Ayırma Büyüsü ETKİLERİ

Ayırma büyüsü iki kişiyi birbirinden ayırmak, sevgiliyi yada eşleri birbirinden ayırmak amacıyla meydana getirilen büyülere Ayırma Büyüsü adı verilir. Genel anlamda iyi niyet taşımayan kişilerin eşleri ve sevgilileri bu yöntemle ayırdıkları bilinmektedir. Ailelerin dağılmasında etkili bir güce sahip olan ayırma büyüsü ile bir çok aile farkında olmadan ayrılır ve boşanırlar. Normal olarak her ayrılan eş veya sevgililerin ayrılığı / boşanması büyüye bağlanamaz. Sadece; böylesi bir büyünün varlığını ve tesirini dikkatsizlik etmemek gerekir. Ayırma büyüsünün etkisiyle birbirlerinden ayrılan eşlerin bir süre sonra bu kararlarının yanlışlığı ve yapmış olduklarından pişman olduğu durumların yaşanmaması için dikkate alınması gerektiği bilinmelidir.

Ayırma büyüsü, tasvip edilmeyen bir çalışma olmasına rağmen, haklı sebeplerin olduğu durumlarda yok değildir. Sadece, burada hareket edilen yöntem büyüleme değildir. Eşlerden birinin başka bir hanım veya erkekle olan ilişkisinin devamı halinde ailenin dağılması ve boşanma ihtimalinin varlığı şeklinde durumlarda bu tehlikenin önlenmesi amacıyla meydana getirilen vefklerden destek alınır. Aralarında nikah olan eşlerde nikah bağından hareket edilerek Esma-ûl Hüsnalar, Ayetler ve dualarla yapılan ayırma vefkleri kullanılır. Ayırma vefkinden alınacak destekle eşin birlikte olduğu kişiden ayrılıp soğuması ve yeniden eşine dönmesi amaçlanır.

EN ETKİLİ AYIRMA BÜYÜSÜ
BİR KİŞİYİ KADINDAN AYIRMA
adamın başka bir hanımla ilişkisi olduğu durumlarda, bu hanımdan ayrılması amacıyla meydana getirilen büyülerdir. Bu büyü aldatılmış olan yada evli erkeklerin başka bir kadınla birlikte olması hallerinde tercih edilir. Bir kişiyi hanımdan ayırma haklı ve iyi niyete dayanırsa vefklerle yapılmalıdır. Temel amaç ilişkiyi korumak olmalıdır.

ERKEKTEN AYIRMA
Evli veya ilişkisi olan hanımı seven ve onda gözü olan bir adamın, sevdiği hanımın eşinden / beraberliğinden ayrılması için yapmış oldurdığı ayırma büyüsü çeşididir. Genellikle erkeğin, kadın tarafından reddedilmiş olması yada farklı nedenlerle eşinden ayrılamadığı durumlarında tercih edilir. Erkekten ayırma, bir kadının kabul edilmeyen bir ilişkisinin olduğu durumlarda da tercih edilir. Yapılış amacına bakılırsa farklılık gösterir.

SEVENLERİ AYIRMA
Birbirini seven kişilerin arasında tartışma, gerginlik ve soğukluk oluşturup aralarını bozarak ayrılmaları amacıyla yapılır. Sevenleri ayırma, birbirlerini seven çiftleri çekemeyen, kıskanan, onda gözü olan kişiler tarafından yapılabileceği benzer biçimde bu çiftlerin aile yakınları tarafından da yapılabilir. Bu büyü sonrası birbirini seven kişiler anlamsız uzaklaşmalar sonrası birbirinden soğur ve ayrılır.

BİRBİRİNDEN AYIRMA
Birbirini seven, aralarında dostlık bulunan yada yakın olmaları istenmeyen kişilerin birbiriyle ilgisini kesmek ve tamamen ayrılmaları için yapılan büyülere Birbirinden ayırma büyüsü denir. Burada amaç iki türlü olabilir. Sevdiğiniz kişinin herhangi biriyle olan beraberliğinin o kişiye zarar vereceğini düşünerek o kişiyi bu tehlikeden kurtarma amacıyla yapılabileceği benzer biçimde tamamen çekememezlik, kıskançlık ve nefret amacıyla da yapılabilir.

