Kabala Büyüsü nedir?

Kabala Büyüsü Nedir ?
Kabala büyüsü kadim bir ilim ve ritüeldir. Hepimiz bunu tek bir büyü olarak bilse de aslolan olan Kabalanın bir ritüeller tümü olması ve istediğimiz şeyleri gerçekleştirmek için kullandığımız işlemin genel adı olmasıdır. Örnek verecek olursak kabala bir insanı kendinize aşık etmek içinde kullanılabilir, insanları birbirinden ayırmak içinde kullanılabilir.

3000 senelik bir geçişe haiz kadim bir ilimdir. Yahudiler tarafınca kullanılan bu ezoterik ve mistisizm insanoğlunun varoluşu ve bu varoluşta ki sırları çözerek insanın nirvanaya ulaşmasını amaç edinmektedir. İnsanın varoluşunu çözmek için insanın yaşam köklerine inmek gerekmektedir. İnsanın varoluş nedenini bulup bunu çözümlediğiniz vakit insanoğlunun da oluşumunu çözerek ona arzu ettiğiniz kodları entegre edebilirsiniz. Bu sayede o kişiye arzu ettiğiniz şeyleri yapmış oldurabilirsiniz.

Kabala Büyüsü nasıl Yapılır ?
Kabala büyüsü yapmak için bireyin adı, anne adı, doğum zamanı ve fotoğraf detayları kafi olacaktır. Öncelikli olarak kabala ilmine yardımcı ilim olarak ” GEMATRİA ” adında olan ve Kuran-ı Kerimde ki EBCED bilimsel benzeri bir ilimdir. Amacı Zohar (tevrat) içinde bulunan şifreleri çözmek ve buradan kişinin yaşam özüne ulaşmaktır.

Öncelikli olarak kişinin isimi alınır ve İbraniceye çevrilir. Ondan sonraki aşamada her harfe bir sayı verilir ve ayin nihayetinde çıkan rakamlar toplamı Zohar da bulunan yere getirilerek burada bir çözümleme yapılarak gizli saklı mesaja ulaşılır. Burada ki gizli saklı bildiri ile kişinin yaşam köklerine inilir. Tüm işlemler ferdin yaşam köklerine ulaştıktan sonra kolayca yapılabilir. Çünkü kişini kodlarını çözmek size o kodlamalar arasına yeni kodlar yerleştirmek için yetki vermektedir.

Kabala Büyüsü Nerelerde Kullanılır ?
Burada önemli olan şey hangi amaçla kullanmak istediğinize bağlıdır. İkili ilişkilerde kullanıyorsanız eğer iki tarafında gematriası alınır. Burada ki fakatç insanların ilişkilerinde mihenk taşı olan aşk, sevgi, itimat, sadakat, seks benzer biçimde şeylerin değerlerine bakmaktır. Bu değerlerin kişiler arasında ki oranına bakılır. Örnek olarak aşk erkek tarafında 5 hanım tarafında 3 ise bunu 5 – 5 yapmak için enerjisel bir çalışma uygulanmaktadır. Bu çalışma da ruhani varlıklar yardımıyla yapılır.

Bu çalışmada ki temel fakatç insanların tüm kriterlerini birbirine eşitlemek ve onların içinde kopmaz bir bağ kurmaktır. Ruh ikizi denilen tabir tam olarak kabaladan gelmektedir. Bozulmaz zincir yardımıyla meydana getirilen işlem ömürlük devam eder.

Burada size yalnız ikili ilişkilerde kullanılan kabalanın açıklamasını yaptım. Bunun haricinde bireysel işlemlerde de kabala rahatlıkla kullanılmaktadır. Örneğin ferdin şansını talihini arttırmak. Gönül ilişkilerini ve aşk hayatını kısacası kısmetini açmak. Bunun haricinde kişinin etrafında daha çok bir enerjisel çekim gücü oluşturmasını sağlayıp daha popüler olmasına yardımcı olmak gibi daha bir çok alanda kullanılabilir.

Kabala Kara Büyü sınıfında da sıkça kullanılmaktadır. Ferdin yaşam enerjisini düşürmek, hastalanmasını sağlamak hatta ve hatta ölümüne sebep olmak şeklinde bir çok alanda etkili sonuçlar vermektedir.

Kabala etki Süresi Nedir ?
Dinsel tören genel olarak 21 gün sonunda tam olarak neticelanmaktadır. Fakat gözle görülebilir etki süresi için 10. Günden sonra ve 18. Günden önceki arada geçen sürece bakılır. Hangi amaçla yapmış olursanız yapın kabala işlemi totalde 21 gün içinde sonuçlanmaktadır.

Kabala Bozulabilir mi ?
Kabala işleminin bozulması imkansızdır. Bunun sebebi tüm ritüellerin üzerinde bir dinsel tören olmasından meydana gelmektedir. Bütün büyüler tek bir amaca hizmet ederken Kabala bir ritüeller genelidir ve tek bir ayin ile istediğinizi almanızı sağlar. Bunun yanı sıra işlem ondan sonra meydana getirilen Ayna Büyüsü adı verilen özel işlem yardımıyla bu işlemi bozmak için yapılacak olan karşı büyülerin büyüyü icra eden kişiye geri yansıtılması sağlanır. Bu şekilde hiç bir sihrin işlemeyeceği mükemmel bir işlem yapmış oldurmış olursunuz.

Kabalist Kimdir ?
Kabala ilmine hayatını adamış ve bu ilim yardımıyla bir çok kişiye şifa kaynağı olmuş Hocalara ve Büyük Üstatlara verilen isimdir.

Kabala Büyüsü belirtileri nelerdir ?
Bu sihrin belirtileri hangi amaca hizmet etmesi için yapıldığına göre değişiklık göstermektedir. Unutmayalım ki Kabala tek başına bir işlem değil bir işlemler tümünün genel adıdır. Kısacası Yöntemin adıdır kabala …