Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Gideni geri getirme büyüsü nedir? Bu soru çağlar boyunca birçok farklı birey tarafından sorulmuştur. Gideni geri getirme büyüsü uzun senelerdir, fert tarafınca istenmeyen, kabul edilemeyen ayrılıkların çözümü olarak karşımıza çıkmıştır. Gideni geri getirme büyüsü sayesinde ayrılık acıları biter ve daha güzel mutlu geleceklerin kapısı aralanır Gideni geri getirme büyüsü en başta yalnız sevgililerin kullandığı bir büyü benzer biçimde dursa da kapsam alanı bununla sınırlı değildir. Bu yanılgının sebebi ise sıklıkla sevgililerin kendilerini terk eden partnerlerine karşı bu büyüyü uygulamalarından meydana gelmektedir.

Bu büyüyü, sevgililerin dışında evli çiftler de evi terk eden partnerlerini geri döndürmek için bir eş ya da evi terk eden ebeveynini geri döndürmek için bir evlat da yapmış oldurabilir. Lakin gideni geri getirme büyüsü sadece duygusal ilişkiler ile sınırlı değildir. İş ortaklarından birinin ortaklığı bozup, yolları ayırma kararlarından sonra da ayrılık istemeyen ortak tarafından sıkça gideni geri getirme büyüsü kullanılmış ve bu sayede maddi çıkarlar korunmuştur.

Gideni Geri Getirme Büyüsü niçin Bir Tane Değildir?
Gideni geri getirme büyüsü niçin bir tane değildir? Niçin gideni geri getirme büyülerinin yapılışları değişikdır? Her insana aynı gideni geri getirme büyüsü uygulana bilir mi? şeklinde soruların oldukça sıradan bir cevabı vardır. Çünkü büyü yapılacak her insan aynı değildir. Büyü yapılacak bireyin karakteri ve iradesi hangi büyünün yapılacağını belirlemede önemli bir etkendir. Örneğin, en tesirli gideni geri getirme büyüsü iradesi çok güçlü insanoğlu yüzünden ortaya çıkmıştır.

İradesi güçlü insanlar büyü tesiri altına çok zor girerler bu nedenle onlara özel çok güçlü büyüler yapılması gerekir. Lakin bu en tesirli gideni geri getirme büyüsü iradesi zayıf insanlara yapılırsa üzücü sonuçlar doğurabilir. İradesi zayıf insan bu çok etkili büyüyü kaldıramayacak ve fiziksel olarak baş ağrıları halsizlik ve yorgunluk gibi sorunlarla baş etmek zorunda kalacaktır. En tesirli gideni geri getirme büyüsü fazlaca zor olduğundan, bayağı medyumların bile bu büyüleri yapmaları önerilmez bu yüzden bu büyüyü yalnızca işinde çok iyi ve deneyimli medyumlar yapabilir.

İple meydana getirilen Gideni Geri Getirme Büyüsü nasıl Yapılır?
Gideni geri getirme büyüsü nedir? Gideni geri getirme büyüsü iyi mi yapılır? Gideni geri getirme büyüleri medyumların gizli saklı bilgilerini barındırsa da bazı büyülerin iyi mi yapıldığı halk tarafınca da bilinmektedir. Örneğin:

İple yapılan gideni geri getirme büyüsü oldukça meşhur olan gideni geri getirme büyülerinden biridir. İple meydana getirilen gideni getirme büyüsünün en önemli püf noktası, büyüde kullanılan ipin rengidir. Bu büyüde genel olarak ip siyah renktedir. Bazı medyumlar beyaz renkli ipte tercih edebilir fakat sayıları oldukça azdır. Sadece renkli ipler bu büyünün felaketi olur. Çünkü renkli ip kullanılan gideni geri getirme büyüsü istenilen şekilde tutmadığı benzer biçimde niyetin tersine bir etkide gösterir. Bundan dolayı ipin rengi çok önemlidir deneyimsiz medyumlardan ve sihrin bu tarz zararlarından korunmak için ne olursa olsun büyüye başlanmadan ne renk ip kullanılacağını sormak gerekir.