AİLEDEN AYIRMA
Aileden ayırma, evlilik sonrası eşlerden birinin kendi ailesinin ( anne, baba, kardeş…) sözlerine tamamen saygınlık etmesi ve eşini dikkate almayarak umursamaması halinde eşin ailesinden belirli mesafede ayrılması amacıyla yapılan büyü türüdür. Eşinin saslınü dikkate almayıp tamamen ailesinin sözleriyle hareket eden eş, bir süre sonrasında ailesinden uzaklaşıp eşinin sözlerine göre hareket eder.EŞLERİ AYIRMA BÜYÜSÜ
Evli olan eşlerin evliliklerini bitirmek, aralarında soğukluk oluşturmak ve tamamen tekrar biraraya gelmemek üzere aralarındaki tüm bağların koparılmasını amaçlayan büyü, eşleri ayırma büyüsüdür. Eşler bu sihrin tesirinde kaldıkları takdirde aralarında gerginlikler, anlamsız münakaşa ve kavgalar çıkar. Bu büyüde eşlerin biri üzerinden etkileme yapılmaz. Her iki eşinde birbirinden ayrılmak istemesi sağlanır. Bir süre sonra eşler birbirini anlayamaz hale gelir ve tüm hisleri kaybolur. Eşleri ayırma büyüsü bozulmadığı takdirde sonuç kaçınılmazdır. Ayrılmak…

NİŞANLIDAN AYIRMA BÜYÜSÜ
Nişanlıdan ayırma, nişanlanan kişilerden birinin daha önce ilişkisi olduğu kişiler tarafından meydana getirilen ve nişanlıların ayrılmalarını elde eden büyü türüdür. Başka bir ifadeyle, nişanlısından ayırıp sevdiği kişiye yine kavuşmak amacıyla yapılır. Birbirini seven kişilerden biri ailesinin zorlamasıyla istemeden nişanlandığı durumlarda zor durumda kalan sevgilinin, nişanlısından ayrılması ve yine sevmiş olduği kişiye kavuşması için yapılır.

EVDEN AYIRMA BÜYÜSÜ
Bir bireyin birlikte yaşanan bir evden ayrılması ve evi terk etmesi için yapılan ayırma büyüsüdür. çoğu zaman kalabalık ailelerde aralarında münakaşa ve geçimsizlik yaşanan kişilerin bu ortamdan kendi istekleriyle problemsizce ayrılmaları için yapılır. Gelini yada damadı kabullenemeyen, tahammül edemeyen kardeşlerin çoğunlukla Evden ayırma büyüsü uyguladığı bilinmektedir.

AYRILIK BÜYÜSÜ
kişinin, erkek veya hanım olsun, bulunmuş olduğu şehirden, işinden, tüm çevresinden, aile ve akraba bağlarını koparıp bilinmeyen bir yere gitmesi ve orada perişan olması için yapılan büyülerdir. Tüm bu büyülerin sonucunda fert, içinde bulunmuş olduğu ortamdan sıkılmaya adım atar, içinde türlü sorunlar hisseder, bulunmuş olduğu ferdin yanından veya ortamdan ayrıldığı süre tarifsiz bir rahatlama hissetmeye başlar. Ayrılık büyüsü ile bir süre sonra ilgili olduğu iş, kişi veya mekanda hiçbir şey yapma isteği oluşmaz ve terk etme kararı alır.

UZAKTAN AYIRMA BÜYÜSÜ
Ayırma büyüsü, ayrılması istenilen kişilere yapılır. Burada bir kaç yöntem izlenebilir. Hangi yöntemin izleneceği ayrılacak kişilerin içinde bulunduğu duruma göre tercih edilir. Bu doğrudan kişiye yedirme içirme şeklinde yapılabileceği gibi evi, işyeri, odası, bahçesi vb. üzerinden de yapılabilir. Eğer bunlar mümkün değilse Uzaktan ayırma büyüsü de yapılması mümkündür. Bütün yöntemlerin etkisi birbiriyle aynıdır. Yöntem farklı bile olsa sonuç aynıdır.

BOŞANMA BÜYÜSÜ
Evli olan eşlerden birinin eşini boşanmaya ikna edememesi sebebiyle, eşinin sorunsuz bir şekilde kendi isteğiyle boşanmayı kabul etmesi ve boşanma teklifinin kendisinden gelmesini fakatçlayan büyü türüdür. Detaylı informasyon için lütfen TIKLAYINIZ…

AYIRMA BÜYÜSÜ BOZMA
Sevgilinizle veya eşinizle olan birlikteliğinizi çekemeyen, istemeyen yada bir yuva kurmanıza engel olmak isteyen kişiler size Ayırma Büyüsü yapmış olabilirler. Ayırma büyüsü meydana getiren hocalar aracılığıyla meydana getirilen bu büyüde her şey yolunda giderken aniden değişmeler başlar. Bu konum hem siz aynı zamanda eşiniz tarafından açıklanamaz, kelimeler yetersiz kalır ve uçurumun kenarına doğru yürümeye başlarsınız, bunu bilirsiniz fakat engel de olamazsınız.

Ayırma büyüsü, eşlerin birbirlerine olan hislerinin ortadan kalkmasına, soğumalarına, bildirişim kuramama ve beraber kalamama şeklinde kendini gösterir. Bu uzaklaşmanın sebebi olan büyü bozulmadığı takdirde ayrılık gerçekleşir. Buna benzer konular yaşıyorsanız BÜYÜ BOZMA ile ilgili olarak lütfen bildirişime geçiniz.