Soğutma Büyüsü nedir?

Soğutma Büyüsü Nedir ?
Soğutma büyüsü adından da belli olacağı üzere iki insanın arasını açmak ve birbirinden soğutup ayrılmalarını sağlamak adına yapılan kara büyü derslikında bir büyüdür. Genellikle evli çiftler arasında ilişkileri bozmak ve boşanmaları adına meydana getirilen bir işlemdir. En çok bu büyüyü yapmış olduranlar ise kayınvalideler ve görümcelerdir. Nadirde olsa aile arasında anne oğul – baba oğul ya da anne kız – baba kız ilişkilerini bozmak adına da kullanılmaktadır.

Soğutma Büyüsü niçin yaptırılır ?
Genel olarak ilişkilerin veya evliliklerin tasvip edilmediği durumlarda sıklıkla kullanılan bir büyüdür. Örnek verecek olursak oğlunun evlenmek istediği kadını onaylamayan bir anne oğlunun kızla evlenmesini engellemek adına bu büyüyü yaptırabilir. Bunun haricinde evlendikten sonrasında hoşuna gitmeyen huylarını görürse de bu işlemi uygulayabilir. Sevmiş olduği insanın başka biriyle ilişkisi olmasını hazmedemeyen bir hanımda bu büyüyü kullanabilmektedir.

Bu durumların dışında aile ilişkilerini bozmak ve aile ortamına nifak tohumu sokmak adına da nadiren de olsa kullanılan bir büyüdür. Bu büyü insani ilişkilere büyük zarar vermektedir. Sevgi ve saygıyı tam zıttı bir halde nefret ve terbiyesizliğe rahatça dönüştürebilecek etkili bir kara büyüdür.

Soğutma Büyüsü nasıl Yapılır ?
İşlem yapılacak kişilerin adları anne adları doğum tarihleri ve fotoğraflarına gereksinim duyulur. Öncelikli olarak kişi fotoğrafları üzerine bilgiler safran mürekkebi ve safran kalemiyle yazılır. Hemen sonra 2 bireyin fotoğrafı da paslı bir makas yardımıyla ortadan ikiye kesilir. Ayrılan kısımlar tam zıt bir şekilde birbirinin altına konulur. Erkeğin yarısı hanımefendi fotoğrafının altına hanımefendi fotoğrafının da yarısı adam fotoğrafının altına koyulur. Ondan sonrasında bu fotoğrafların üzerine 3 damla beyaz mum damlatılır. Her damlatma işleminde tılsımı sözler söylenir.

En son ritüel bitiminde bu fotoğrafların üzerine paslı bir makas koyulur. Fakat paslı makas ağzı açık bir halde koyulur ki bu çiftin arasına ayrılık ve soğukluk girsin diyedir. Büyü ritüeli bu şekilde tamamlanır. Bunun dışında bir çok çeşitte soğutma büyüsü yapılmaktadır. Kişilere ait giysiler, saç telleri, veya kişilere yedirme içirme yöntemiyle de yapılabilir soğutma büyüsü çeşitleri mevcuttur.

Soğutma Büyüsü Kaç Günde tesir Eder ?
Soğutma büyüleri son derece etkili büyülerdir ve yapılmış olduktan kısa süre sonra kişileri tesiri altına almaktadır. İşlemlerin yapılış şekillerine ve yapan medyumun tecrübesiyle bağlantılı olarak 4 gün ila 14 gün içinde değişen sürelerde etkilerini göstermektedir.

Soğutma Büyüsü etkileri nelerdir ?
İşleme maruz kalan kişiler ufak problemlerı büyütüp kavgaya çevirirler.
Birbirlerine karşı olan saygı ve sevgileri biter.
Daha önceleri 5 dk da sonlanmış olan kavgaların süresi 30 dk ve daha üstü sürelere çıkar.
Kavgalar zaman içinde şiddet eylemine dönüşmeye başlar.
Kişilerin birbirlerini dinlemeye tahammülü kalmaz.
Sihrin ilerleyen aşamalarında fert karşı tarafı domuz olarak görmeye başlar.
Soğutma Büyüsü Bozulur mu ?
Ak büyülerin kara büyüler ile bozulabildiğini söylemiştik. Kara büyülerinde ak büyüler ile bozulması kuvvetle muhtemeledir. Özellikle yapılacak olan ak büyü kuvvetli bir büyü ise ne olursa olsun soğutma büyüsünü bozabilir. Tecrübeli bir medyum tarafından yapılacak sağlam bir bağlama büyüsü kesinlikle soğutma büyüsü etkilerini tersine çevirmeye yetecektir.

En Etkili Soğutma Büyüsü Hangisidir ?
İşin ehli tarafınca yapılacak olan bütün büyü çeşitleri son aşama etkili olacaktır. Fakat daha çabuk etki etmesi adına kişilerin arasını bozmak için kişilerin yemeklerinin veya içtiklerinin üzerinden yapılacak olan ve kişilere direk olarak nüfuz edecek olan büyüler en etkili soğutma büyüleri olacaktır. Bu yönteme de halk dilinde yedirme içirme yöntemiyle meydana getirilen büyüler denilmektedir.

En İyi Soğutma Büyüsünü Hangi Medyumlar Yapar ?
Bütün medyumlar soğutma büyüsü yapabilecek kapasiteye sahiplerdir. Fakat burada önemli olan işlem yapmış olduracağınız kişinin medyum olup olmadığını anlayabilmenizdir. Ciddi anlamda medyumluk yeteneği olan bir medyum soğutma büyüsünü rahatça tatbik edecek ve size de istediğiniz sonucu verecektir.

Evde Soğutma Büyüsü Yapılabilir mi ?
Herkesin merak etmiş olduğu soruların başında evde kendi başıma büyü yapabilir miyim sorusu gelir. İlim sahibi olmayan ruhanilerle nasıl mesajşime geçeceğini bilmeyen birinin soğutma büyüsü ya da herhangi başka bir büyüyü yapmak istemesi bu birey açısından son derece zararlı olacaktır. Yapacağı bütün işlemleri bilse ve bütün malzemeleri elinde olsa dahi işi bilmeyen bir kişinin büyü yapması imkansızdır. Büyülerde kullanılan tılsımlı sözler o sözlerin nerede kaç kere söyleneceği ciddi anlamda önem arz etmektedir. Yapılacak en minik hata cin musallatına yakalanmanıza yol açabilir.