Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır

Papaz Büyüsünün etkisine girmiş olan kişide kısa sürede ani değişmeler başlar. Bu değişiklik, bireyin iradesi dışındaki bir zorlamadan kaynaklandığı için olağan olarak değerlendirilir. İlerleyen zamanlarda ise artık her şey sihrin etkisiyle amacına ulaşmış hale gelir. Büyünün tesirinde olan fert, yaşadığı his yoğunluğu veya vakaları yaşamın akışına bağlar. Değişimin bilincinde olmaması sebebiyle, çevreden ferdin değiştiğine dair ifadelere şiddetle karşı gelir. Müdahale edilmediği zaman etkisi ömür süresince devam eden bu güçlü büyü kişiyi tamamen kontrol alır ve bu şekilde devam eder.

Örneğin; Aşık etme yada bağlama için yapılan büyülerde, ferdin hislerine müdahale edilmesi amacıyla cinler görevlendirilir.

Papaz büyüsünde adam için hanımın tane kanı (Aybaşı kanı, Hayız kanı, Regl kanı), hanım için erkeğin menisi kullanılmaz. Papaz büyüsünde zorunlu kalmadıkça yedirme-içirme yapılmasına gerek yoktur. Bu büyüler papaz büyüsü derslikında değildir, tane kanı büyüsü olarak adlandırılır.

Birey evini, eşini, çocuklarını, işini hatta duruma bakılırsa şehrini değiştirip sevdiği ferdin yanına bir daha ayrılmamak üzere gider. Adeta esir olur. Ancak o ferdin yanında refah ve mutluluk bulur. Bu vaziyet kendisine son aşama düzgüsel olarak gelir. !!!

PAPAZ BÜYÜSÜ ÇEŞİTLERİ
Papaz büyüsü bir çok fakatç için yapılabilir. Bu aşamada ifade edilebilir ki, insanoğlunun içinde olduğu her konu için büyü yapılabilir. Ağırlıklı olarak, yaşadığımız toplumda en sık görülen, karşı cins üzerine yapılan büyü türüdür.

BAĞLAMA İÇİN PAPAZ BÜYÜSÜ
adam veya kadının tam bir tutku ile kendine bağlanmasını, karşı cinse dair başkasını gözü görmemesi, o olmadan yapamaması amacıyla yapılır. Fert sihrin etkisiyle sanki büyü meydana getirenın kumandasına girer ve istediği benzer biçimde yönetebilecek hale gelir.

AŞIK ETME İÇİN PAPAZ BÜYÜSÜ
sevdiği ferdin de aynı hislere haiz olması, kendine hesapsızca aşık olması ve büyü icra eden fert ondan ayrılmadıkça kesinlikle ayrılmaması için yapılır. Büyünün etkisine giren fert kendindeki bu hisleri yadırgamaz ve her şey normal görünür.

GERİ GETİRME İÇİN PAPAZ BÜYÜSÜ
Ayrılan sevgili yada giden karı – koca’dan birinin ayrılma sonucundan vazgeçmesi ve geri dönmesi için yapılır. Ayrılma nedenini daha önce haklı bir gerekçeye dayandıran kişi, sihrin etkisiyle bu kararının yanlış bulunduğunu düşünmeye başlar, bir süre sonra hata icra ettiğinı düşünerek yine birlikte olma kararı alır