Soğutma Büyüsü Etkileri

Soğutma Büyüsü, geçindiren ilişkilerde sevgililerden birinin ani bir kararla uzaklaşması, hislerinin yok olması ve ilişkiyi sonlanmış oldurma kararı almasını sağlayacak güçte bir büyüdür. Düne kadar sizi sevmiş olduğini söyleyen eşiniz/sevgiliniz ani bir kararla sizden soğuduğunu ve ayrılmanın doğru olacağını söylüyorsa soğutma büyüsünden şüphelenmek gerekir. Normal olarak her soğumayı ve uzaklaşmayı büyüye bağlamak doğru değildir. Ancak, büyünün varlığını ve tesirini yok sayarak ilişkisi sonlanmış olan, ayrılan bir çok sevgilinin, karı – kocanın bulunduğunu da unutmamak gerekir.

Bu büyüyü yapmış oldurma tercihinde olanlar genelde sevenleri birbirinden soğutarak ayırmak ve soğuttukları kişiye haiz olmak amacını taşırlar. Kimi zaman çiftlerden birinin eşlerinin kendisinden soğuması ve uzaklaşması için beraber olduğu kişiye soğutma büyüsü yaptığı da bilinmektedir. Eşler içinde meydana getirilen bu soğutma çok etkilidir ve karı -koca içinde hiç bir bağ kalmamasını sağlayarak boşanmaya kadar giden neticelar doğurur. Bu gibi durumlarda eşinizin sizden soğumasını sağlayan büyüler bozularak ilişki normale döndürülmelidir. Meydana getirilen bu sihrin üzerinden süre geçtikçe bozulması zorlaşır. En kısa sürede büyü bozulmalıdır.

ETKİLİ SOĞUTMA BÜYÜLERİ
AİLEDEN SOĞUTMA
Evli olan kişilerin, eşlerinin ailelerine karşı aşırı ilgi göstermesi ve bu ilginin dozunun abartılı olması halinde evini ve eşini dikkatsizlik etmesi halinde Aileden Soğutma Büyüsü yapılır. Ailenin eşinin aklına fikirler yerleştirmesi sebebiyle rahatlık bozucu sonuçlar doğması durumlarında, eşin bu anlam ifade etmeyen ilgiden vazgeçip (tamamen uzaklaştırmadan) karısına ve çocuklarına süre ayırmasını sağlayan ve eşleri huzura mutluluğa götürmüş olan çok etkili bir yöntemdir.

ERKEĞİ SOĞUTMA
Bir ilişkide adamın aşırı baskın olması yada sevdiğiniz ferdin evli bulunduğunun sonradan öğrenilmesi durumlarında, erkeğin problemsiz bir halde uzaklaşıp soğuması amacıyla meydana getirilen son aşama etkili bir çalışmadır. Erkeği soğutma büyüsü ile erkek beraber olduğu kişiden her geçen gün uzaklaşır ve sonucunda adeta buz benzer biçimde soğuması sağlanır.

EVDEN SOĞUTMA
birlikte yaşanılan bir evde istenmeyen eş, anne, baba, kaynana, görümce, elti yahut bir başkasının birlikte yaşanılan bu evden soğuyup bu mekanı terk etmesi için meydana getirilen çalışmalardır. Evden soğutma istenmeyen kişi aileyle beraber aynı evde yaşamaktan sıkılır, soğur ve huzur bozucu davranışlarından vazgeçerek uzaklaşma kararı alır.

İÇKİDEN ve KUMARDAN SOĞUTMA BÜYÜSÜ
Özellikle erkeklerde oldukça çok yaşanan alkol bağlarımlılığı ve kumar illetinden kişiyi kurtarmak amacıyla Kumardan Soğutma yada İçkiden Soğutma Büyüsü yapılır. Ailenin huzur ve mutluluğunu bozan adamların bu problemlerinden kurtulmaları amacıyla ayetler ve dualar ve bunun yanında en önemlisi hüddamlar yardımıyla bireyin hiçbir şeyden zevk almamasını elde eden son aşama etkili çalışmalardır. Fert bu sorunlardan kurtulacak, tüm ilgisini ve yakınlığını evine, eşine verecektir. Kişiler kendilerindeki değişikliğe anlam bile veremeyecekler ve “Soğudum artık yeter !” diyerek bu zararlı alışkanlıklarında vazgeçeceklerdir.

CİNSELLİKTEN SOĞUTMA BÜYÜSÜ
Cinsellikten Soğutma Büyüsü, farklı amaçlarla yapılır. Eşiniz veya sevgilinizin cinsel yönden hanımlara aşırı düşkün olması halinde, sevmiş olduğiniz bireyin başka hanımlarla cinsel beraberlik yaşamasını engellemek, ilişkinizi korumak amacıyla yapılabilir. Diğer bir tercih ise ayrılmış olan adamın yada kocanın ayrılık sonrası başka kadınlarla sex yaşamasını engellemek, önlem veya intikam almak amacıyla yapılandır. Her iki yöntemde de adam, sizden başka hiç bir bayana cinsel arzu duyamaz, cinsel fonksiyonları iptal edilmiş olur.

