Geri Getirme Büyüsü nedir?

Geri Getirme Büyüsü Nedir ?
Geri getirme büyüsü adından belli olacağı üzere sizi bırakıp giden sizden ayrılan kişileri size geri getirmek ve sizi eskisinden daha çok sevmesini sağlamak amacıyla meydana getirilen büyülerdir.

Geri Getirme Büyüsü nasıl Yapılır ?
Bu büyüyü yapmak için öncelikle kişilerin adları anne adları doğum tarihleri ve fotoğraflarına gereksinim duyulur. Yapılacak olan büyünün şekline göre de farklı ritüeller uygulanır. Fotoğrafla meydana getirilen geri getirme büyüsünü anlatacağım.

Öncelikli olarak kişilerin fotoğrafları alınır ve üzerlerine zefiran mürekkebi ile kişilerin bilgileri yazılarak üstüne deniz tuzu dökülür. Bu işlemin arkasından 2 fotoğraf birbirinin üstüne koyulur. Altta büyüyü yapmış olduran kişinin fotoğrafı üstünde de geri gelmesi istenilen kişinin fotoğrafı yer alır. Bu fotoğraflar daha sonrasında bir kırmızı mumun eritilmesi ve fotoğrafların üzerine 3 damla damlatılmasıyla beraber iki fotoğrafın birbirine yapışması sağlanır. Eritilen her damla mumda tılsımlı sözler söylenir.

  1. Aşamada ise bu fotoğraflar yakılarak külleri bir kavanoza koyulur ve kavanozun kapağı sıkıca kapatılarak işlemi icra eden medyumun mahzeninde bekletilir. Kapağın sıkıca kapatılmasının sebebi ayrılık olmasın ve bu iki insan birbirine sıkıca bağlansın anlamını taşımaktadır.

Geri Getirme Büyüsü tesir Süresi Nedir ?
Meydana getirilen geri getirme büyüsünün çeşidine gore ve yapılış ritüellerine göre bu süreler değişim göstermektedir. Bu süreler 72 saatte doğrusu 3 günde geri getirmeden başlayıp 21 günlük tesiri olan kabala geri getirme büyüsüne kadar değişim göstermektedir.

Geri Getirme Büyüsü etkileri nedir ?
Büyü yapılmış olduktan sonrasında ferdin içinde öncelikle pişmanlık ve vicdan azabı oluşur. Sizden ayrıldığı için duyduğu pişmanlık günden güne artarak devam eder. Aklında sürekli sizle yaşadığı günler olur. Bunun haricinde sizin sesiniz sürekli bireyin kulağında çınlar. Kişi gece rüyalarında devamlı sizi görmeye başlar. Sihrin son zamanlarında ise halüsinasyon dediğimiz sanrılar görülmeye adım atar ve kişi baktığı her yerde sizi görür. Bu etkilerden sonrasında bireyin yapacağı ilk iş bir halde size ulaşmak olacaktır.

Geri Getirme Büyüsü Bozulur mu ?
Geri getirme büyüsü ak büyü derslikında bir büyüdür ve soğutma büyüsü ayırma büyüsü şeklinde büyüler ile bozulabilmektedir. Piyasa da yapılan kabala ritüeli uygulanan büyüler haricinde bir çok büyü bozulabilmektedir. Meydana getiren kişi işin erbabı ise büyüyü bozmak bir o denli zor olacaktır. Büyüyü bozmak isteyen fert ilmini biliyorsa ve konusunda uzmansa bu büyüyü bozabilecektir.

Geri Getirme Büyüsünde Önemli Noktalar
mutlaka 1. Kural büyü yaptıracağınız kahin seçimi, en az 15-20 yıl tecrübesi olan bir çok alanda eğitim almış bir çok büyüye vakıf olan ve referansları iyi olan medyumları seçmelisiniz.

Bunun haricinde öncelikle bakım yapmış oldurmalı ve karşı tarafın üzerinde büyü var mı yok mu denetim edilmelidir. Ayrılık sebebi büyü ise önce o büyü bozulmalı ondan sonrasında geri getirme işlemi yapılmalıdır.

Amatör işi bilmeyen medyumlara bel bağlarsanız bu yada başka büyülerden sonuç alamazsınız. Bu nedenle 1. Kural olarak belirttiğim şeye dikkat edin. İşini bilen bir kahin sizin isteklerinizi yerine getirecektir.