Nohut Büyüsü nedir?

Nohut büyüsü, meydana getirilen bireyin meydana getiren kişiye aşık olmasını sağlamak amaçlı yapılır. Bunun yanında giden sevgilinin gelmesini ve geri dönmesini sağlamak için yapılır. Günümüzde web ortamında çok fazla nohut büyüsü çeşitleri vardır. Ancak çok güçlü bir büyü olduğu için ferdin tek başına hele de herhangi bir bilgisi olmadan yapması oldukca sorunlı durumlar ortaya çıkarabilir.

Bu konuda uzman olan ve mevzusunda deneyimli hoca yahut medyumlardan destek almak gerekmektedir. Çünkü güçlü bir büyü olduğu için yapılırken dikkat edilmesi gerekir. Bunun yanında deneyimli ve tecrübeli olmak da en önemli konulardan biridir. Bu konuda medyum hocamız sizlere lüzumlu tüm işlemlerde yardımcı olacaktır. Yapmanız ihtiyaç duyulan isteğinizi hocamıza bildirmek ve onun yardımından yararlanmak.
Nohut Büyüsü tesirleri
Nohut büyüsü etkileri, mevzusunda uzman medyumlar tarafından yapıldıktan kısa süre sonra kendini hissettirmeye başlar ve günler ilerledikçe büyü altında olan kişiler sihrin tesirine girer.

Fert kendini garip hissetmeye adım atar.
Unutkanlık oluşmaya başlar.
Uykudan uyanma güçleşir. Uyku hali olur.
Kişide hiç görülmeyen sakarlıklar başlar.
Giderek büyüyü icra eden birey düşünülmeye başlanır.
Son olarak büyü icra eden kişiyi aramak ve onun yanına gitmek ister.
Hangi tür nohut büyüsü yapılırsa yapılsın, meydana getiren birey sihrin yapıldığı birey ile önce irtibata geçmemelidir. Öncelikle büyü meydana getirilen fert aramalıdır. Aksi takdirde büyünü etkileri görülmeyecek ve bozulacaktır.

Alanında uzman ve deneyimli medyum hocamız sizler için lüzumlu tüm bilgileri sizlere aktaracaktır. Medyum hocamız uzun senelerdir bu alanda çalışmalar yapmaktadır. Alanında ve mevzusunda uzman ve deneyimli durumdadır. Hocamız sizler için yapılması gerekenlerin hepsini söyleyecek ve sizlerin isteklerinin olması için çalışacaktır.

Nohut Büyüsü nasıl yapılır?
Örneğin 41 tane nohut büyüsü, 3 tane haşlanmış nohut ile büyü bu büyü türleri arasında en yaygın olanlarıdır. Her birinin ayrı yapılışları ve şekilleri bulunmaktadır. Bu yapılı şekillerinin nasıl bulunduğunu alanında uzman medyumlar tayin etmektedir. Çünkü yapılacak bir hata ile geri dönüşü olmayan sıkıntılar meydana gelebilir. Bu nedenle ne olursa olsun uzman bir medyum ya da hocadan destek almak gerekmektedir.

Alanında uzman ve deneyimli medyum hocamız sizlere yardımcı olmaktadır. Ancak belirtilmesi ihtiyaç duyulan ilk konu şudur. Büyüler kesinlikle iyi kalpli yapılmalıdır. Çünkü kötü fakatçlı meydana getirilen büyüler ciddi sıkıntılar ortaya çıkarabilirler. Hocamız bu noktada ve her durumda sizlere yardımı olacaktır. Okunması ihtiyaç duyulan dualar ve yazılması ihtiyaç duyulan tılsımlar için hocamız sizleri yönlendirecektir.

Kullanılacak Nohut Sayısının Seçilmesi
Nohut büyüsü nohut sayısı her büyü için farklı olabilir. Çünkü nohut büyüsü kişiye özeldir ve o birey için yapılacak işlemler gerektirir. 41 nohut büyüsü genel bir büyü olarak karşımıza çıkar. Sadece kişiye özel büyü yapıldığı vakit tesirleri daha iyi hissedilir.

Nohut büyüsünde nohut sayısı iki unsura göre belirlenir. Bunlardan birincisi büyü yaptırılan bireyin ismi diğeri de annesinin ismidir. Bu iki isim büyü yapılırken oldukça örutubet taşımaktadır.

Nohut büyüsü yapılırken hem yapılacak bireyin bununla birlikte annesinin isminin sessiz harfleri adedi kadar nohut alınır. Burada örnek verilecek olursa yapılacak kişinin ismi altı harfli, annesinin ismi ise sekiz harfli ise, adların sessiz harfleri kadar nohut alınır. Sonrasında yaptıran bireyin anası ve kendi adı kadar nohut alınır. Her iki grup nohutlar ayrı kapların içine alınır. Nohutların ayrı olması oldukca önemlidir.

Her iki grupta bulunan nohutlar için her gün tılsım okunması gerekmektedir. Bu tılsımlar uzman medyum hocalar tarafından belirlenecek ve sizlere verilecektir. Yine söylenecek sözler medyum hoca tarafınca belirlenmelidir. Çünkü her büyünün ayrı tılsımlar ile yazılması söz konusu olabilir. Tılsımlar ve nohut sayıları doğru olduktan sonra büyü yaklaşık 6 gün içinde etkisini göstermeye başlayacaktır. 6 gün sonucunda ise nohutların karıştırılması ve tek bir kabın içine konulması gerekmektedir.

Yine tüm mevzularda olduğu şeklinde bu mevzuda da medyum hocamız sizlere gereken tüm bilgileri verecek ve yapılması ihtiyaç duyulan tüm işlemlerin yapılmasını sağlayacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi de medyum hocamız ile kesinlikle doğruları paylaşmanızdır. Aksi takdirde yapılacak hatalı bir işlem ağır sonuçlar ortaya çıkarabilir.

