Papaz büyüsü nedir?

Papaz Büyüsü Nedir ?
Papaz büyüsü kara büyü sınıfında bir büyüdür. Bu isimle anılmasının sebebi İlk olarak Süryani papazlar tarafından yapılması ve yapılış dilinin Süryanice olmasından meydana gelmektedir. Etkili bir kara büyüdür. Yapıldığı kişi ya da yerde ömür boyu musibet ve uğursuzluk getirir. Bir tek yapılan kişiyi değil çevresinde buluna kişileri de karanlığın içine çeker.

Papaz Büyüsü nasıl Yapılır ?
Bu büyü genel olarak iki şekilde yapılmaktadır. Uzaktan yapılan papaz büyüsü ve kişiye ait eşyalar ya da kişiye ait materyaller ile yapılan papaz büyü şeklinde 2 şekilde yapılmaktadır. Uzaktan meydana getirilen papaz büyüsünde kişiye ilişkin bilgiler (ad, anne adı, doğum zamanı) ve fotoğraflar ile yapılmaktadır. Yakından yapılan papaz büyüsünde ise ya kişiye bizzat yeme içme yöntemiyle yapılır. Yahut yaşamış olduğu yerde kişiye ait saç, et, tırnak, deri, kişini kullandığı tarak, gömlek, pantolon, mendil vs vs eşyalar ile yapılmaktadır.

Uzaktan meydana getirilen papaz büyüsünde genel olarak büyüyü yapabilmek için işleme ifrit isminde olan şeytanlar davet edilir. Yapılan bu işlem kara büyü olduğu için ifritlerin yardımı alınmaktadır. 8 tane keçi kesilmesi ve bu keçililerin kanlarının sunakta davet için kullanılması gerekir. Kişinin fotoğrafı üzerine keçi kanıyla kişinin bilgileri ve onun cezalandırılması için gereken tılsımlı sözler yazılmalıdır. Bu işlemden sonrasında ise bireyin fotoğrafı yakılmalı ve külleri bir mezarlığa tılsımlı sözler eşliğinde gömülmelidir.

Kişiye yedirme içirme ile yapılacak papaz büyüsünde ise yine yukarı da belirtilen ayin yapılmalı ve ifrit davetinden sonrasında ortaya bakır tepsi içinde su ya da herhangi bir yiyecek konulmalı ve ifritin malzemeyi lanetlemesi beklenmelidir. Bu aşamadan sonra ise lanetlenen şeylerin kişiye yedirilmesi yahut içirilmesi gerekmektedir.

Giysiler ya da kişiye ilişkin saç, deri, tırnak, kan, meni şeklinde şeylerle meydana getirilenında ise ferdin yaşadığı yerin çevreında lanetlenen malzemenin bir ağaç dibine tılsımlı sözler eşliğinde gömülmesi gerekiyor.

Yapılan tüm papaz büyüleri etkili büyülerdir. Fakat en etkili ve kısa sürede sonuç vereni kişiye bizzat yedirme içirme yöntemiyle yapılandır. Bunun haricinde kalanlarla etkilidir. Tek farklı tesir sürelerinden meydana gelmektedir.

Papaz Büyüsü emareleri nedir ?
Büyü yapılan birey çevreyle tamamen bildirişimi keser asosyal bir hal alır.
Takip edilmiş olduğu hissine kapılır. Sürekli ensesinde bir nefes hisseder.
Kabuslar görmeye başlar.
Çevresinde bulunan herkesle kavga etmeye başlar.
Devamlı ölecekmiş hissine kapılır.
Yemeden içmeden kesilir.
Sevmiş olduği insanlardan nefret etmeye, nefret etmiş olduğu insanları sevmeye adım atar.
İstemsizce devamlı ağlamaya adım atar.
Yerli yersiz baygınlıklar yaşar.
Tek başına banyo yapması imkansız.
Aynaya bakamaz ve korkar
Karanlık en büyük kabusu olur.
İlerleyen evrelerde cinler kendisine değişik şekillerde görünmeye adım atar.
Bu Büyü Kimler tarafından Yapılabilir ?
Sanılanın aksine papaz büyüsünün meydana getiren kişiler yalnız papazlar değildir. Çünkü büyülerin adları yoktur ve bu adları onlara halk takar. Büyüler genel olarak ritüel şeklinde adlandırılırlar. Bu nedenle bu büyü medyumluk mevzusunda uzman ve yıllanmış bir bilgi birikimine haiz her medyum tarafından yapılabilecek bir ritüeldir. Bazı web sitelerinde bir tek papazlar tarafından yapılabildiği söylense de bu bir safsatanın ötesine gitmez. Süryanice okuyup yazabilen ve bu ritüelin yapılışına hakim olan her medyum bu işlemi rahatça yapabilir.

Bu Büyü Kaç Günde tesir Eder ?
Süre olarak tamamlanması yaklaşık olarak 21-28 gün aralığında sürmektedir. Bu büyünün etki etmeye başlaması ortalama 7 günü bulur yukarı da belirtmiş olduğum belirtilerin bir çoğu ilk 7 günlük süreçten sonrasında görülmeye başlar. Cinlerin kişiye görünme süreci ise işlemin son haftasına yani 21 . Gününden sonra ki dönemlerde olmaktadır.

Papaz Büyüsü Bozulur mu ?
Bozulması oldukca zor bir büyü olmasına karşın işlemin 2. Haftası bitmeden yapıldığı anlaşılırsa, işin ehli bir medyum tarafınca bozulabilmektedir. 2. Haftadan sonra vaziyet ruhsal durumdan fizyolojik zararlara döndüğü için kişiye hem hastane de tedavi uygulanmalı bununla birlikte ruhani bir tedavi ile çift taraflı bir tedavi uygulanması gerekmektedir. Papaz büyüleri çok etkili kara büyülerdir. Yapılan kişiyi ölüme kadar götürdüğü bilinmektedir.

Bu nedenle yukarı da yazan emarelerin bir yahut birden kaçı siz de ya da çevrenizde bulunan kişilerde var ise fazla vakit kaybetmeden bir medyumla irtibata geçip bu kişiye bakım yapmış oldurmalısınız. Sonrasında bu iş için bir büyü bozma ritüeli gerçekleştirmelisiniz. Erken teşhis ferdin hayatını kurtarıp düzgüsel haline dönmesin de faydalı olacaktır. Geç tespit edilen papaz büyüleri fert de onarılamaz psikolojik veya fizyolojik tahribatlara niçin olabilir.

Not: Papaz büyüsü ve ölüm büyüsü belirtileri bakımından birbirine çok büyük benzerlikler göstermektedir. Bundan dolayı lütfen bu iki işlemi karıştırmayın. Her ne kadar etkileri benzese de yapılış ritüelleri bakımından birbirinden tamamen farklı büyülerdir.