Bağlama büyüsü nedir?

Bağlama Büyüsü Nedir ?
Bağlama büyüsü eski zamanlardan beri yapılmakta olan eşler (sevgili, nişanlı, evli çiftler) arasında olan ilişkileri düzenlemek ve eşler arasında ki sevgi bağını arttırmak adına yapılan ritüellerin geneline verilen isimdir. 3000 yıllık geçmişi olan bir büyüdür. İlk olarak yahudiler tarafından meydana getirilen bu büyü günümüze gelene kadar devam etmiştir. Bağlama büyüsü olarak anılmasının sebebi ise bu işlem yapıldıktan sonra kişilerin birbirinden ayrılma ihtimalinin ortadan kalkmasıdır.

Bağlama Büyüsü nasıl Yapılır ?
Bağlama büyüsünün bir çok yapılış şekli vardır ben bir tek bunlardan bir tanesi olan fotoğrafla meydana getirilen bağlama büyüsü yapılışını anlatacağım. Öncelikle kişilerin adları anne adları doğum tarihleri ve fotoğrafları alınır. Bu tarz şeylerin alınma sebebi cinlerle mesajşim kurarken doğru kişilere işlem yapmak istememizden kaynaklanmaktadır. Bu bilgiler alındıktan sonrasında öncelikle cin daveti ritüelini yerine getirmek adına işlemin güçlük derecesine bakılırsa kan akıtmaktır. Bunun için genel olarak küçükbaş hayvan kesilmektedir. Bu hayvanın sayısı güçlük derecesine nazaran maksimum 3 adete kadar çıkabilmektedir.

Kan akıtma ritüelinden sonra yapılması gereken şey kişilerin fotoğraflarının üzerine kırmızı zefiran mürekkebi ile tılsımlı sözleri yazmaktır. Bu yazıyı yazarken kullanılan kalem ise özel tahtadan meydana getirilen hat kalemi adında olan bir kalemdir. Bu işlemden sonrasında fotoğraflar kesilen kurbanın kanına batırılarak gümüş bir siniye konulur. Bu sini sunak isminde olan yere konulur.

Bunun akabinde tılsımlı sözler söylenerek cinlerin davete icabet etmesi sağlanır. Cinler geldikten sonrasında ise kişilerin isimleri zikredilir. Sonra sırayla hangi cinle işlem yapacaksanız o dilde kişilerin bilgileri verilir ve ne yapılmak istendiği cinlere bildirilir. Örneğin : ”Ayşe kızı emine ile – Fatma oğlu hasan arasında ki muhabbeti arttır ve ilişkilerini ebedi eyle” gibi bu söylemi hangi cin kabilesi ile çalışıyorsanız ona bakılırsa Arapça, Latince, İbranice, Aramca yapabilirsiniz. Bu sözler söylendikten sonra ayin tamamlanır ve fotoğraflar işlem bitiminde yakılırlar. Bu aşamalardan sonra işlem etki süresi beklenmeye başlanır.

Bağlama Büyüsü Kaç Günde tesir Eder ?
Bu büyü doğru medyum tarafından yapıldığında son aşama kısa süre eden bir büyüdür. Büyünü yapılış şekli ve yapan medyumun tecrübesine bakılırsa 8 ila 30 gün içinde değişen sürelerde tesirini göstermektedir. Bu yüzden bağlama büyüsü yapmadan önce bu büyüyü yapacak doğru medyumu bulmak gerekmektedir.

Bağlama Büyüsü etkileri nedir ?
İşlem meydana getirilen birey büyü yapmış olduran kişiyi devamlı rüyasında görmeye adım atar.
İşlem yapılan fert büyü yapmış olduran bireyin sesini duymaya adım atar.
İşlem meydana getirilen kişi büyü yapmış olduran ferdin yokluğunu aramaya başlar.
İşlem meydana getirilen kişi büyü yapmış olduran kişiyle daha önce yaşadığı güzel anıları sürekli anımsamaya başlar.
İşlem meydana getirilen birey büyü yapmış olduran ferdin yokluğuna dayanamaz hale gelir.
İşlem yapılan kişi büyü yapmış olduran kişiyi baktığı her yerde görmeye adım atar.
Tüm bunlar neticesinde bağlama büyüsü meydana getirilen kişi artık işlemin tamamen tesiri altına girmiştir. Yukarıda saydığım şeylerin gerçekleşmesi akabinde birey karşı tarafa yürekten bağlanarak onsuz yaşayamaz hale gelecektir.

Bağlama Büyüsü Bozulur mu ?
Her büyü de olduğu gibi bağlama büyüsü de bozulabilen büyüler arasındadır. Bağlama büyüsü yapıldığından şüphe edilen fert işin erbabı bir medyum tarafından bakıma tabi tutulursa üzerinde yapılan işlem ortaya çıkacak ve bu büyü de bozulabilecektir. Bunun için bazı medyumlar korumalı özel bağlama büyüleri yapmaktadır. Bu büyülerin yapılması zor olduğu kadar bozulması da son derece zor olacaktır. Bu nedenle her zaman söylemiş olduğimiz gibi büyü işlemi yaptıracaksanız mutlaka tecrübeli ve ilim sahibi medyumlar seçmelisiniz.