Ölüm Büyüsü nedir?

Ölüm Büyüsü Nedir ?
Ölüm büyüsü kara büyü derslikında bir büyü olup en etkili kara büyüler içinde gösterilmektedir. Her ne kadar adı ölüm büyüsü olsa da bazı durumlarda bireyin yatalak kalması yahut ruhsal anlamda ”deli” olması içinde sıkça kullanılan bir büyüdür.

Ölüm Büyüsünü Kimler yaptırır?
Genel olarak kişiler kendilerine yaşatılan çok büyük travmalar doğrultusunda bu büyünün uygulanmasını isterler. Çocuk yaşta istismara uğrayanlar, devamlı eşinin taciz ve dayaklarına maruz kalanlar, bunun dışında bazı nadir durumlarda kanser hastası olup acı çeken insanlar ve daha bir çok özel durumda insanoğlu ölüm büyüsü yapmış oldurmayı tercih ederler.

Ölüm Büyüsü yapılması zor ve meşakkatli bir büyüdür ve kara büyüler konusunda ciddi anlamda çalışmaları bulunan kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Yanlış yapılacak kara büyüler işlemi icra eden ve yaptıran kişileri de etkisi altına alacağı için bu anlamda çalışma yapılacak medyum büyük örutubet arz etmektedir.

Ölüm Büyüsü nasıl yapılır?
Ölüm büyüsü bireysel bir büyüdür. Karşılıklı yapılan bir işlem olmadığı için bireyin adı anne adı doğum zamanı ve fotoğrafı ile işlem yapılabilir. Bu anlattığım uzaktan yapılan ölüm büyüsüdür. Karşı karşıya görüşebileceğiniz bir medyum olursa kişiye ait saç teli, kan, deri, eşya, kıyafet benzer biçimde şeyler üzerinden de bu büyü yapılabilmektedir. Benim size anlatacağım uzaktan cinler ile meydana getirilen ölüm büyüsüdür.

İşlemin ilk aşaması ferdin fotoğrafı üzerine safran mürekkebi ile ferdin adı, anne adı doğum tarihi ve fotoğrafının yazılması ile adım atar. Ölüm büyülerinde şeytandan direk yardım alınır. Şeytan daveti içinse 7 adet keçinin kesilmesi ve kanlarının ritüelle beraber şeytana adanmasıyla çağrı gerçekleştirilir.

Ölüm büyüsünde ayin olarak pentegram şekli çizilir ve bu pentegramın her köşesine bir tane kırmızı mum yakılır. Ortasında oturan medyum davet etmiş olduğu şeytana yapılması istenilen şeyleri söyler ve ondan sonrasında onun için adanmış keçileri sunar. Ritüel yaklaşık 6 saat kadar sürmektedir. Bu sürede şeytan için tören yapılır ve yaptıracağımız işlemi kabul etmesi sağlanır.

Ölüm Büyüsü Kaç Günde tesir Eder ?
Genel anlamda ölüm büyüsü 2 aşamalı bir büyüdür. Aşamalar arasında da 3 günlük bir boşluk verilmektedir. Toplam 14 + 14 = 28 gün sürer 3 günlük verilen boşluk ile ölüm büyüsü toplamda 31 güne karşılık eden bir sürede tamamlanır. İşlemin ilk aşaması kişinin psikolojisini bozmak içindir. 2. Aşama psikolojisi bozulan kişiye verilecek olan fiziksel zararların etkisini arttırmak amacını taşır.

Ölüm Büyüsü tesirleri nedir ?
Yukarı da belirttiğim benzer biçimde ilk aşfakat psikolojik zarar verme aşamasıdır. Bu yüzden ilk olarak yazacaklarım ruhsal etkilerdir.

Birey yalnızlaşmaya mahkum edilir.
Toplumsal çevresinden koparılıp içine kapanık bir ruh haline bürünür.
Ailesi ve sevdikleriyle olan ilişkisi tamamen biter.
Kabuslar görmeye adım atar.
Cinler ona karaltı şeklinde görünmeye ve onu korkutmaya adım atar.
Takip ediliyormuş hissine kapılır.
Ölüm büyüsünün fizyolojik tesirleri

fert kötü psikolojinin vermiş olduğu etkiyle yiyecek yemeyi bırakır.
Yiyecek yemeyen bireyin metabolizması hızla zayıflar
birey bitkin bir hale bürünür ve yataktan çıkamayacak hale gelir.
Çok fazla yatmaktan ötürü yatak yarası adında olan yaralar meydana gelir.
Zaman içinde organlar batkı eder ve çoklu organ yetmezlikleri başlar.
Ölüm Büyüsü iyi mi Bozulur ?
Bu büyü yapılması olmasıyla birlikte bozulması da zor bir büyüdür. İşin ehli bir medyum tarafınca bozulması gerekmektedir. Fakat burada önemli olan şey sihrin tespitinde çok geç kalınmamış olmasıdır. Ölüm büyüsünün bozulmasında en önemli husus ilk 14 günlük dönemdir. Bu dehemmiyet içinde bir medyumdan yardım alırsanız bu büyüden kurtulma ihtimaliniz yüksektir. İkinci 14 gmeşhurk evreye giren ölüm büyülerinde kişiyi eski haline getirme olasılığı %10lara kadar gerilemektedir.

Ölüm büyüsünü bozmak için kişiye musallat olan şeytanı kovmak gerekmektedir. Bunun içinde bir çok yöntem vardır. Erken tanı ve teşhisle bu şeytanı vücuda tam yerleşmeden kovmak büyük örutubet arz etmektedir. Bu nedenle yukarı da belirtilen emareler kişide görüldüğünde geç kalmadan bir medyuma başvurmalı ve bakım yaptırmalısınız.

Ölüm Büyüsü Çeşitleri nedir ?
Bu kara büyü bir çok şekilde yapılabilmektedir. Çoğunda ritüeller farklılık gösterse de bütün ölüm büyüleri şeytandan yardım alınarak yapılan büyülerdir.

41 dikiş büyüsü
mumla yapılan ölüm büyüsü
voodoo (bez bebek) ölüm büyüsü
Sabunla yapılan ölüm büyüsü
Fotoğrafla meydana getirilen ölüm büyüsü
bu saydığım ölüm büyüsü çeşitleri insanoğlu tarafınca en çok bilinen ve maksimum rağbet edilen ölüm büyüleridir.