Sevgi Büyüsü

Sevgi büyüsü çok geniş bir çeşidi olan bir büyüdür. İki ayrı çifti birbirlerine yeniden bağlayabilmek için kullanılırken, aynı zamanda tek taraflı sevgiler içinde bu büyü tercih edilmektedir. Sevgi büyüsü kötü bir emel için yapılmadığından dolayı ak büyü kategorisinde yer almaktadır. Ayrılan çiftleri birleştirmek için, biten ilişkileri geri eski haline getirebilmek için ya da yıllardır karşı cinsine karşı sevgi güden ancak ondan bir ışık alamayan kişiler için yapılmaktadır. Sevgi büyüsü yalnızca karşı cinse karşı uygulanmayıp, iki dostu, arkadaşı ya da ahbabı da barıştırabilmek için tercih edilen büyü türüdür. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere sevgi büyüsü tek bir kategoride yer almayıp, kendi içerisinde yüzlerce çeşidi bulunmaktadır.  

Sevgi Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır? 

Sevgi büyüsünün yapımı çeşidine göre değişkenlik göstermektedir. Ancak Türkiye’deki medyumların ya da büyücülerin ortak noktada uyguladıkları sevgi büyüsü de bulunmaktadır. Sevgi büyüsünü her medyum yapamadığı gibi yanlış uygulanması halinde de hem büyüyü yapanı, hem de yaptıranı geri dönüşü çok zor olacak bir yola sokabilmektedir. Sevgi büyüsünün nasıl yapıldığı hakkında bilgi vermeden önce yine bu büyüyü bilgisizce tek başınıza da yapmaya asla kalkışmamalısınız. Sevgi büyüsü için ilk önce bu büyüyü uygulayacak olan medyumun ya da büyücünün büyü ile alakalı olan gerekli ritüelleri, tılsımlı sözcükleri ve bilgileri bilmesi gerekmektedir. Aynı şekilde büyüyü yapacak olan kişinin enerji aleminde yaratılmış olan ve normal bir insanın gözünün göremeyeceği (kuranda: cin) varlıklar ile iletişim kurabilmesi ve bu varlıkları sevgi büyüsü için davet edebilecek güce sahip olması gerekmektedir.  

Bu yazımızda ise siz değerli okuyanlarımıza sevgi büyüsünün ayrılan çiftleri geri birleştirebilmek üzere olan özelliğinin yapımından bahsetmeye çalışacağız. İlk olarak sevgi büyüsü için gerekli materyalleri büyüyü yapacak olan medyuma ya da büyücüye sunmak gerekmektedir. Bunları ise; geri birleştirilmesi istenilen çiftlere ait olan anne isimleri, doğum tarihleri, fotoğrafları, çiftlere ait olan kullandıkları eşya (toka, cüzdan, elbise parçası ya da gözlük gibi), yine çiftlerin bedenlerinden alınacak olan bir örnek parça (sakal kılı olur, saç teli olur ya da tırnak olur) gibi materyallerdir. Burada en önemli noktalardan bir tanesi ise büyüde ilk ayrılmayı isteyen tarafa sevgi büyüsünün daha baskın şekilde uygulanmasıdır. Bu sayede ayrılık isteyen taraf geri dönerek, yuvayı yeniden inşa etmek isteyecektir. Ancak karşı tarafında geri birleşme isteğine razı olması içinde yine sevgi büyüsünün uygulanması gerekmektedir.

İlk etapta çiftlerden alınmış olan şahsi bilgileri hem fotoğraflarına işlenmelidir, hem beyaz bir boş kağıda işlenmelidir, hem de beyaz bir kurbanlık keçi derisine işlenmelidir. İkinci etapta ilk önce fotoğraflara bilgiler işlenirken sevgi büyüsü için gerekli olan sevgi çemberinin çizilip, bilgilerin bu çember içine yazılması gerekmektedir. Tabi ki yazım işleminde kullanılacak olan mürekkep özünde soğan ve sarımsak kabuklarının küllerinin de bulunması gerekmektedir. Bu esnada enerji aleminde ki ruhani varlığın daveti içinde büyüyü yapacak olan büyücünün ya da medyumun kendi etrafına da sevgi büyüsü çemberi çizmesi gerekmektedir. Üçüncü etapta ilişkiyi ilk koparan tarafın fotoğrafının yakılması gerekmektedir. Bu sayede resmi yakılan taraf, ilişkiyi bitirdiği için pişmanlık duyup, geri birleşmek isteyecektir. Diğer tarafın resmi ise incir özünün sütü içerisinde beklemeye alınmalıdır.

Dördüncü etapta yine sevgi çemberi eşliğinde beyaz kağıt üzerine çiftlerin bilgileri yazılmalıdır ve kağıt daha sonra yakılmalıdır. Bu arada yakılan kağıdın ve resmin fotoğrafından kalan küller atılmayıp, yine kişilerin bilgisinin işlendiği beyaz kurbanlık keçi derisi üzerine koyulmalıdır. En son işlemde ise yakılmayan fotoğraf, küller ve kişilerden alınmış olan şahsi eşya parçası ile birlikte kişilerin vücudundan alınan parçalarının hepsi deri içerisine koyularak sarılıp, sıkıca bağlanmalıdır. Böylelikle sevgi büyüsü tamamlanmış olup, büyü ise eski bir mezarlığa gömülmelidir. Büyünün etki süreci minimum 12 gün iken, maksimum 21 gün içinde tam olarak tesirini göstermektedir.