Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık Büyüsü nasıl Yapılır?
Kaşık büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler içinde bir mevzu da kaşık büyüsü nasıl yapılır? Kaşık büyüsü yapılışı çok rahat ve çok ekonomiktir. Bu sebepten dolayı da bu büyüyü yapmış oldurmak isteyen kişilerin de sayısı her geçen gün artmaktadır. Kaşık büyüsünden alınan başarılı neticelar da bu büyünün halk arasında yaygınlaşmasını sağlamıştır. Bu büyü ritüelini yapmak için iki farklı boyutta tahta kaşığa ihtiyaç vardır. Ancak bu kaşıkların daha önceden kullanılmamış olması gerekir. Bu büyüde özellikle dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan nokta kaşıkların yönleridir.

Eğer büyü icra eden ferdin amacı, birini kendine aşık etmek ise kaşıkların yönleri ne olursa olsun birbirlerine bakıyor olmalıdır. Eğer bir kişi, iki bireyin ayrılması için büyü yapıyor ise, burada kaşıkların yönleri birbirine ters ve averaj 5 cm uzakta olmalıdır. Kaşık büyüsünde kaşıklar insanoğluı temsil etmektedir. Kaşık büyüsü yapılırken kaşıkların üzerlerine mutlaka büyülenmek istenen kişilerin adının ve soyadının yazılması gerekir. Eğer bir kişiyi kendinize aşık etmek istiyorsanız, kaşıklardan bir tanesinin üzerine kendi adınızı ve soyadınızı, diğer kaşığa ise aşık etmek arzu ettiğiniz kişinin adını ve soyadını yazmanız gerekir. Bu işlemin arkasından kaşıklara:

allahümme, inneke afuvvun tuhibbul afve, fa’fu anna.

Duası okunmalıdır. Eğer kişilerin ayrılmasını istiyorsanız, kaşıkları iki ayrı saksıya gömmeniz gerekir. Eğer birinin size aşık olmasını istiyorsanız, bunun için büyü yapıyorsanız, kaşığın aynı toprağa gömülmesi gerekir.

Kaşık Büyüsü niçin Yapılır?
Kaşık büyüsü niçin yapılır? Sorusu merak edilen sorular içinde yer verilmiştir. Kaşık büyüsü yapılmış nedenleri aslına bakarsak her insan için değişiklık göstermektedir. Kaşık büyüsü şu sebeplerle yapılmaktadır;

İki bireyin evliliklerinin kurtulması
İş hayatında rakipleri olan kişilerin rakiplerin enerjisinin bittirılması
Birinin sevmediği bir fert var ise o kişiye içsel zarar verilmesi
Platonik aşk yaşayan kişilerin karşılıklı olarak aşka dönüşmesi
Sevgililer içinde soğukluk varsa soğukluğun giderilmesi
İki birey arasındaki aşk kıvılcımlarının yeniden alevlendirilmesi
Kısmeti kapalı olan bir ferdin kısmetinin açılması için yapılabilmektedir.
Kaşık büyüsü yapmadan önce büyü yapacak olan kişinin niyetinin ne olduğunu belirtmesi gerekmektedir. Örneğin bir birey, evlilikleri bitme noktasına gelen iki kişinin evliliğinin kurtulması için büyü yapıyorsa, “Evliliklerin kurtulması için kaşık büyüsü meydana getirmeye niyet ettim.” Cümlesini 33 kere yine etmesi gerekir. Niyetin sesli bir şekilde söylenmesi gerekir. Kaşık büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir? Sorusuna kısmen cevap vermiş bulunmaktayız. Aşağıda bilmeniz gereken konulardan da bahsedeceğiz.

Kaşık Büyüsü Yapıldığının belirtileri nelerdir?
Kaşık büyüsü yapmak isteyen kişiler bu mevzu ile ilgili bazı soruları araştırırlar. Hepimiz de yazımızda kaşık büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler nedir? Onunla ilgili meraklarınızı gidermeye yardımcı olmaktayız. Peki kaşık büyüsü hakkında öğrenmek istediğiniz bilgiler içinde kaşık büyüsü yapıldığının emareleri nedir? Yok mudur? Öyleyse bunu sizler için cevaplayalım.

Kaşık büyüsü yapıldıktan sonra emareleri hemen ortaya çıkmaktadır. Sadece bu belirtiler sihrin tesiri altında olan kişiler tarafınca değil de kişilerin çevresinde bulunanlar tarafınca anlaşılmaktadır. Çünkü büyü yapılan birey çoğu süre sihrin tesiri altında olduğunu anlayamaz.

