Zayıflama Büyüsü Etkileri

Zayıflama Büyüsü Etkileri yapılışı bakımından ak büyüler arasında yer almaktadır. Eski zamanlardan beri yapılır ve tesirini yavaş yavaş gösteren bir büyüdür.

Zayıflama Büyüsü, biroldukça kilolu insanoğluın başvurmuş olduğu ve temiz niyetle yapılan bir büyüdür. Kendinizi dışlanmış ve kötü hissedebilirsiniz. Ruhsal olarak aynaya her baktığınızda bedeninizi sevmeyerek kendi kendinize özgüveninizi azaltmış olabilirsiniz. Bu büyüyü yapmak rahat gibi görünebilir fakat öteki büyülerden farklı olarak yapılmaktadır. Mutlaka uzman bir birey eşliğinde yapılmalıdır.

Günümüzde herkesin evinde web mevcut. Konum böyleyken internette her köşede bir medyuma rastlayabilirsiniz. Bilici diyorum fakat birbir çok insanların kanını emen bir vampir misali ortalıkta dolanan ve medyumluk ilmini basit para kazanma kapısı olarak gören şarlatandan ibaretler.

Siz kıymetli kardeşlerim artık bilici Nubar ile sorunlarınızı kökünden kazıyarak defedeceksiniz. Her türlü sorununuzda bir telefon kadar yakınınızda olup sizlere kılavuzluk ederek yardımlarını esirgemeyecektir. Kahin Nubar 28 yıldır bu ilme gönül vermiş ve birçok insanoğlunun karanlığa saplanan dünyalarını aydınlatmıştır.

Sizlere Zayıflama Büyüsü ile ilgili medyum Nubar’ın çalışmalarından bir tane örnek vereceğim. Kahin Nubar, biyoenerji mevzusunda da oldukça bilgi sahibidir. İnsanların zihinlerine girip iç dünyalarını görebilmektedir. Sizlerinde fazla kilolarınızdan kurtulmanız için öncelikle bir bakım çalışması yapacaktır. Önce zihninizden fazla kilolarınızı atarak işleme başlayacaktır. Çünkü şuuraltınıza işlemiş olan bu negatif düşüncelerden kurtulmadığınız sürece yapılacak olan hiçbir işlem gerçeğe dönüşmeyecektir. Beyin gücünün yapamayacağı aslabirşey yoktur.

Bir siyah kağıda beyaz bir kalem ile vermek istediğiniz kiloyu yazıp beyaz bir mu eşliğinde bu kağıdı yakıyorsunuz. Daha sonrasında küle dönen bu zerreleri tılsımlı sözler eşliğinde yüksek biryerden havaya bırakıyorsunuz. Eğer evinizde bir saksı var ise ve yeşil yapraklı bir çiçeğe sahipseniz yedi gün süresince aynı tılsımlı sözlerle çiçeği sulamanız size extra olarak bir meditasyon elde edecektir. Zayıflama Büyüsü yapıldıktan sonrasında her sabah kesinlikle zihin boşaltma işlemi yapmalısınız. Bu konuda kahin Nubar size yol gösterecektir.

Kıymetli kardeşlerim büyü yapmak anlatıldığı benzer biçimde basit değildir. Bu tarz şeylerin hepsinin aşamaları vardır. Bilici Nubar bilgilerinin yanı sıra ruhani varlıklarının desteği ile bu büyüleri yapmaktadır. Sizlere % 100 sonuç verebilmek adına titizlikle çalışmalarını yapmaktadır.

Çünkü birçoğunuz ümit ederek geliyorsunuz. Bir insanın sönen umudunu yeşertmenin bilinci ile işini icra eden kahin Nubar sayesinde fazla kilolarınızdan kurtulacaksınız.