazaran bir ayırma büyüsü, bazısına gore birleştirme büyüsü bazısına gore de yalnızca aşk için kullanılan büyüdür. Sadece yumurta büyüsü doğrusu hem ak hem kara bir büyüdür ve birçok durumda kullanılabilir.

Aşk İçin Yumurta Büyüsü
Yumurta büyüsü çoğu zaman aşıkları ayırmak için kullanılır. Sadece aşıkları birleştirmek için de kullanılır. Gönül işlerinde sıkça kullanıldığı için iyi fakatçlara da yönlendirilmiştir. Hemen derhal her kara büyü gibi bu kara sihrin de beyaz tarafları mevcuttur. Bu büyü ile arası bozulmuş sevgililer, nişanlılar, evliler aralarını düzeltebilir. Yani yumurta büyüsü aşk için kullanıldığına her arası bozuk, kavgalı aşığın arasını da düzeltebilir ve böylece beyaz büyü kullanılmış olur. Aşk için kullanıldığında illa arası bozuk kişilerin arasını da düzeltmez. Bazı kişileri kendisine de bağlayabilir ve gönlünü ısıtabilir.

Kara büyüde soğutma büyüsüne benzerdir sadece yumurta büyüsünün beyaz tarafı ise bağlama büyüsüne benzerdir. Amaçları da aynıdır. Bu ise büyüyü tamamen karanlıktan alıp bir kısmını aydınlık bırakır. Doğrusu doğrusu yumurta büyüsü aşk için beyaz büyü olarak da kullanılabilir. Peki böylesine fazla kullanımı olan yumurta büyüsü iyi mi yapılır?

Yumurta Büyüsü nasıl Yapılır?
Yumurta büyüsü yapımı basittir sadece sonuç olarak bir kara büyü olduğundan ne olursa olsun dikkatli olunmalıdır. Çünkü kara büyülerde en küçük bir hatada sıkıntı oluşabilir. Gerekli ortam sağlansa da tüm büyülü sözcükler bilinse hatta ritüeller sıfır hatayla da yapılsa gözden kaçan hatalar cinlerin kişilere negatif dönmesine sebep olabilir. Yumurta büyüsü cinler aracılığıyla yapılır. Ancak bir hatada ise cinler kötü yollar ile sizlere erişebilir. Sizleri korkutabilir, rüyalarınıza girebilir, hatta akıl sağlığınızı bozmaya çalışırlar. Cinler yüksek güç kullandıklarında kişilerin akıl sağlığını etkileyebilirler. Bu bilinen bir gerçektir. Bu yüzden büyü en çok da kötü amaçla yapılacaksa bir medyum veya büyücü ile mevzuşulmalıdır. Çünkü onlar tanrı’ın yüzü suyu hürmetine iyilik yaparlar. Kötü yaptıkları büyüleri ise mesleği gerekleri yaparlar. Bu yüzden cinlerden korunmayı daha iyi bilirler ve alışıklardır.

Bundan dolayı yumurta büyüsünün medyumlar ile yapılması önerilir. Sadece siz kendinize güveniyorsanız ve hata yapmayacağınızı düşünüyorsanız da yumurta büyüsünü yapabilirsiniz. Masrafsız olan bu sihrin temel ürünü isminden de anlaşılacağı şeklinde yumurtadır. Yapılışında kullanılan ürün ismine de adını vermiştir.

Yumurta büyüsünün yapılışı için ilk adım olarak yumurtanın beyazının ve sarısının ayrılması gerekir. Bu işlemde yumurtanın sarısı hanımı beyazı ise erkeği temsil eder. Yapılacak ritüeller buna nazaran ayarlanır. Daha sonrasında ise yumurtanın sarısı güneş gören bir yerde saklanmalıdır. Yumurtanın beyazı ise ne olursa olsun güneş görmeyecek zifir bir yerde saklanmalıdır. Tek bir güneş ışığı dahi yumurtanın beyazına gitmemelidir. Buna bakılırsa bir ortam da hazırlanabilir. Yumurta büyüsü iyi mi yapılır sorusunun temelinde bu yatmaktadır. Büyünün bu şekilde yapılmasının ise çeşitli sebepleri vardır.

