Kara Büyü Etkileri

Kara Büyü Etkileri Bu çalışma hakkında informasyon vermeden önce bilinmesi gereke bu sihrin en tehlikeli büyü çeşitlerinden olduğu ve amacının yalnızca insanlara zarar vermek olduğunu hatırlatmak isteriz. İsminden anlaşılacağı gibi aslabir şekilde iyi niyetler için tercih edilmez.

Kara büyüsü geçmişine bakılmış olduğunda malum en eski uygulamalardan biridir. Eski Mısır ve günümüze kadar çok uzun bir zamanı vardır. Bu uygulamanın hazırlık aşamasında çok farklı araç-gereç ve farklı dualar kullanılarak yapılabilmektedir.

Bu uygulama için bahane ne olursa olsun bir başkasına zarar vermek amaçlı yapılması normal değildir. Bu sihrin fakatçlarında bazıları, birbirini seven insanoğluı ayırma fakatçlı, evli çiftleri birbirlerinden ayırmak fakatçlı, intikam almak fakatçlı, özellikle hanımefendiler tarafından erkekler için meydana getirilen kara büyü erkeğin kudretinin bağlanmasına kadar etkili sonuç vermektedir.

Yukarıda bazı örnekler versek dahi bu büyü daha farklı birçok farklı fakatç için tercih edilmektedir. Kısacası her türden fenalık için tercih edilmektedir.

Kara büyü hedef kişiye hem fizyolojik hem ruhsal aynı zamanda psikolojik olarak zarar veren büyüdür. Kara büyü hem de hedef ferdin hem özel ilişkilerini aynı zamanda sosyal ilişkilerini bozar. Bununla birlikte kara büyü hedef ferdin başına sürekli bela musibetlerin gelmesini sağlar. Bu yüzden kara büyü tek bir büyü değildir. Kara sihrin biden fazla türü ve çeşidi bulunmaktadır. Bilici Amir Ahmed bu nedenle kara büyü yerine kara büyüler demeyi tercih etmektedir. Her bir danışanın isteğinin bir başka kara büyü çalışmasına işaret ettiğini belirterek birden fazla türü olduğunun altını çizmektedir.

Kara Büyü Çeşitleri nedir?

Kara büyü çeşitleri dört ana başlık çevreında toplanmaktadır. Bunlar fizyolojik ve ruhsal zarar veren kara büyüler, ilişki olarak zarar veren kara büyüler, bela ve musibet getiren kara büyüler son olarak ise ölüm getiren kara büyülerdir. Gelen danışan bu başlıklardan hangisini söyler de medyum Amir Ahmed Hoca o başlığa hizmet edecek olan bir kar büyü oluşturur. Kara büyü için medyum Amir Ahmed hocaya gelen birisi hedef kişinin başının beladan kurtulmasını istemiyorsa medyum Amir Ahmed Hoca hedef kişiye bu büyüyü bağlar. Daha sonra ise kişinin yaşamında işler birden ters gitmeye adım atar. Kabahatsuz yere tutuklanır yahut yüklü miktarda para cezası alır. Yün kızartıcı bir kabahatun iftirasına uğrar ve bundan bir türlü aklanamaz.. Örneğin kendisini düğün gününden bigün önce terk eden kişi için bela ve musibet büyüsü isteyen birisi bu büyü ile ferdin taciz ve saldırı kabahatundan yargılanmasını sağlayabilir.

Kara büyü için medyum Amir Ahmed hocaya gelen kişiler hedef ferdin ölümcül bir hastalığa yakalanmasını istiyorsa bu fert ömrü süresince amansız bir hastalığın pençesinde olur. Kara büyü ile kişi kanser olabilir, devri geçti sonlandı zannedilen vereme yakalanabilir. Bununla beraber tıp dünyasında ender görülen bir hastalık yaşayabilir yahut tanısı konulamamış tedavisi bulunamamış bir hastalığa yakalanabilir. Medyum Amir Ahmed Hoca istenildiği takdirde bir başka kara büyü daha yaparak kişinin bu hastalık ile ölmesini sağlayabilir ve fert uzun süre acı çektikten sonrasında ölür.