Büyüye ise ipi alıp bir tepsi üzerine koyarak başlanır. (İp mutlaka renkli olmamalıdır) daha sonrasında tepsideki ipin yanına kişilerin resmi konur. İp tepsiden alınır ve okunmuş suya batırılır ve kuruyana kadar resimlerin yanında bekletilir. İpin kurumasıyla resimler ateşe verilerek kül olana dek beklenir. Resimlerin kül olduğu durumda yanındaki ipe hiçbir şey olmayacaktır. Son aşama olarak ip ve küller tepsiden alınarak bir ağacın altında toprağa gömülür ve işlem biter. Bu işlem doğru şekilde yapıldığında etkili olacaktır lakin iple meydana getirilen gideni geri getirme büyülerinin tesiri birazcık uzun zaman almaktadır.

Resimle yapılan Gideni Geri Getirme Büyüsü nasıl Yapılır?
Resimle meydana getirilen gideni geri getirme büyüsü, iple meydana getirilen gideni geri getirme büyüsünün aksine fazlaca hızlı etki eder. Bu nedenle en hızlı gideni geri getirme büyüleri arasında yer alır. Bu büyünün püf noktasını ise enerji oluşturur. Ayin esnasında oluşacak enerjiyi yönetmek ve yönlendirmek yüksek önem arz eder. Püf noktasının enerji olması yönüyle resimle yapılan gideni geri getirme büyüsü ritüeli sırasında enerjiyi yönetememek ya da yanlış yönlendirmek gibi bir sorun yaşanırsa büyü amacından sapar ve kötü sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle mutlaka gerçek ve deneyimli bir medyumla çalışılmalıdır.

Resimle yapılan gideni geri getirme büyüleri en çok sevgililer arasında yaşanmış olan ayrılıklarda kullanılır. Hızlı olması ve birçok faydası bulunması sebebiyle sık tercih edilen resimle gideni geri getirme büyüsü, hakiki ve deneyimli medyumun ritüelde oluşan enerjiyi büyü yapılacak kişiye göndermesiyle etki tesirini göstermeye adım atar. Büyünün adından da anlaşılacağı üzere bu büyü için fotoğraf gereklidir. Ama büyü için kullanılan diğer malzemeler halk tarafınca bilinmemekte yalnızca gerçek medyumlar tarafınca bilinip tedarik edilebilmektedir. Resimle gideni geri getirme büyüsünün son aşaması resimlerin toprağa gömülmesiyle olur. Resimler toprağa gömüldükten sonra büyü tamamlanır ve hızlı bir şekilde etki gösterir. Resimle gideni geri getirme büyüsünün hızlı olmasının yanı sıra fazlaca faydalı etkilerinin olması da tercih sebebidir. Bu faydaları sıralamak gerekirse:

