Kaşık Büyüsü Etkileri

Kaşık büyüsü etkileri kaşık büyüsü hakkında yazıyoruz. Aşk büyüsü türleri içerisinde son aşama tesir düzeyi yüksek kaşık büyüsü aile bağlarının yine kurulması veya aşık olmayı isteyip de bir türlü başarılamayan durumlar için yaygın olarak tercih edilir. Kaşık büyüsü genellikle 1 hafta sürer ve kimi zaman kaşık büyüsü yaptıran kişinin bilici Işılay hocanın yanında bir gün süresince kalması gerekebilir. Bu sihrin tesirini arttırmak amacıyla alınan başlıca yöntemlerden birisi olarak karşımıza çıkar.

Kaşık büyüsü yaptıracak ferdin metal kaşık ya da tahta kaşıkla yaptırdığı aşk büyüsü olduğundan dolayı kaşık büyüsü adıyla bilinir. Büyüde kullanılan kaşıkların tahta mı yoksa metal mi olduğunun daha faydalı olduğuna dair informasyon yoksa da genellikle tahta kaşıklar kullanılmaktadır. Kaşık büyüsünde fakatç birbirine küsmüş yada birbirinden ayrılmış iki insanoğlunun arasını düzeltmek olduğundan dolayı aradaki bu kırgınlıkların tamamen ortadan kaldırılması hedeflenir. İşte bu yönüyle kaşık büyüsü yapmış oldurırken sonucunun tamamen olumlu olacağını kesin olarak bilmekte yarar vardır.

Kaşık büyüsünün sonucu hiçbir zaman büyü yaptırılan kişiye negatif olarak sirayet etmez, onun sevdikleriyle arasının açılmasına sebep olmaz. İşte bu yönüyle değerlendirilirse son aşama faydalı etki düzeyinin son aşama yüksek olduğ büyülerden birisi olarak karşımıza çıkmaya devam ettiğini mutlaka dikkate almamız gerekir. Bu açıdan kaşık büyüsü yaptıracak kişilerin ayrılık ve kırgınlık halini sona erdirerek kalıcı bir barış tesis etmek amacıyla ortaya koydukları büyü olduğunu ne olursa olsun belirtmek gerekir