Gideni Geri Getirme Büyüsü Etkileri

Gideni Geri Getirme Büyüsü Etkileri Bir süredir beraberlik yaşadığınız karınız, kocanız, sevgiliniz veya arkadaşınızın sizden ayrılması dayanılması güç bir durumdur. Sevmiş olduğiniz kişi ayrılmış ve bu ayrılık dayanılmaz bir hale gelmiştir. Tüm çabalarınıza rağmen elinizden bir şey gelmiyor ve geçen her gün tamamen yitirme endişesi yaşıyorsanız, Gideni Geri Getirme Büyüsü size çözüm getirebilir.

Gideni geri getirme büyüsü, sizi terk eden eşin / sevgilinin özlemle geri gelmesi amacıyla yapılan en etkili yöntemlerden birisidir. Yine sevmiş olduğiniz kişiyle mutlu olduğunuz günlere dönebilirsiniz.

Sevmiş olduğiniz ferdin sizden ayrılmış olması bir çok nedene bağlı olabilir. Geçmişte sizden meydana gelen hatalar, sevmiş olduğiniz kişiden meydana gelen hatalar, araya başka birinin girmesi, eski eş veya sevgiliye geri dönüş, ailenin saslınden çıkamamış olmak bu sebepler içinde sayılabilir. Hatta bazı durumlarda hiç bir gerekçe göstermeden ansızın yaşanan ayrılıkların olduğu bilinmektedir.

Bu veya buna benzer ayrılıklarda Gideni Geri Getirme Büyüsü olarak adlandırılan tinsel çalışmalardan destek alınabilir. Bugün bu manevi çalışmalar adı altında bir çok uygulamanın yapıldığını biliyoruz. Üstelik bu çalışmayı yapanların hepsi de uyguladığı yöntemin en etkili olduğu iddiasında bulunmaları şaşırtıcıdır. Çünkü, gideni geri getirme büyüsü başka bir ifadeyle “Celb-i Muhabbet” çalışmaları o kadar ayrıntılar içerir ki, sıradan bir Havass kitabında bile onlarca Celb (Getirme) tarifleriyle karşı karşıya gelirsiniz.

Yüzyıllardır bu konuda çalışmalar icra eden alîmler bile en etkili geri getirme yöntemini tespit edememişlerdir. Çünkü, her mevzu parmak izi şeklinde birbirinden tamamen farklılıklar gösterir. Başka bir ifadeyle, her ayrılığın hikayesi değişikdır ve her uygulama farklı sonuçlar verir. Yaşamında başka bir kişi olduğu için sizden ayrılan kişiye, anne – babasının sözünden çıkmadığı için yapılan Celb elbette sonuç vermeyecektir.GİDENİ GERİ GETİRME BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR
Giden sevgiliyi veya giden eşi geri getirmek için yapılacak manevi çalışmanın doğru yapılabilmesi için giden ferdin hangi şekilde, hangi şartlar altında gittiğini bilinmelidir. Başka bir anlatımla hikayenin tam olarak anlaşılması şarttır. Her konu için aynı yöntem kullanılamaz !

Giden sevgilinizin geri dönmesi için yapılacak çalışmalarda, beraberliğinizde yaşanmış olan süreç, görmezden geldiğiniz detaylar, giden bireyin ayrılığı iyi mi ifade etmiş olduğu, neye dayandırdığı, ayrılığın süresi benzer biçimde önemli ayrıntıların bilinmesi gerekir. Elbette bu bilgilerin niçin bilinmesi icap ettiğinin açıklamaları vardır. Sadece, bu bilgileri paylaşmak doğru değildir. Bu bilgilerden hareket edilerek yapılacak bir çalışma sevmiş olduğiniz kişiyi geri getirmeye yetecektir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü, öncelikle ayrılık kararı alan sevgilinizin / eşinizin bu kararı yine gözden geçirmesini, size ilişik kırgınlık, soğuma, kin, nefret, öfke benzer biçimde duygularının kaybolmasını ve ondan sonra da size yönelik hislerinin (aşk, sevgi, ilgi, muhabbet, seks,…) artmasını sağlayacak etkiye haizdir. Bu değişikliğin sonrasında ise sizle ilgili özel anılar ve özlemlerin yoğunlaşmasıyla birlikte sizi aklından çıkaramayacak ve kararının yanlış olduğu düşüncesine girecektir.

Normal olarak Celb-i Muhabbet çalışmaları her isteyen tarafınca yapılacak kadar basit çalışmalar değildir. Gideni geri getirme büyüsü, Esmâ-ül Hüsnalar, Ayet-i kerimeler, Dualar ve Ruhanilerle yapılan kişiye özel desteklerdir. Bu destek sunar vefklerle yapılabildiği şeklinde kimi zaman vefk olmadan uzaktan da etkili şekilde yapılabilir. Bu çalışmalar için kafi data, birikim, uzmanlaşma ve özel yetenekler gereklidir. Bu çalışmalardan sonuç alma süresi ayrılık süresine bağlı olarak değişiklik gösterir. Süre uzadıkça sonuç alma oranı düşer, genelde 1 yılın üzerindeki ayrılıklardan sonuç alma oranı düşüktür.

Giden sevgilinizin geri gelmesiyle beraber yeni bir süreç başlayacaktır. Bu süreç içinde geri gelen sevgiliniz bir anda eskisi gibi olamayacaktır. Bu süreçte sizin desteğinize ihtiyacı vardır. Ona karşı daha uyumlu ve anlayışlı davranmalı, eski yaptığınız hataları yapmamalısınız. Ihmal etmeyinız ki, ilişki iki kişiliktir.