Büyü tamamlanıp hızlı bir halde tesirini gösterdikten sonrasında büyü yaptıran bireyin aslabir şey yapmasına gerek kalmamıştır. Çünkü büyü meydana getirilen birey işlem tesirini gösterir göstermez saplantılı bir halde büyü yapmış olduran kişiden haber almak isteyecek, merak edecek ve ona erişebilmek için her yola başvuracaktır.
Resimle gideni geri getirme büyüsünün en önemli yararlarından biri de büyü meydana getirilen ferdin, büyü yaptırana saygı ve sevgisinin artmasıdır. Hatta bu saygı ve sevgi o kadar artar ki dünyada büyü yaptıran kişiden daha çok kimseyi o derece sevmez ve saygı duyamaz.
Resimle gideni geri getirme büyüsünün en önemli avantajlarından biri de terk eden sevgili yeni bir aşka yelken açmışsa bile bir anda partnerinden soğuyacak ve ondan kurtulmak isteyecektir. Çünkü büyü tesirini gösterdikten sonrasında büyü yapmış oldurılan birey yalnızca büyü yaptıranı düşünecek onunla olmak isteyip onun sevgisiyle mutlu olacaktır. Geri kalan tüm ilişkiler büyü yapmış oldurılan için adeta bir işkence olacaktır. Büyü yapmış olduran kişide resimle gideni geri getirme büyüsü yardımıyla iki farklı büyü yapmış olup zaman yitirmek yerine tek büyüyle amacına ulaşabilecektir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü etkileri nedir?
Gideni geri getirme büyüsü direk insan iradesine karşı yapılır bundan dolayı büyüye maruz kalan kişilerde köklü ve sıra dışı değişikliklere neden olur. Gideni geri getirme büyüsü, umutsuz aşıklar için olduğu kadar maddi çıkarları sarsılmasın diye uğraşan insanoğlu için de görkemli bir çözüm yoludur. Gideni geri getirme büyüsü yardımıyla sevgilerinden ayrılmak istemeyen fakat partnerleri tarafından buna zorluk çeken insanlar yine mutlu bir ilişki başlatıp, ömür boyu kalıcılığıyla sevgi ve saygı dolu ilişkiler kurabilirler. Hatta bu büyü sayesinde ilişkileri öncesinden bile güzel olma şansı yakalar çünkü artık arada koparılamayacak bir bağ oluşmuştur.

İş partnerlerinden kopmak istemeyen insanlar ise gideni geri getirme büyüsü yardımıyla işlerini kurtaracak ve kim bilir iflastan kurtulacaktır. Işbirliği ilişkileri de daha sağlam olacak çünkü büyü meydana getirilen partner, büyü yaptıran iş partnerine sevgi ve saygıyla bağlı olduğu için onun ziyanına olacak her türlü işten kaçınacak ve işlerini ömür boyu şeffaflık ve sadakat içerisinde yürütecektir. Bir başka örnek olarak da çocukların ebeveynlerine yaptıkları gideni geri getirme büyülerinin etkilerinden bahsedilebilir.

Kimi zaman nihayetlenen evlilikten sonra bir tarafın yalnız eşi değil çocuklarını da terk etmesiyle yaşanan üzücü vaziyet için gideni geri getirme büyüsü kullanıldığında evini terk eden ebeveyn ailene geri dönecek ve eskisinden daha çok sevgi duyduğu ailesiyle mutlu bir hayat sürecektir. Bunun tam tersi bir örneğinde de aşktan gözü kör olmuş bu nedenle ailesine karşı çıkan, artık ailesiyle görüşmek istemeyen çocukları için ebeveynler gideni geri getirme büyüsüne başvurur. Bu büyü yardımıyla yanlışa sürüklendiğine inandıkları çocuklarını kurtarabilir hem de aile huzurlarını ve mutluluklarını yeniden sağlayabilirler.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Zararlı mıdır?
Gideni geri getirme büyüsü nedir? Gideni geri getirme büyüsü iyi mi yapılır? Gideni geri getirme büyüsü büyü kurallarına uyularak ve hakiki, deneyimli medyumlar tarafınca açık niyetlerle yapıldığında ne olursa olsun zararsızdır. Sadece deneyimsiz medyumlar ya da medyuma ihtiyaç duymayacağını düşünecek gaflete kapılan basit insanoğlu tarafından yapılan gideni geri getirme büyülerinin tutmadığını görecektir.

Büyülerin tutmaması dışında deneyimsiz bir halde yapılan gideni geri getirme büyüleri, büyük yanlışlara sebep olacak bu da büyü icra eden kişinin öyle bir amacı olmamasına rağmen büyü yapılan kişiye zarar vermesine olanak sağlayacaktır. Bu zarar meydana getirilen yanlışın boyutuna gore değişiklik gösterir. Fakat genel olarak rastlanan büyü yapılan ferdin baş ağrıları çekmesi, devamlı kendini halsiz, bitkin hissetmesi ve kendini bir boşluk içinde bularak mutsuzluk hissi yaşaması gibi geçici durumlar söz mevzusu olabilir.