Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sabun büyüsü nasıl yapılır? Aslında toplum içinde büyük bir merak mevzusu. Genel olarak inceleyecek olursak büyüler, geçmişten günümüze kadar dayanan iyi ya da kötü niyet barındıran uygulamalardır. Günümüzde halen yapılıyor olsa da eskisi kadar rağbet görmemektedir. Kimi insanoğlu İstekleri için basit yol olan büyülere başvurur onlardan medet umar. Kimi insanlar ise aslabir şekilde inanmaz.

Kötü amaçlar ve iyi fakatçlar için kullanılan büyüler vardır. İyi amaçlar için meydana getirilen büyüler ak büyü olarak anılır. Kötü amaç için meydana getirilen büyüler ise kara büyü olarak anılır. İyi amaçlar; İş bulmak, kısmet bulmak, sevmiş olduğine kavuşmak benzer biçimde çeşitli hayırlı işlerdir. Tam tersi olarak kötü işler için de büyü yapmış olduran kişiler vardır. Daha çok yuva dağıtmak, bazı kişilerin insanlarla aralarını bozmak, iş yaşamında başarısız olmasını sağlamak, sevmediği kişilerin hastalanmasını sağlamak gibi. Bu şekilde insanoğlu yapılan büyü ile istediklerine kavuşmayı arzu ederler. Her insan büyü yapamaz yahut büyü yazamaz. Bunlar için bazı şartlar gerekir. Ferdin doğuştan hissi güçlü olmalıdır. İman gücü bakımından da kuvvetli olmalıdır. Mistik güçleri olması, ruhani varlıklara iletişime geçmesi gerekir. İşi konusunda tecrübeli olmalıdır. Kahin hocalar doğuştan kudret sahibidir. Bu mevzusunda bu kişilere başvurulabilir. Sahte medyumlar giderek artmaktadır. Her gördüğünüz hocaya itibar etmemelisiniz. Özellikle de ofisi olan kahin hocalara başvurabilirsiniz.

Farklı istekler doğrultusunda yapılan farklı büyü çeşitleri vardır. Her büyü çeşidinde kullanılan malzemeler de değişim göstermektedir. Bazen büyü meydana getirilen bireyin kişisel eşyalarına gereksinim duyulur. Örneğin sabun büyüsü çok tercih edilen bir büyü çeşitlerindendir. Adından da anlaşıldığı üzere büyüyü yaparken sabun olmazsa olmazdır.

Sabun Büyüsü Nedir?
Sabun büyüsü nedir, büyülerin birçok çeşidi vardır. Bunlardan biri de sabun büyüsüdür. Bu sihrin etkisi kuvvetlidir, yapımı da oldukça kolaydır. Bundan ötürü insanlar tarafınca sık sık yaptırılır. Birden fazla yapılış amacı vardır. Fakat daha çok kötü emeller için tercih edilir. Bireyin arası düşmanlarına karşı yahut arasının bozuk olduğu düşmanlarına karşı onların zarar görmesi maksadıyla yaptırılır.

Hem de kişinin kısmetinin açılması veya sevdiğine kavuşması için. Nişanlı çiftlerin bir an önce evlenip mutlu ve rahat bir yuva kurmalarını sağlar. Eşlerin arası kötüyse ve ev içinde geçimsizlik var ise bu büyü tercih edilebilir. şu demek oluyor ki bu büyü insanlarla olan mesajşimlerini, ilişkilerini iyiye yahut kötüye kullanmalarında aracıdır.

Sabun Büyüsü Hangi Durumlarda Yapılır?
Sabun büyüsü hangi durumlarda yapılır diyenler için: Sabun ile meydana getirilen büyüler genelde bazı kişilerin çıkar elde etmek istemesi için yapılır. Bu kişiler evlilikleri bozmak, düşman gördüğü kişilerin ailesi ve çevresine karşı olan muhabbetini bittirmak, hoşlanmadığı iş arkadaşının işinde iyi bölgelere gelmemesi hatta düşüş yaşaması için tercih edilebilir. Doğrusu kötü emelleri olan kişiler tarafınca yaptırılır.

Sabun Büyüsü iyi mi Yapılır?
Sabun büyüsünü yapmak her ne kadar bayağı yöntemler gerektirse de her insan büyü yapma gücüne sahip değildir. Bu işle uğraşan ve yakından ilgilenen kahin hocalardan yardım almak ve büyüyü onların yapması makbuldür. Büyü yapmak tecrübe gerektirir. Bu vaziyet tüm büyüler için geçerlidir. Kişi kendi başına yaparsa yanlış yapması ve istenilen sonucu elde edememesi muhtemeldir. Sabun büyüsünün yapımı genel olarak tüm medyum hocalarda aynıdır. Fakat hocadan hocaya minik değişiklikler olabilir. Peki sabun büyüsü iyi mi yapılır diye soracaktır olursanız data verelim:

Öncelikle büyü için eğer olmazsa olmaz bir adet sabun gerekir. Sabunun temiz, kaliteli ve hiç kullanılmamış olmasına dikkat edilmelidir. Sabunun renginin, şeklinin, boyunun herhangi bir önemi yoktur. İster 41 adet isterse 23 adet iğne büyümüz için gerekli olan diğer malzemedir.

İlk olarak büyü meydana getirilen şahıs ya da şahıslar hakkında birtakım bilgiler edinmek gerekiyor. Kişilerin isimlerine, doğum senelerına ve anne adlarına gerek duyulmaktadır. Gerekirse fotoğrafları da sorulabilir. Emel iyi yahut kötü fark etmez aynı işlemler uygulanır.

Uzman medyum hoca yaklaşık yedi gün süresince temin edilen iğneleri tek tek sabuna batırır. Bu sabunu iğneleme aşamalarında dualar okur, tılsımlı sözlerini söyler. En sona kalan iğneyi de sabuna batırmasından ardından sabun büyüsü tamamlanış olur.

Büyü esnasında okunan dualar ve tılsımlı sözler yardımıyla sihrin tesirini kuvvetlendirmektedir. Bazen derhal etki alınmasa da etkiyi zamanla görmek mümkündür. Kötü fakatç için yapılan büyüler tesirini karşı tarafın yaşayacağı sıhhat sorunları ile izah edebilir. O birey yavaş yavaş eski gücünü kaybetmeye adım atar. Örneğin iğneyi sabuna batırırken sağ kolu hedef gösterilerek batırılmış olduğunda karşıdaki kişinin sağ kolu sakatlanır. Tabii sabun büyüsünün güzel yanı da vardır: Eğer aşk için kavuşmak için yapılmışsa yeni bir aşk doğmaya başlar ya da eski bir aşk yeniden alevlenir. Bu şekilde sihrin etkisini gözlemlemek mümkündür.