Ayırma Büyüsü Etkileri ve Belirtileri Nelerdir?

Ayırma Büyüsü etkileri ve emareleri nelerdir?
Ayırma büyüsü, bazı geçerli ve geçersiz nedenlerle yapılmaktadır. Bunlardan da bahsedeceğiz. Öncesinde ayırma büyüsü tesirleri nelerdir ve kişide iyi mi emareler gösterir mevzusuna değinmemiz gerekmektedir.

Büyü yapılan çiftlerde kavga etme, birbirine tahammülsüzlük ve tartışmalar boy gösterir.
Birbirinden nefret etme ve yüzünü görmek istememe durumları kaynaklanır.
Fert partnerinden gittikçe uzaklaşır. Onun yanında değil başkalarının yanında süre geçirmeye başlar.
Bütün bu soğukluklar çiftlerin ayrılmasına neden olur.
Eğer karşın cinsin hareketlerinde ve tavırlarında değişim, sizden uzaklaşma durumları söz konusu ise ayırma büyüsü size yapılmış olabilir. Aynı vaziyet kendiniz için de geçerlidir. Kendinizde sevdiğiniz insana karşı soğuma ve onu görmek istememe durumları var ise büyüye maruz kalmış olabilirsiniz. Ayrılık düşüncesi aklınızdan geçiyor ve bu düşünceyi bir türlü kafanızdan çıkaramıyorsanız dışarıdan bazı insanlar size büyü yapmış olabilir. Özellikle sevdiğiniz birey ile beraber olmanızı istemeyen kötü niyetli kişilerin bu büyüye başvurdukları görülür. Büyü emarelerini hissettiğinizde derhal bir medyuma gitmeli ve sorununuzu anlatmalısınız.

Uzaktan meydana getirilen Ayırma Büyüsü Nedir?
Ayırma büyüsü yapıldığı iyi mi anlaşılır? Konusunda bazı fikirleri kafasında oluşan kişiler ayırma büyüsü çeşitlerini de merak etmektedir. Bu tarz şeylerin içinde çoğunlukla uygulanan bir çeşit uzaktan meydana getirilen ayırma büyüsü olmaktadır. İnsanlar yaşadığı birlikteliklerden hoşnut olmadığı zamanlarda ayırma büyüsüne başvurarak karşısındaki kişiyi kendinden ayırmak istemektedir. örneğin arkadaşlık seviyesinde olan ilişkinizi yukarılara taşımak ve o kişiyle evlenmek istemiyor olabilirsiniz. Fakat rağmenızdaki birey sizinle evlenme niyeti taşıyor olabilir. Eğer onu sevmediğinizi düşünüyor ve bir gelecek hayal etmiyorsanız onunla ayrılmanız gerekir. Bunu denediğiniz şekilde fert sizden ayrılmadıysa ayırma büyüsü ile bu ilişkiyi sonlandırabilirsiniz. Bu durum için yapılacak olan ayırma büyüsü kimi zaman şart olabilmektedir. Sihrin yapımında uzaktan ayırma büyüsü çeşidinden faydalanmanız mümkündür.

Bazı evliliklerde kişiler eşlerinden ayrılmak ve yeni bir hayat oluşturmak ister. Bunu eşine söylemiş olduğinde öteki eş buna yanaşmayabilir. Hatta bazı tehdit ve şantajlara da maruz kalabilir. Bu durumda olan kişiler eşlerinden ayrılmak için ayırma büyüsünü tercih edebilir. Ek olarak şiddet gören bir kadın eşinin kendisine uyguladığı şiddetten kurtulması için de ayırma büyüsünü yapmış oldurmak isteyebilir. Bunlar kişilerin bu büyüyü yaptırmak istemelerinde geçerli sebepleri arasında bulunur. Bireyin mutluluğu ve yeni bir yaşam kurması için beraber olduğu kişiden kurtulması gerekir. Bunlar ayırma büyüsündeki masumane sebeplerdir. Kötü fakatçlar için yapılanlar konusunda da sizlere bilgiler sunmuş olacağız. Büyü yapmış oldurmak için müracaat edeceğiniz medyum farklı şehirde ise uzaktan ayırma büyüsü seçeneğini kullanarak büyü yaptırmanız mümkündür.

Ayırma Büyüsü niçin ve Niçin Yapılmalıdır?
Ayırma büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır? Konusuna değindikten sonra bu büyünün niçin ve niçin yapıldığı mevzusunda bilgiler sunmak isteriz. Masumane olarak kişilerin neden bu büyüye başvurduklarından bahsettik. Sizi bırakmayan ve sizden kopmayan partnerinize yaptırabileceğinizi söyledik. Bunun haricinde ayırma büyüsü kötü niyetler için de yapılmaktadır. Özellikle birbirini seven iki bireyin ayrılması ve birbirinden kopması için dışarıdaki insanoğluın müdahaleleri ile de ayırma büyüsü yapılır. Özellikle nişanlılık döneminde iki ferdin evlenmesini istemeyenler bu büyüye başvurmaktadır. örneğin bir erkek bir kızı sevmiştir ama aile kızı kendilerine uygun görmemiştir. Ailesine kızan genç, bazı soğukluklar olsa da sevmiş olduği kızla nişanlanır. Onunla evlenmesini istemeyen aile büyükleri ayırma büyüsü ile onların arasını bozmak isteyebilir.

