Evlilik Büyüsü

Evlilik büyüsü Bayanda olsa, erkekte olsa her insan belli bir yaşa geldiği zaman karşı cinsi ile tanışıp, evlenmek istemektedir. Bu normal ve doğal bir şeydir. İnsanoğlu neslinin devam edebilmesi için evliliğe ilk adım atması gerekmektedir. Ancak bazı durumlarda evlilik olayı gerçekleşmeyip, taraflar ayrılmak zorunda kalmaktadır. Bu durumlar aile baskısı, çevre baskıyı, geçimsizlik ya da başka sebepler olabilmektedir. Tamda bu noktada evlenmek isteyen çiftler bir çıkar yol bulamaz hale gelir. Burada ise devreye evlilik büyüsü isminde ki büyü girmektedir. Bir tür ak büyü kategorisinde yer almakta olan büyü çeşididir ve amacı iyi niyetlidir. Evlilik büyüsünde bir türlü düzgün ve doğru bir ortam oluşturamayıp, evlenemeyen çiftlerin birleştirilmesi hedeflenir.

Bu büyü yapıldığı zaman çiftlerin karşısına çıkan her türlü olumsuzluk giderilecektir. Evlilik büyüsünde örneğin, çiftlerden birisinin ebeveynleri yüzünden çiftler evlenemiyor ise bu büyü ebeveynleri etkisi altına alarak,  ebeveynlerin çiftlerin evlenmesine razı olmasına sebep olur. Evlilik büyüsünün tek amacı evlilik yolunda kişiler ilerlerken karşılarına çıkacak olan olumsuzluk durumunu tamamen ortadan kaldırıp, yok etmektedir. Bu sebepten dolayı da ak büyü kategorisine alınmış olan bir büyü çeşididir. Diğer evlilik büyüleri gibi birbirlerini istemeyen çiftleri birleştirmek üzere yapılan bir büyü değildir. Bu büyüde birbiri ile evliliğe razı olan çiftlerin karşılarına çıkan maddi geçimsizlik ya da herhangi bir sebebin çözümü hedeflenmektedir.  

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır? 

Evlilik büyüsünü hemen hemen her dine mensup, her medyum ya da büyücü yapabilmektedir. Ancak bu büyüde en etkili olan medyumlar, Müslüman medyumlardır. Bunun sebebi ise ak büyü kategorisinde ki iyi emelli büyülere Müslüman olan ruhani varlıkların, yani cinlerin yardım etmesinden kaynaklıdır. Kara büyü kategorisinde ki büyü sınıflarına ise genellikle Müslüman olmayan cinler yardım etmektedir. Bu ruhani varlıklar, yani cinlerde biz insanlar gibi yaşantı sürmektedir. Lakin onların boyutu ve enerjileri farklı olduğu için normal bir insan gözü görememektedir. Bunun sebebi ise İslam dinine göre normal insanların göz perdelerinin Allah tarafından kapalı olmasından kaynaklanmaktadır.  

Bizler ise siz kıymetli okuyucularımıza bu yazı içeriğimizde evlilik büyüsünün nasıl yapıldığı ile alakalı olarak temel noktalarda bilgiler vermeye çalışacağız. Evlilik büyüsünde ilk olarak evlenmek isteyen çiftlere olumsuzluk yaratan sebebin ne olduğunun bilinmesi ve bu sebebinde büyüyü yapacak olan medyuma ya da büyücüye bildirilmesi gerekmektedir. Şayet olumsuz sebep evlenecek çiftlerden erkek tarafının annesi ise bu büyü ona uygulanmalıdır ki çiftlerin evliliğine büyünün de etkisi sayesinde rıza göstersin. Öncelikli olarak çiftlerin evliliğine razı olmayan annenin fotoğrafı, razı olmayan annenin annesinin doğum tarihi, razı olmayan annenin kendi doğum tarihi (gün, ay ve yıl olarak), çiftlerin doğum tarihleri (gün, ay ve yıl şeklinde), çiftlere ait fotoğraf ve yine çiftlerin annelerinin doğum tarihleri (ki yukarıda evliliğe rıza göstermeyen annenin doğum tarihi istenmişti ama ekstra rıza gösteren annenin de doğum tarihi gerekmektedir.) gerekmektedir.

 Bunların yanı sıra evlilik büyüsünü yapacak olan medyumunda bir takım envanterleri büyünün yapımı için bulundurması gerekmektedir. Bu envanterleri büyünün yapımını anlatırken söyleyeceğiz. İlk olarak evliliğe razı olmayan annenin fotoğrafının boş bir bölümüne evlilik çemberi çizilip, içerisine annenin şahsi bilgilerinin yazılması gerekmektedir. Aynı şekilde çiftlere ait olan şahsi resimlerinin boş bir kısmına da çiftlerin kendi bilgilerinin işlenmesi ve evlilik çemberinin çizilmesi gerekmektedir. İkinci olarak annenin fotoğrafının yakılması ve küllerinin ise siyah keçi sütünün olduğu bir kaba dökülüp, ardından da taze kırmızı soğan kabukları yakılarak, bununda külünün katılıp, hep beraber iyice karıştırılması gerekmektedir.

Bu esnada ise evlilik büyüsünün yapımında kullanılacak olan bazı özel tılsımlı sözcükler söylenip, ritüellerin yapılması gerekmektedir. Üçüncü olarak çiftlerin fotoğrafları yakılmadan süt dolu kaba koyulup, 1 gün boyunca bekletilmesi gerekmektedir. Bir gün sonra ise fotoğraflar çıkarılıp, kurumaya alınmalıdır. Kuruyan fotoğraflar ise sütü alınan keçinin postundan bir parçaya, yani derisinden bir parçaya sıkıca sarılarak, birbirlerini sağlıklarında çok seven evli bir çiftin mezarlığına yakın bir yere gömülmelidir. Bu şekilde evlilik büyüsü tamamlanmış olup, etkisini 13 gün ila 31 gün arasında göstermektedir.