Nohut Büyüsü emareleri
Nohut büyüsü belirtileri ilk yapıldığı günden itibaren hissedilmeye başlanır. Sadece bunu idrak etmek mümkün olmayabilir. Etkilerini yapılan bireyin çevreındakiler hissedebilir ve gözlemleyebilir. Bu etkilerin bazıları şunlardır.

Fert tembelleşir ve herhangi bir şey yapmak istemez.
Yapılan birey yaşamından keyif almamaya başlar.
Tüm insanlardan uzak durmaya çalışır.
Büyü yapılan birey ruhsal sıkıntılar ve depresif belirtiler gösterir.
Bu etkisinde bırakır alanında uzman ve deneyimli medyum hocaları tarafınca yapıldığında görülecektir. Aksi taktirde yanlış insanoğlu tarafından yapılan büyüler aslabir işe yaramadığı gibi, ters etkiler de oluşturabilir. Bu yüzden alanında uzman ve tecrübeli medyum hocalardan yardım alınması ilk şartlardandır.

Belirtilerin görünmesi ve sihrin tutması için medyum hocamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Ihtiyaç duyulan tüm konuları size aktaran medyum hocamız okunacak dualardan, yapılacak tüm işlemlere kadar sizlere her mevzuda data verecek ve büyünün tutmasını elde edecektir.

Nohut Büyüsü Yaparken Kaba Kalem Kırmak
Nohut büyüsü yaparken kaba kalem kırmak Azerbaycan çevrelerinde uygulanan bir işlem olarak görülmektedir. Bu işlem genel anlamda uzakta biri için yapılacak ise uygulanmaktadır. Uygulanacak birey uzakta ise bu işlem yapılır. Ancak nohut kabına kalem kırmak için altıncı günü beklemek gerekmektedir.

Altıncı günün sonucunda büyü yapılan kaba mürekkep damlatılır yahut divit kalem içine kırılır. Bu işlem de yine alanında uzman ve tecrübeli bir hoca yahut medyum tarafınca önerilmeli ve uygulanması anlatılmalıdır. Eğer kalem kırılması işlemi uygun görülmüş ise ne olursa olsun kalem mümkün olan en minik parçalara ayrılmalıdır.

Daha sonra kalem ile nohutlar birlikte karıştırılmalıdır. Kalem parçaları ile beraber asla aşık olmayacak kişilerin bile aşık olması beklenmektedir. Kişiler birbirine gönlünü kaptırır ve evlilik yapmak isterler.

Nohut Büyüsü Evli Kişilere Yapılır mı?
Nohut büyüsü evli kişilere yapılır mı sorusu bu büyüyü yapmış oldurmak isteyenlerin merak ettikleri sorulardan biridir. Elbette bu mümkündür. Sadece bundan çeşitli işlemler yapması gerekmektedir. Bu tarz şeylerin başlangıcında alanında uzman ve deneyimli hoca ya da medyumlara müracaat yapılmalıdır. Bunun yanında yapmış olduran kişinin niyetinin kötü olmaması gerekir. Bu iki duruma dikkat edilmez ise büyü tutmayacağı benzer biçimde bununla birlikte ters etkisinde bırakır de oluşabilir. Bunun yanında evli çiftlere meydana getirilen büyü sonucunda yuvalar da dağılabilir.

Nohut büyüsü yapılan kişi, bağlandığı kişi hakkında hiçbir negatif düşüncede bulunmaz ve bulunanlar ile de münakaşaya girer. Bu nedenlerle aileleri ile arası açılır ve o kişiyi korumak için herkesten ve her şeyden vazgeçer.

Ters İşlemler ile Nohut Büyüsü Bozma
Ters işlemler ile nohut büyüsü bozma elbet mümkündür. Özellikle kara nohut büyüsü yapıldığı vakit, tersten bozma işlemlerinin yapılması tercih edilir. Sihrin bozulması için minimum 6 gün süresince ritüellerin yapılması sağlanmalıdır. 6 gün boyunca ev içerisinde tılsımlı sözcükler belirtilen şekil ve sayılarda okunur. Bunun sayısını ve şeklini medyumlar sizlere bildirecektir.

Gene yaptırma işleminde olduğu benzer biçimde bozdurma işleminde de işinin ehli ve alanında uzman ve deneyimli hoca yada medyumlardan yardım alınmalıdır. Çünkü yapılacak herhangi yanlış bir işlem ters durumları ortaya çıkardığı şeklinde, herhangi bir sonuç ta ortaya çıkarmayabilir.

Alanında uzman medyum hocamız sizlere büyü yapmış oldurma mevzusunda olduğu gibi bozdurma mevzusunda da yardımcı olacaktır. Uzun yıllardır alanında insanlığa hizmet veren medyum hocamız ile sizler de kısa sürede isteklerinize kavuşabilirsiniz. Yapmanız gereken yalnız medyum hocamızı aramak. Geri kalan tüm işlemler medyum hocamız tarafından yerine getirilecektir.

medyum hocası tarafından belirlenen tılsımlı dualar ve öteki yapılacak ritüeller yapılmış olduktan sonrasında Kuran’dan dualar ve sureler okuyabilirsiniz. Özellikle Felak ve Nas sureleri her türlü musibet ve şer işlerden korumaktadır. Bunun yanında sure okumanın öteki bir önemi daha vardır. Tersten bozma işlemi ile beraber sizden giden büyü, başka birine tesir edebilir. Ancak bolca bolca sure ve yakarış okumak bu etkinin ortadan kalkmasını elde edecektir. Gene akşam vakitleri ile yatmadan önce okunması oldukça koruyucu olacaktır.