Farklı bir örneği de evli çiftler için verebiliriz. Mutlu birliktelikleri olan ve birbirini seven kişilerin, dışarıdan başka insanoğluın müdahale etmesiyle mutlulukları bozulmaktadır. Özellikle onların mutluluğunu çekemeyenler, gelinini yada damadını sevmeyenler bu evlilik bitsin de isteyebilir. çok kötü niyetler içeren bu durum için de ayırma büyülerine başvurulur. Bu olmaması gereken durumdur. Ama maalesef ki yaşanmaktadır. Bunun daha üzücü bir örneği daha bulunur. örneğin başkasının sevgilisinde veya eşinde gözü olanlar ayırma büyüsü ile onları ayırmak ister. Onun sevdiğini elinden alarak kendine bağlamak ister. Bu fenanün de kötüsü bir durumdur. Kötü fakatçlar için yapılacak ayırma büyülerine başvurulmamalıdır. Kişilerin aile saadetini ve mutluluğunu bozmaya hakkı yoktur. Bu benzer biçimde kötü niyetler taşıyanların yapmış oldurdıkları büyüler de oldukca günahtır.

Ayırma Büyüsü yaptıranlar Kimlerdir?
Ayırma büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır? Kimler bu büyüyü yapmış oldurır? Bu mevzuda bazı bilgiler sunduk ve sunmaya devam edeceğiz. Büyüler uzun senelerden beri yapılan uygulamalardır. Kişiler içinde bulundukları sorunlı durumlarda büyü yapmış oldurmayı tercih edebilir. Biroldukça mevzuda meydana getirilen çeşit çeşit büyü vardır. Bazı toplumlar büyülerle iç içe olmuşlar bazı toplumlar ise büyüleri gizli saklı bir halde uygulamışlardır. Bazı ülkelerde ve medeniyetlerde büyü meydana getiren kişiler el üstünde tutulmuş bazılarında ise lanetlenmiştir. Her ne şekilde olursa olsun büyü uygulamaları günümüze kadar gelmiş ve hala yapılmaktadır. Büyü yapmış oldurmanın sakıncalı bir durum bulunduğunu savunanlar büyüleri bir tek sıhhat, şifa ve doğal afetlere çözüm bulmak için yaptırır. Fakat büyüde sakıncalı bir taraf olmadığını savunanlar her sorunlarında büyüye başvurmaktadır.

Ayırma büyüsü yapmış olduranlar evli yahut bekar kişilerdir. Hanım veya adam bu büyüyü yaptırmaktadır. Kişiler kimi zaman kendi ilişkileri için bazen de karşısındaki kişilerin fenalüğü için ayırma büyüsüne müracaat eder. Kendi yaşamındaki sorunları aşamayanlar ve evliliğini bitirmek isteyenler ayırma büyüsü tercihinde bulunabilir. Çünkü onlar için başka bir çözüm yolu kalmamıştır. Sevgili olanlar da ilişkilerini sürdüremiyorsa ancak karşıdaki birey ondan kopmuyorsa, ayırma büyüsü bir çıkış yolu olabilir. Kişi kendini rahat hissetmesi için bu büyüye başvurabilir. Bunların haricinde art niyetle yapılacak ayırma büyülerine sıcak bakılmaz. Çünkü aile birliğini bozmak ve seven kişileri ayırmak doğru bir hareket değildir. Kişilerin bundan uzak durması gerekir. Ayırma büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır? Konusu haset kişilerin yapmış olduracağı büyülerde önem taşımaktadır.

Ayırma Büyüsü yapmış oldurmak İçin Nelere Dikkat Edilmeli?
İnsanlar büyü yapmış oldurmak istediğinde bu konuyu bayağı bir uygulama olarak görmemesi gerekir. Her büyüde dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunur. Büyüler oldukça tehlikeli ve riskli uygulamalardır. Yapılacak olan hatalar biroldukça olumsuzluğun yaşanmasına neden olabilir. Ferdin kendi şekilleri ve kulaktan dolma bilgileriyle büyü yapmak istemesi çok yanlıştır. Çünkü büyüler evde yapılabilen amatör uygulamalar değildir. Kişiler öncelikle büyü yapmış oldurmak isteyip istemediği mevzusunda kesin karara varmalıdır. Eğer ayırma büyüsü dahil herhangi bir büyü yaptırma sonucuna varıldı ise bu mevzuda uzmanlaşmış medyum aranmalı ve bulunmalıdır. Onun sizi yönlendirmesi ve desteği ile büyü yapılmalıdır.

Ayırma büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır? Mevzusunda uzman hoca sizlere yardımcı olacaktır. Büyüde farklı materyaller kullanılacaktır. Bunların içinde sıklıkla kullanılan materyal bireyin resmidir. Ayırma büyüsü yapılacak olan kişilerin resimleri bazen yeterli olabilir. Bu resim üzerine yazılacak olan yazılar, şekiller ve okunacak dualar büyünün tutmasında yeterli olabilir. Doğal olarak ki medyumun dünyevi olmayan varlıklardan yardım alması da önemli bir konudur. Bütün bu mevzulara dikkat edilmeli ve medyumun tecrübesine güvenilmelidir. Daha önce birçok kere ayırma büyüsü yapmış olan birey belli bir deneyim de kazanmıştır. Kişilerin yapması ihtiyaç duyulan niyetlerini açık olarak bildirmek ve büyüye olan inancı kaybetmemektir. Daha sonra medyuma güvenilerek büyünün tutması beklenir.