Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşk büyüsü belirli bir süre ilişkiniz olan kişinin size karşı aşk ve sevgi anlamında hisleri yoksa ve ilişkinizi arkadaşça yürütme düşüncesinde ise aşık etme vefki ile bu ferdin size olan hislerinin artmasını, aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Sizi hiç tanımayan bir kişinin size aşık olma ihtimali yoktur. Başka bir ifadeyle, platonik aşklarda aşk vefkleri sonuç vermez, bu şekilde bir beklenti içinde olmak doğru değildir. Sevgilinizin size olan aşkından endişeleriniz varsa aşkını kuvvetlendirmek ve size aşkla bağlanmasını sağlamak için vefk en kafi yöntemdir.

Aşık etmek arzu ettiğiniz sevgiliniz ve sizin bilgilerinizle beraber ilk çalışmalar yapılır. Daha sonrasında size ve sevgilinize özel (Günler, Saatler, Uyum Cetvelleri, Ebced Hesabı) çalışmalarla “VEFK” şekil almaya başlar. Kırılgan ve özel çalışmalar sonrası size yardımcı olacak Ruhaniler görevlendirilir. Son olarak tütsü ve dualarla tamamlanarak vefk hazırlanmış olur.AŞK BÜYÜLERİ
Halk arasında çiftlerin birbirlerine olan sevgilerinin artmasına, karşılıklı olarak sevgi ve saygıyla, huzurlu ve devamlı bir ilişkiyi devam ettirmek, yeniden başlatmak, ayrılma tehlikesi olan çiftleri daha çok birbirine bağlamak amacıyla meydana getirilen aşk büyüleri tamamı farklı isimler almış olsa bile temelinde Vefk yardımıyla yapılan işlemlerdir. Bu çalışmalarda Vefk’in üstünlüğünü münakaşaya gerek bile yoktur.

En etkili Aşk Büyüsü, rahat Aşk Büyüsü, En Güzel Aşk Büyüsü, hanım için Aşk Büyüsü, erkek için Aşk Büyüsü, Eve Bağlama için Aşk Büyüsü, Ayrı olanlar için Aşk Büyüsü, Sevgili için Aşk Büyüsü, Gideni Geri Getirmek için Aşk Büyüsü v.B isimlerle ifade edilmiş olsa bile Aşk Büyüsü, etkisi ve çiftlerin aralarındaki mesafeleri kaldırmada üstünlüğü tartışılmayan vefk sayesinde yapılır. Sadece; doğru ve uzman kişilerin elinden çıkmış olması şartıyla.