Eğer kaşık büyüsü birinin bir kişiye aşık edilmesi için yapılmışsa, kişi çok hızlı bir şekilde o kişiye aşık olmaktadır.
Büyünün tesiri altında olan kişilerde çok kısa süre içinde büyük değişimler meydana gelmektedir.
Kaşık büyüsünün etkisi ile kişiler gerçekliklerden uzaklaşırlar ve kendi içlerine kapanmaktadırlar.
Eğer kaşık büyüsü bir ferdin zarar görmesi için yapıldığıysa o ferdin hayatında büyük terslikler meydana gelmektedir.
Tesir altında olan kişilerin içlerinde huzursuzluk olur.
Büyü meydana getirilen fert endişe, kaygı benzer biçimde bazı negatif duygular hissetmektedir.
Bu kişiler kendi içlerinde bir ekip ruhsal çatışmalar yaşamaktadırlar.
Sihrin etkisi altına girmiş kişiler ne iş hayatlarına ne de özel hayatlarına dikkat edemezler. Bu sebepten dolayı da hayattan koparlar ve başarısız olurlar.
Sağlık problemleri ile karşı karşıya kalabilirler. Sağlık problemlerinin boyutu ferdin ne kadar güçlü bir büyü etkisi altında olduğunu göstermektedir. Güçlü bir büyünün etkisi altına giren kişilerin sağlığı büyük oranda bozulmaktadır. Eğer yapılan büyünün etkisi çok değilse büyülenmiş fert grip, soğuk algınlığı benzer biçimde rahatsızlıklar yaşamaktadır.
Kaşık Büyüsü nasıl Bozulur?
Kendine ya da çevresinden birine kaşık büyüsü yapıldığını düşünen kişiler genellikle kaşık büyüsü nasıl bozulur? Diye araştırmaya girmektedirler. Kaşık büyüsü bozma işlemi tek başına yapılamamaktadır. Sihrin etkilerini ortadan kaldırmak için ne olursa olsun bir kahin hocadan destek alınması gerekir. Çünkü bireyin kendi başına yapacağı bazı işlemler sonucunda insanoğlu zarar görebilir. Öyle ki bu büyüyü meydana getiren birey bile büyüyü kendi bozmak isterken zarar görebilme ihtimali vardır. Kaşık büyüsünü bozmak isteyen kişiler 1 hafta boyunca evlerine girer girmez:

Rabb’iğfir verham, ve ente hayrur’rahimin.

Duasını tekrar yeniden okumalıdırlar. Ek olarak bu duanın bir kağıda mavi mürekkepli bir kalem ile yazılması ya da duanın çıktısının alınması gerekmektedir. Peşinden yakarma üçgen şeklinde katlanılmalıdır. Daha sonrasında büyük bir kabın alınması ve içine 3 su bardağı sirke dökülmesi gerekir. Sirke olarak elma sirkesinin kullanılması daha iyi olacaktır. Muska haline getirilen yakarma sirkeli suyun içine atılmaktadır. Ortalama olarak 15 dakika bekledikten sonrasında kağıt sirkenin içinden alınmalıdır. Sirkeli sudan çıkarılan muska şeklindeki kağıdı birey uyuduğu odada kurutmalıdır. Bir sonraki gün kağıt kuruduktan sonra kağıdın tamamının yakılması gerekir. Kağıdın külleri dışarıya atılır. Bu işlemden sonra yaklaşık olarak 15 gün içerisinde büyü bozulacaktır.

Kaşık Büyüsü Yaparken Hangi Dualar Okunabilir?
Kaşık büyüsü yaparken hangi dualar okunabilir? Sorusu büyüyü yapmak isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir. Kaşık büyüsü yaparken okunacak olan dualar Kuran-i Kerim’den alınırsa eğer daha makbul olacaktır. Kuran’dan yakarış kullanmak istemeyen kişilerin de bilici hocanın kişiye özel hazırlayacağı duaları okuması tavsiye edilmektedir. Bu sual ile beraber karşımıza bir soru daha çıkmaktadır. O da kaşık büyüsü zararlı mıdır? Sorusu. Buna yanıt olarak hem evet aynı zamanda hayır cevabını verebiliriz. Çünkü büyü yapımında kullanılacak dualar eğer doğru seçilmezse kaşık büyüsü zararlı olabilmektedir. Eğer doğru dualar seçilirse büyünün herhangi bir zararı olmaz. Yüce tanrı Kuran-i Kerim’de çok yakarış etmenin iyi bir şey olduğundan bahsetmektedir. Yakarış okumanın faydaları içinde şu maddeler sıralanabilmektedir.

