Çingene Büyüsü

Çingene büyüsü ismi verilen bu büyü kara büyü kategorisinde yer almaktadır. Çingene büyüsü isminden de anlayacağınız üzere eski tarihlerden yaşamış olan çingenelerin yaptığı büyü çeşididir. Çingene büyüsü o derece kuvvetlidir ki büyü yapılan kişiyi hemen etkilemektedir. Bu büyüyü yalnızca çingene ve çingene soyundan gelen medyumlar ya da büyücüler yapabilmektedir. Çingene harici başka hiçbir medyum bu büyüyü yapsa dahi olumlu olarak geri dönüş alamayacaktır. Bunun nedeni ise çingenelerin yardım almış olduğu frekans aleminde ki ruhani varlıklar, yani cinlerden kaynaklanmaktadır. Çingene büyüsünün davetine yalnızca cinlerin gerçekten çingene olduğuna inandığı medyumların icabet etmektedir. Şu durumda unutulmamalıdır ki eğer bu yazımızı okuyan siz çingene iseniz, şayet büyü ilmine sahip değilseniz, üçüncü gözünüz aktif değil ise ya da enerji aleminde ki varlıklar ile telepatik anlamda bir iletişim kuramıyorsanız asla bu büyünün yapımına kalkışmayın. Eğer büyüyü bilgisiz bir şekilde uygulamaya çalışırsanız ya hiç sonuç alamazsınız ya da bu büyü size ters etki olarak dönebilir.  

Çingene Büyüsü Neden Yapılmaktadır? 

Çingene büyüsü şayet bir kişi üzerine yapılır ise o kişiyi bu büyü deli bir hale getirir. Kişi günbegün eriyerek, sonunda şizofreni durumuna ulaşabilir. Bu büyü o kadar etkilidir ki enerji aleminden bu büyü için teşrif eden cinler, büyü uygulanan kişiyi intihara kadar sürükleyebilir. Kısacası çingene büyüsünün yapım amacı bir kişinin psikolojini bozmak içindir. Çingene büyüsü, çingene medyum ya da büyücü olsa dahi eğer bu büyünün yapımında ufak bir hata yapar ise geri dönüşü kesinlikle çok zorlu bir süreç olan yola girebilmektedir. İlimsiz ve bilgisizce bu büyü uygulanır ise hem büyüyü yapan medyumu olumsuz etkileyebilir, hem büyüyü yaptıran kişiyi olumsuz etkileyebilir, hem de büyü yapılan kişiyi kötü yönde etkileyebilir. Bu nedenden ötürü de kesinlikle bu büyü uzmanlığından emin olunan bir medyum ya da büyücüye yaptırılmalıdır. Kesinlikle internet üzerinden bulunan her medyuma veya büyü işiyle uğraşan kişi ya da kişilere, sadece çingene büyüsü  için değil, hiçbir büyü yapımı için emin olmadan güvenmeyin. Referansı güvenilir olan medyum ya da büyücülere bu büyüyü uygulatabilirsiniz.  

Çingene Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır? 

Çingene büyüsünü yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi uzman bir çingene medyum yapabilmektedir ve bu büyü kendi içerisinde her çingene medyuma göre uygulama aşamasında farklılıklar gösterebilmektedir. Örnek olarak, bazı çingene medyumlar ya da büyücüler bu büyünün yapımında deve derisine işlenmiş büyüye has tılsımlı sözcükler ve özel ritüel simgeler kullanırken; bazıları daha farklı materyaller ile çingene büyüsünü yapmaktadır.

Biz bu yazımızda sizlere maliyeti en az şekilde bu büyünün genel olarak uygulamasından bahsetmeye çalışacağız. İlk olarak büyüyü yaptıracak tarafın büyü yapılacak olan kişilerin anne ismi, doğum tarihi (gün, ay ve yıl olarak), 1 adet tam boydan resmi ve bir adet yüzünü net gösterecek fotoğrafı, kişiye ait olan sürekli kullandığı şahsi bir eşyası (kadın ise tokası olabilir, erkek ise gözlüğü olabilir), yine kişiye ait olan teninden alınmış bir örnek (tırnağı olabilir ya da tüyü olabilir) gerekmektedir. Büyünün ilk başlangıcında sessiz ve sakin bir ortam seçilmelidir ve saat olarak gece yarısı 3’den sonra büyüye başlanmalıdır.

 İlk olarak büyüyü yapacak olan medyumun bir daire çizerek aynı hizada olacak şekilde dairenin etrafında 4 adet mum yakmalıdır. Bu bir ritüeldir ve cin daveti için kullanılır. Ardından büyü yapılacak olan kişinin her iki fotoğrafının arka boş bölümüne şahsi bilgileri eklenmelidir ve fotoğrafların boydan olanına kişiden alınan şahsi eşya siyah bir adak keçinin derisi ile sarılmalıdır, diğer yüzünü net gösteren fotoğrafına ise kişiden alınmış olan tenine ait örnek yine siyah adak keçisinin deri parçası ile sarılmalıdır. Sonra olarak ise her iki ayrı fotoğrafta rulo şeklinde önce incir ağacı yaprağı ile daha sonra ise defne ağacı yaprağı ile sıkıca sarılıp, domuz kanına batırılmış olan ip yardımı ile sıkıca bağlanmalıdır.

Daha sonra ise soldan başlamak üzere yapılan büyü tek tek 4 mumun üzerinde gezdirildikten sonra mumlar yine sağdan başlanarak söndürülüp, en sonunda ise daire komple soldan başlayacak şekilde yok edilmelidir. Büyü bu şekilde bir sonra ki gün gece saat 3’e kadar bekletildikten sonra büyü yapılan kişinin aile mezarlığına gömülmelidir. Böylelikle çingene büyüsü tamamlanmış olacaktır. Bu büyünün belirli bir tamamlanma süresi yoktur. Büyü yapılan kişiyi yavaş yavaş, günden güne eriterek bitirir.