Ölüm Büyüsü

Ölüm Büyüsü
Büyüleri kategorize edecek olursak en başta iyi ve kötü (kara) büyüler olarak ikiye ayırabiliriz. İyi büyüler genellikle kişinin çevresine zararı olmayan yapıldığında kişiye rahatlık veren büyülerdir. Ölüm büyüsünü ise adından da anlaşıldığı üzere kara büyüler altında sınıflandırılır. Yapıldığında ciddi ve geri dönülemez tesirleri vardır. Ölüm büyüsü bildiğimiz tüm büyülerin en kuvvetlisidir. çoğu zaman bir ferdin bir başkasını öldürmek amacıyla yaptığı büyüdür. İsteğe bağlı olarak bazı kişiler üzerinde bıraktığı etki ölümden beter hale de getirebilir. şu demek oluyor ki öldürmezse süründüreceğini açıkça söyleyebiliriz.

Ölüm Büyüsü tesirleri
etkisi en kuvvetli büyülerdendir ölüm büyüsü. Kim tarafınca yapıldığı da tesiri kadar önemlidir. Gerçek ve tecrübeli medyumlar tarafınca yapıldığında da bozulması nerede ise olanaksız diyebiliriz. Yapıldığı kişi üzerindeki tesirini zaman içinde artarak gösterir. Başta kişide psikolojik bozukluklara sebebiyet verir. Rüyalarında kabuslar, karabasanlarla karşılaşır ve uyku düzeninde bozulmalar yaşar. Sebepsiz korkular adım atar. Peşinden sürekli takip edilme ve yalnızken bile yalnız olmama hissi dürtüklemeye adım atar. Tüm bu sıkıntılar artarak devam ettiğinde kişiyi gerçek dünyadan kopar ve geri dönülmez bir bilinç haline girer. Dünyadan bu kadar uzaklaşan birinin yaşamına normal bir şekilde devam etme olasılığı kalmayacaktır. Hemen sonra çeşitli hastalıklara yakalanan vücut için süreç daha zor devam eder. Vücut tedavilere yanıt veremez, psikoloji tedaviyi kaldıramaz, hastalıklara çare bulunamaz. Tüm bunlar bununla beraber birey ölüme götürür. Büyü tesirini gösterir icra eden kişi amacına ulaşır. Ölüm büyüsü yapılma yöntemine ve isteğe göre farklı sürelerde farklı boyutlarda tesirini gösterir. Yapmış olduran fert üzerindeki vakit da değişim gösterir. Ölüm büyüsü yapmış oldurmak istiyorsanız medyumunuz size tüm sorularınızın yanıtlarını iletecektir.

Bununla birlikte size karşı yapmış olabilir bir ölüm büyüsü de olabilir. Yukarıdaki açıklamayı dikkatli okuyarak size karşı meydana getirilen bir büyü olup olmadığını anlayabilirsiniz. Üzerinizde bu etkileri taşıyorsanız en kısa sürede bir medyumdan yardım alın. Bana yapılmaz, olmaz demeyin. Her gün karşılaştığımız onlarca danışan son çare olarak size geldim lafını çok kullanır ve hata ettiğini farkına varır. İlk olarak bizlerden yararlanmayı denemiş olsa geçirdiği sorunlı devrin gereksiz bulunduğunu görmektedir. Unutmayın ki önlemini almadığınız her an sizin aleyhinize işlemektedir.

Ölüm Büyüsü iyi mi Yapılır?
Ölüm büyüsü yapmak bildiğiniz tüm büyülerin en zorudur. Birden farklı şekilde yapılmış yöntemi vardır. Hangi yolun kullanılacağı danışanımızın uygunluğuna göre seçilir. Karar aşamasından sonrasında süreç süresince danışanımızla kol kola ilerleriz. Şunun altını çizerek belirtmek isteriz ki asla bayağı kişiler tarafınca yapılmamalıdır. Etkisi bu denli büyük bir büyü de yapılacak ufacık bir hata inanılmaz sonuçlar getirebilir. Bu yüzden ölüm büyüsünün nasıl yapıldığını sizlere buradan aktarmak doğru olmayacaktır. Büyü yapmaya ve büyü bozmaya senelerını vermiş bir bilici olarak tek başınıza yapmanızı asla önermiyoruz. Hem altına gireceğiniz yükü tek başınıza kaldırmanız da kolay olmayacaktır. Bizim için danışanlarımızın huzuru ve mutluluğu her zaman ön plandadır. Sizleri asla yargılamadan istekleriniz doğrultusunda hareket ediyoruz. Bu süreçte bizden rahatlıkla destek alabilirsiniz. Telefon hattımız randevu ve sorularınız için 7/24 ulaşılabilir şekilde hizmet vermektedir.

Öldürmezse Süründürür
Üstüne basarak söylemeliyiz ki bir tek danışanlarımızın istekleri üzerine hareket ediyoruz. Bu durumda da yapılan büyülerin yöntemi farklılık gösteriyor. Ölüm büyüsü üzerinde uygulanan kişiyi ölüme götürmez fakat ölümden beter bir noktaya da getirebilir. Bu tamamen danışanımızın tercihine kalmıştır. İşini iyi bilen, güvenli bir kahin tarafınca yapıldığında da sihrin bozulma ihtimali neredeyse sıfıra yakındır. Bu nedenle kimse yapmış olduracağınız da fazlasıyla önem arz etmektedir.

Ölüm büyüsü tesiri altına aldığı kişilerde psikolojik hasar bırakmakla beraber farklı hastalıkları da doğurur. Bu kişiler beyin felci, damar tıkanıklığı, kalp spazmı ve sayabileceğimiz pek çok zor hastalıkla karşılaşır. Psikolojik açıdan kötü etkilenen fert tedavilere cevap veremez. Her hastalığın çözümü başta ruhsal olarak güçlü durmaktan geçer. öteki tarafta cinler tarafından sürekli olarak rahatsızlık verilmeye başlar. Başta bir tek kalamaz, uyuyamaz, her daim takip edildiği hissiyatını içinde taşır. Fert korkmaya başladıkça dünya dışı olarak adlandırdığımız varlıklar kendilerini daha da belli etmeye ve hastalık vermeye başlarlar. Bu durumun önüne geçilmediğinde bireyin delirdiği düşünülerek çevresindeki herkes tarafınca dışlanır. Eğer üzerinizde bu etkilerin olduğunu düşünüyorsanız acilen yardım almanız gerekir.

Ölüm Büyüsü iyi mi Bozulur
Üzerinde ölüm büyüsü olduğundan şüphe duyan herkesin geç olmadan bir medyum ile çalışması gerekir. Sizi bu denli tesiri altına almış bir durumun başka çaresi yoktur. Günümüzde reddedilse de tıp her şeye çare bulamaz. Ölüm büyüsü yapılması ne kadar zorsa bozulması da o kadar meşakkatli bir büyüdür. Herhangi biriyle süre harcamak yerine sahiden inandığınız bir medyumla çalışmanız zaman açısından en faydalısı olacaktır. Burada ilk aşfakat sihrin tespit edilmesidir. Hangi yolla ve fakatçla yapıldığı tespit edilmelidir. Eğer fiziki olarak yapılmış olduysa yeri belirlenmelidir. Daha sonra izlenecek belirli adımlarla büyü bozulur. Kimi zaman sihrin bozulması kafi olmayabilir. Ferdin arkasından bu büyüyü yapmış olduranlar zarar vermekten vazgeçmeyebilir. Bu yüzden büyüden korunma yöntemlerine de başvurmasını öneririz. Büyüden nasıl korunacağınız yazımızın devamında yer ediniyor.