İŞTEN SOĞUTMA BÜYÜSÜ
Bir kişinin yaptığı iş toplum ve aile yaşamına zarar verici nitelikteyse bu bireyin işinden soğuması amacıyla İşten Soğutma Büyüsü yapılır. Büyünün etkisiyle kişi yaptığı işten soğur, bu işin doğru olmadığı düşüncesine girer ve işi terk etme kararı alır. Bu büyü kişinin rızkını kapatmaz. Diğer taraftan, bir ferdin çalıştığı işyerinden zarar görme ihtimali var ise bu büyü tercih edilebilir.

KENDİNDEN SOĞUTMA BÜYÜSÜ
Siz istemediğiniz biçimde devamlı sizi rahatsız eden ve söz anlamadığını organize ettiğinüz bir ferdin soğuyup, size olan hislerinin yok edilerek problemsizce uzaklaşmasını sağlayan bir büyüdür. Kendinden Soğutma Büyüsü, evli olan eşlerden birinin boşanma kararını kabul etmemesi durumunda da eşinden soğuyup boşanma kararı almasını sağlar. Bu büyü ile dilediğiniz her bireyin sizden soğumasını sağlamak mümkündür.KOCAYI SOĞUTMA BÜYÜSÜ
bundan önceki konuda da açıklandığı üzere evli olan eşlerde özellikle hanımların boşanma sonucuna erkeklerin duyarsız kalması veya boşanma halinde tehdit ve zarar verme ihtimalinin varlığında başvurulan bir yöntemdir. Kocayı Soğutma Büyüsü, kocanın kendi sonucuyla karısından soğuması ve uzaklaşmasını sağlayan etkili bir büyüdür. Kocanın, karısına karşı hiçbir ilgisi ve isteği kalmaz, sorunsuzca ayrılma kararını kabullenir.

KADINDAN SOĞUTMA BÜYÜSÜ
Eşinizin bulunduğu şartlar gereği çevresinde oldukca hanım varsa veya kendi özelliği nedeniyle hanımlarla birlikte oluyorsa, eşinizi kadınlardan soğutup uzaklaştırmanın en etkili yolu kadından Soğutma Büyüsüdür. Burada fakatç, ilişkinizi – ailenizi öteki hanımlar vasıtasıyla yaşanan tehditlerden korumaktır. Adam sizden başka hiç bir kadınla duygusal yada cinsel birliktelik yaşayamaz.

SOĞUMA BÜYÜSÜ
kişinin beraber olduğu, sadece; ilişkinin doğru ve olmaması gerektiğinin düşünüldüğü durumlarda son aşama etkili olan bir yöntemdir. Beraber olduğunuz kişi sizden değil, siz bu kişiden soğumuş olmuş olursunuz, gerçekte katlanması zor bir durumdur. Soğuma Büyüsü, yaşamını mantıklı olarak yaşayan, aşk ve sevginin körü körüne olmaması gerektiğini düşünen mantıklı insanoğluın tercih ettiği bir yöntemdir.

SOĞUTMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR
Bu büyünün yapılışı ferdin içine bulunmuş olduğu duruma nazaran değişiklık gösterir. Eşinizi evine ve kendinize bağlı olmasını istiyor ve kabul edilebilir bir amaç taşıyorsanız başka, intikam almak ve zarar vermek amacı taşıyorsanız başka şekilde yapılır. İntikam ve zarar verme amacıyla meydana getirilen yöntemler tamamen büyü ile yapılır. Ancak, iyi niyet amacı taşıyan soğutma büyülerinde en etkili yöntem vefk ve hüddamlarla meydana getirilen çalışmalardır. “Soğutma Büyüsü nasıl Yapılır” sorusuna yanıt arayan kişiler, büyü yaparak bir amaç için kişiyi soğutabilecek yöntemler ararlar. Unutulmamalıdır ki, büyü herkesin yapabileceği kadar basit bir iş değildir. Her duyulan yöntem ve tariflere de saygınlık etmemek gerekir.

SOĞUTMA BÜYÜSÜ BOZMA
Geçmişten bu yana sevgilinizle yada eşinizle birlikte huzurlu, mutlu sıcak bir yuva kurmanızı istemeyen, çekemeyen, bu konuda devamlı engel olmaya çalışan bir fert, size veya eşinize Büyü yapmış olabilir. Soğutma büyüsü yapan hocalar vesilesiyle yapılan bu büyüde her şey yolunda giderken ansızın eşiniz veya sevgilinizi sizden soğumaya, uzaklaşmaya başlar. Bu durumu açıklamada hem siz bununla birlikte eşiniz yetersiz kalır ve uçurumun kenarına doğru yürümeye başlarsınız, bunu bilirsiniz ama engel de olamazsınız. Buna benzer mevzular yaşıyorsanız Büyü Bozma ile ilgili olarak lütfen uzmanımızla mesajşime geçiniz.