İntikam Büyüsü

İntikam büyüsü isminden de belli olduğu üzere bir kişinin başka bir kişiden intikam alması için yapılmaktadır. Her büyünün kendi içerisinde çeşitli uygulama evreleri ve şartları bulunmaktadır. İntikam büyüsünün de kesin bir sonuç vermesi için intikamı alacak tarafın haklı yere bu büyüyü yaptırması gerekmektedir. Eğer büyüyü yaptırmak isteyen kişi intikam konusunda haksız ise bu büyü tutmayacağı gibi yaptıran kişiye de ters etki olarak dönebilmektedir.

Bu sebepten ötürü de intikam büyüsünü bu büyü konusunda tecrübeli olan medyuma ya da büyücüye yaptırmak istiyorsanız kesinlikle haklı bir sebebiniz olması gerekmektedir. Herhangi bir kişi sizin hakkınızı gasp etmiş ise ya da herhangi bir nedenden ötürü bir kişiye karşı intikamınızı almak istiyorsanız ama bunu maddi alemde gerçekleştiremiyorsanız burada imdadınıza intikam büyüsü yetişmektedir. İntikam büyüsünü her dinden her medyum ya da büyücü yapabilmektedir. Ancak dine göre intikam büyüsü kendi içinde çeşitlilik göstermektedir. İntikam büyüsü yapımı zor olan bir büyüdür ve bu büyüde normal büyüde olduğu gibi enerji aleminden davet edilen bir cinden yardım alınmayıp, kuvveti daha etkili olan kabileden yardım alınmaktadır. 

İntikam Büyüsü Nasıl Uygulanmaktadır? 

Öncelikli olarak bu büyüyü gerçekten uygulayabilecek ve büyünün yapımına vakıf olan bir medyum bulmalısınız. İntikam büyüsünde genellikle Hristiyan medyumlar etkili olmaktadır. Çünkü onların yardım almış olduğu enerji aleminde ki cinlerde Hristiyan olduğundan ötürü, bu tarz kara büyü sınıfında ki büyülerin davetine icabet etmektedir. İntikam büyüsünde büyüyü yaptıracak kişiden medyum ya da büyücü bazı bilgiler ve materyaller istemektedir. İntikam büyüsü yapılacak olan kişi eğer erkek ise baba adı, doğum tarihi, kişinin yüz hatlarını net gösterecek fotoğrafı, kişiden alınacak olan sakal kılı ve kişiye ait olan bir adet tırnak makası olur ya da başka şahsi eşyası olur gerekmektedir.

Eğer büyü yapılacak olan kişi bayan ise yukarıdakilerden farklı olarak bayan kişiye ait olan saç teli ve bayanın annesinin ismi ile birlikte yine şahsi eşyası gerekli olmaktadır. Şu durumda unutulmamalıdır ki intikam büyüsü yapımı bir hayli zor olduğu kadar daha sonra yaptıran kişi pişman olduğu taktirde bozumu da bir o kadar zorlu bir süreçtir. Gelelim kısaca intikam büyüsünün uygulama evrelerine. Birinci evrede medyum büyü yaptıracak olan kişiden 2 adet adak kesmesini talep etmektedir. Bu adaklardan birisi siyah bir keçi olacak, diğeri ise beyaz bir koyun olacak. Kesilecek olan her iki adağında şah damarlarından akacak kan birbirlerine karıştırılır. İkinci evrede intikam büyüsü yapılacak olan kişiye ait olan fotoğrafın üzerine intikam büyüsü için gerekli olan tılsımlı sözcükler ile birlikte büyü yapılacak olan kişiye ait şahsi bilgileri işlenir, bunun yanı sırada bazı ritüel simgeleri çizilir. Üçüncü evrede adaklardan alınmış olan kan karışımı içerisine fotoğraf koyulur ve üzeri soğan kabukları ile tamamen kapatılıp, 7 gün boyunca güney bölgesine bakmakta olan bir defne ağacının altına gömülerek bekletilir.

Dördüncü evrede yedinci günün sonunda defne ağacı altına gömülen kan karışımlı fotoğraf çıkarılır ve ardından bir sonra ki gün gece saat 3’e kadar kuruması için beklemeye alınır. Beşinci evrede intikam büyüsü yapılacak olan kişiden alınmış olan kişisel eşyası ile birlikte tüyü birbirine sarılır ve bir sonra ki gün gece saat 3’e kadar bekletilmiş olan fotoğraf ile birleştirilerek keçi ve koyundan alınmış olan deri ile komple sarılır. Tabi ki bu derinin üzerine içerisinde incir ağacı sütünün özü ile birlikte soğan ve sarımsak kabuklarının özü bulunan mürekkep yardımıyla bazı ritüel simgeler ve tılsımlı sözcükler eklenir.

Son aşama olarak bütün hepsi yakılarak külleri intikam büyüsü yapılacak olan kişiye ait olan ve kendisinin de sürekli kullanmış olduğu hanesinde ki (evinde ki) tuvalet deliğine atılır. Böylelikle büyü tamamlanmış olur. İntikam büyüsünün etkisi minimum 12 gün sonra kendisini gösterirken maksimum 72 günün sonunda istenilen sonuca ulaşılmıştır. İntikam büyüsü yapılan kişi, haksızlık yaptığı kişiye her ne yapmış ise karşılığını misli ile alır. Hatta bu büyü o kadar kuvvetlidir ki kişi haksızlığının bedelini canıyla bile ödeyebilir.