Yakarış okuyan kişi tanrı’a daha yakın olur.
Kuran okuyan kişiler kendilerini daha rahat hissederler.
Yakarış eden kişilerin evi bereketli olur.
Yakarış okunan evin içine cinler ve iblis giremez.
Çok sık yakarış etmek bireyin ruhunda şükür duygusunun ön plana çıkmasına sebep olur.
Tanrı Kuran’da siz beni anın ben de sizi anayım diyerek insanların daha çok dua etmesini teşvik etmiştir.
Devamlı yakarış eden bir kişi yalnızca allah’tan bir şey isteyeceğinin bilincine haiz olur.
Kaşık Büyüsü Yaparken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?
Kaşık büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler arasında kaşık büyüsü yaparken nelere dikkat etmek gerekir? Sorusu da bulunmaktadır. Kaşık büyüsü yaparken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Eğer bu önemli noktalara dikkat edilmezse yapılan büyüler bazı sorunların ortaya çıkmasına sebep olacaktır.

Kaşık büyüsü aynı anda bir tek bir kişi için yapılabilmektedir.
Bireyin büyü yapmadan önce iyice düşünmesi gerekir.
Büyüde kullanılacak malzemelerinin daha önceden hiç kullanılmamış olması gerekir.
Tahta kaşıkların kullanılması gerekir.
Büyü yaparken Kuran’dan ayetler kullanıldığı için abdestli olmak gerekir.
İşlem esnasında yakarış okurken ferdin gözleri kapalı olmalıdır.
Kaşık Büyüsü Ne zaman etki Eder?
Kaşık büyüsü yapanlar yahut yapmış oldurmak isteyen kişiler kaşık büyüsü ne süre tesir eder? Merak etmektedirler. Aslına bakarsak kaşık büyüsünün tesir etmesi için geçen süre, meydana getirilen büyü türüne bakılırsa değişiklık gösterir. Kaşık büyüsü türleri arasında en hızlı etki gösteren büyü, pişman ettirme büyüsüdür. Kaşık büyüsü ile pişman etme büyüsü, büyüyü kim yaptıysa o ferdin uyanıp uyanması ile birlikte harekete geçer. Ancak bu büyü türünün yapımı öteki büyülere bakılırsa birazcık daha zor olsa gerek. Ek olarak tesiri kısa devam eder ve bu nedenle de yine yine edilmesi gerekir.

Kaşık büyüsü eğer birini kendine aşık etme amacı ile yapılıyorsa tesir etmesi için yaklaşık olarak 30 gün beklemek gerekir. Ama fakatç iki kişiyi ayırmak ise büyü ortalama 10 gün içinde tesir eder. Burada önemli olan büyü tesirini gösterene kadar büyü ritüellerinin devamlı yeniden edilmesidir. Kaşık büyüsü türleri arasında en etkili olan kaşık ile bağlama büyüsü için de ortalama 15 gün beklemek gerekir. Ancak bu süreler önemli değildir. Önemli olan yapan bireyin kaşık büyüsünü yaparken dikkat etmesi ihtiyaç duyulan konulardır. Böylece yazımızda sizlere kaşık büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir? Cevap vermiş olduk.

Kaşık Büyüsü Yapmak Zararlı mıdır?
Bazı büyüler insanlara ciddi zararlar vermektedir. O yüzden de insanlar kaşık büyüsü yapmak zararlı mıdır? Merak etmektedirler. Aslen kaşık büyüsü yapmanın hiçbir zararı yoktur. Bu sihrin zararlı bulunduğunu düşünen kişiler genellikle kaşık büyüsünü bozmak isteyebilirler. Aslına bakarsak böyle bir uygulamaya hiç gerek yoktur. Çünkü yapılan büyüyü gereksiz yere bozmak zararı dokunandır.

Kaşık Büyüsü Tılsımı iyi mi Yapılır?
Buraya kadar kaşık büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir? Sizleri bilgilendirdik. Peki kaşık büyüsü tılsımı iyi mi yapılır? Onun hakkında bilgi verelim. Kaşık büyüsü tılsımı yapmak için beyaz renk bir bez kullanmak gerekmektedir. Kaşık büyüsü tılsımı nasıl bozulur? Diye merak edenler için de şu cevabı verebiliriz. Bu uygulamada da beyaz bir bez kullanılması gerekmektedir. Beyaz bezin üzerine büyü etkisi altında olan bireyin baş harflerinin yazılması gerekir. Ardından bez 10 gün boyunca gömülü bir şekilde saklanmalıdır. Bu sayede kaşık büyüsü bu 10 gün içinde kendiliğinden bozulacaktır.