Yumurta büyüsünün temelinin bu ayin ile oluşmasının sebebi çok eski bir inanıştan kalmaktadır. Bu inanışta gece ile gündüzün asla birleşmeyeceği düşünülüp yumurtaların bu şekilde saklanması uygun görülmüştür. Bu işlem böylece işe de yaramıştır. Bu büyü çeşitli ritüeller ile yapılan birey belirlendikten sonra çabucak etki göstermektedir ve eşleri gece ve gündüz benzer biçimde tekrar yeniden birleşmemeye yöneltir. Büyü özellikle Suriye’de çok yaygındır.

Yumurta Büyüsünün Yapılışı Hakkında Detaylar
Yumurta büyüsü yalnızca yumurtanın sarısını güneş gören bir yere koyup beyazını karanlık bir yere koymakla bitmez. Sihrin tamamlanması için çeşitli tılsımlar okunmalıdır. Aksi takdirde bu işlem tam istenilen gibi gerçekleşmeyecektir. Büyü meydana getirilen kişiler sadece kavgalar etmekle yetinecektir ancak bu problemler da çözülebilip ilişki devam edecektir. Bu yüzden tılsımlar mutlaka unutulmamalıdır. Büyü yalnızca çeşitli tılsımlar okunursa tamamen gerçekleştir. Ancak bu tılsımlı sözler kesinlikle tek başınayken okunmamalıdır. Bu işler uzman bir medyuma bırakılmalıdır. Çünkü yumurta büyüsü hakkındaki doğru tılsım internetten yada başka yerlerden araştırılarak bulunamaz. Bulunması da imkansıza yakındır. Bu nedenle doğru tılsımı okuması ve büyüyü etkili kılması için bir medyum ile mevzuşulmalıdır. Medyumlar tecrübeleriyle bu büyüyü gerçekleştirebileceklerdir.

Yumurta büyüsü basittir. Masrafsızdır. Noksan bilgili kişiler, feyk medyumlar yahut daha bir çok tanımış olduğunız ‘’ben yaparım yumurta büyüsünü senin için ne var ki bunda’’ şeklinde sözler söyleyebilirler. Sadece onlara itibar etmemelisiniz. Çünkü yapılışı kolay, ince detayları ve tılsımları şeklinde diğer ritüelleri zor olsa gerek. Özen, tecrübe, data, korkusuzluk ve emek ister. En sonunda işin ucunda iki kişiyi ayırmak söz mevzusudur. Çünkü yumurta büyüleri beyaz büyü olarak neredeyse hiç kullanılmaz. Bundan dolayı siz de bir medyum ile görüşmelisiniz. Eğer bir medyumsanız da bu kabiliyetinizi bilmeden büyüye girişmemelisiniz.

Yumurta Büyüsü Ayırma Amacıyla Kullanılırken
Yumurta büyüsü ayırma amacı için kullanıldığı zaman her büyüdeki gibi dilekler dilenir. Zor bir mesai ister. Belirli sayıdaki cinlere çağrıda bulunulmalı ve yardım istenilmelidir. Bu durumda ise yapılacak farklı işlemler bulunur. Yumurta büyüsü kişileri ayırma amacıyla yapılıyorsa yumurtanın sağ elle kağıdın üzerine kırılıp sağ elin işaret parmağı ile kağıda yayılması gerekir. Daha sonra ise büyülü kadim lisanında bazı kelimeler doğru şekilde telaffuz edilmeli ve 24 saat benzer biçimde bir süre kadar bekletilmelidir. Daha sonrasında kağıt içeri doğru katlanıp yatak odasına minimum 1 metre yukarıda bir noktaya koyulmalıdır.

Ayırma için meydana getirilen bu yumurta büyüsünde yumurta size belirtilmiş bir zamandan sonra yatağınıza yakın bir yerde saklanmalıdır. Bu saklanmanın da çeşitli tarifleri bulunmaktadır. Bu tarifler iyice araştırılmalı ve işaret parmağı ile kağıda dağıtılıp bekletilen yumurta tarifine uygun şekilde dışarıda, eve ne uzak ne de yakın bir noktaya gömülmelidir.

Bunlar ile işlem sona ermez. Ne olursa olsun çeşitli tılsımlar okunmalı ve dilekler işlenmelidir. Büyü iki kişiyi ayırmak için kullanılacağından buna uygun istekler iletilmelidir. Böylece büyü hatasız bir halde tamamlanır. Ancak gene de minik bir hatanın gözden kaçmaması için bu işlem her büyüdeki gibi medyum vasıtasıyla yapılmalıdır.

Yumurta Büyüsü nasıl Anlaşılır?
Her medyum, işinde profesyonelce hareket etmek ister. Yaptığı işlemleri özenle yapar. Bunun sebebi ise kişilerin büyüyü fark etmemesini istemektir. Eğer bir medyumun yaptığı büyü fark edilirse medyum kendisini başarısız bulabilir. Bunun için büyüleri fark etmek zordur ve büyücüler de fark edilmemesi için uğraş gösterir. Büyülerin yapıldığı kişilerin büyüyü fark etmesi bir hayli zor olsa gerek. Bu nedenle ikinci bir göze ihtiyaç vardır. Doğrusu büyülerde her şey sizlere normal benzer biçimde görünebilir. Basit tartışmalar ve ayrılık şeklinde gelebilir. Ancak dışarıdan bir göz bunu anlayabilir. Sizlere uyarmalarda bulunabilir. Büyü meydana getirilen kişiler başlangıçta alakasız bulunduğunu söylerler. Bu durumda da yine ikincil bir göz yardımcı olmalı ve ikna etmelidir. Bu ikinci göz büyü meydana getirilen kişilere ne kadar yakın olursa o kadar iyidir. Çünkü ferdin hal ve tavırlarının değiştiğini gözler. Bu ikinci göz ise aile fertleri yada yakın arkadaş olursa büyü rahatça anlaşılabilir.

Yumurta büyüsü birinci gözden de anlaşılabilir. Zor da olsa bu belirtileri bilen bir fert hatırlarsa anlayabilir. Yumurta büyüsü meydana getirilen kişide gece uyuyamama, gündüzleri yataktan çıkamama, deride anlamsız bir solgunluk, gözlerde sönük ve manasız bir bakış, sert tavırlar, soğuk cevaplar, alakasız aşırı heyecanlanmalar ve tıbbi bir konum olmadan huzursuz tavırlardır. Bu belirtilere sahip kişiler bir büyünün tesirinde olabilir. Bu durumda ise farklı bir medyuma, güvenilir bir medyuma danışılmalıdır.

Yumurta Büyüsü iyi mi Bozulur
Yumurta büyüsünün yapıldığını anladığınız bir insandan bu sihrin tesirini kaldırmak istiyorsanız veya kişiler fark ettiyse ve bozmak bekliyorsa mutlaka bir medyum ile görüşmelidir. Çünkü genel anlamda büyüleri bozmak yapmaktan daha zordur. Fakat gerçek medyumlar, güvenilir medyumlar, kimlikleri malum, işlerinde tecrübeli, popüler, daha önceki seanslarından görüntüler elde edebilen, hakkında iyi yorumlar alan medyumlar büyüleri güvenli bir halde çözerler. Büyü yaptırılırken gidilen medyum şeklinde bozulacakken gidilen medyum da iyice araştırılmalı ve güvenilir medyum koşullarına sahip olmalıdır. Güvenilir medyum koşulları ise çeşitli araştırmalar ile bulunabilir.

Medyumlar büyü etkisi altında olan kişilere çoğunlukla bunu hissettirmezler. Kişiler genellikle etraftan gelen uyarmalar ile bunu anlar. Hemen sonra ise birey de şüphelenip büyüyü bozdurmak ister. Büyüyü bozmak için de çeşitli hocalar büyü tesiri altındaki kişilere de sorumluluklar verip ritüelleri ile büyüyü bozar. Bunun için de bireyin özen göstermesi gerekir. Büyü bozma aşamasında her kurala uyulmalıdır.

Büyüleri bozan ve iyilik için uğraşan medyumlar gerçek medyumdur. Medyumlukta büyücü kavramının çıkmasının sebebi ise kendisini medyum diye adlandırıp büyü yapanlardır. Sadece medyum ya da büyücü kavramları birleşik benzer biçimde görünse de büyüyü bozanlar aslabir süre büyücü değildir. Medyumdur. Yumurta büyüsü de gerçek medyumlar aracılığıyla anlaşılıp, tertipli seanslar sayesinde bozulabilir.