Kuvvetli Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Güçlü Ayırma Büyüsü iyi mi yapılır sorusu kahin hocaya başvuracak kişilerin akıllarında bulunuyor. Bu ve benzeri ayırmak için yapılan her türlü büyü hakkında merak ettiğiniz tüm mevzuları aydınlığa kavuşturmak için yazımızı okuyabilirsiniz. Öncelikle ayırma büyüsünün ne anlam açıkladığinden bahsedeceğiz. Bu büyünün yapılmış amaçlarından en sık karşılaşılan sevgilileri ve evli çiftleri birbirinden ayırmaktır.

Ayırma büyüsü adından da anlaşılacağı üzere kötü niyetle meydana getirilen bir işlem olduğundan kara büyü sınıfına girmektedir. Eski dönemlerde ve günümüzde fazlasıyla rağbet gören bu işlem uzun senelerdir varlığını sürdürmektedir. Bir çok bireyin yaşamına dokunan bu büyü yardımıyla dertlerinden kurtulanların sayısı fazlaca fazladır. Içsel ritüeller uygulanılarak gerçekleştirilen bu büyü işinde uzman bir kahin tarafından icra edildiğinde çok etkili olmaktadır. Etkisi inanılmaz derecede güçlü olan ayırma büyüsü mutsuz giden beraberlikleri bitirmek için de yapılabilmektedir. Hem de normal olarak bir kişiye platonik olarak aşk besliyorsanız fakat âşık olduğunuz ferdin hali hazırda eşiyle olan evliliği var ise yada evli ise onları ayırmak için de bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Hatta kahin hocaya ayırma büyüsü yaptırmak için başvuran kişiler de en fazla bu niyetle gelmektedir.

Birbirini hiç sevmeyen fakat bir türlü ayrılamayan çiftler bu büyü sayesinde hiç zorlanmadan birbirinden ayrılabilirler. Çiftlerin evli veya flört halinde olması mesele teşkil etmeyecektir. Bilici hocalar her şekilde başarıya ulaşabilirler. Huzura kavuşmanızı sağlayacak ayırma büyüsü iyi mi yapılır sorusunun detaylıca cevabına ulaşmak isterseniz yazımızın devamını dikkatlice okuyabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü nasıl Yapılır?
Ayırma büyüsü yapım aşamaları mevzusuna detaylı bilgiyi alabileceğiniz ayırma büyüsü iyi mi yapılır sorusunun cevapında ulaşabilirsiniz. İşinde uzman olan kahin hocaların yaptığı ayrıma büyüsünün hangi adımlar izlenerek yapılacağına değinecek olursak;

Öncelikle yapılması ihtiyaç duyulan işlemler içinde bilici hocaya başvuran kişilere de pay düşmüş olduğunü belirtmek gerekir. Bunlardan en önemlisi de medyuma derdinizi, isteklerinizi ve büyü yapmış oldurmaktaki niyetinizi dürüst bir şekilde ifade etmeniz gerektiğidir.
İsteklerinizi ve niyetinizi dürüstçe belirttikten sonra kendinize ve büyü yaptırmak dilediğiniz kişiye ilişik tüm bilgileri net ve doğru bir halde medyum hocaya anlatmalısınız. Kendisinin sordurulmuş olduğu her soruya doğru yanıt vermelisiniz. Sorulacak sorular sonucunda doğum zamanı, isim ve soy isim, kişilerin anne adı şeklinde detayları kahin not ederek büyüleri ona nazaran icra edecektir. Yanlış data verdiğiniz takdirde büyünün tutmasına sebebiyet vermiş olacaksınız.
Alınan bilgiler ışığında bilici hoca hangi yöntemle işlemi gerçekleştireceğine karar vererek tılsım ve vefkleri yapmaya koyulacaktır. Büyü yapımında dualardan yardım almak tercih edilirse bu aşamada yakarma seçimi de yapılacaktır.
Kişileri birbirinden ayıracak tılsımlar, vefkler ve dualar hazırlandığında büyü yaptırmak için medyuma başvuran kişiye takdim edilecektir. Tüm bunlar kişiye teslim edildiğinde uygun koşullarda saklanması gerektiği söylenecektir. Minimumından tesir altına alınmak istenen bireyin göremeyeceği bir yere saklanmalıdır.
İşlemleri tamamladığindi belirten medyum hocanın verdiği tüm direktifleri yerine getirerek sabırla sihrin tutmasını bekleme aşamasına geçilecektir.
Yukarıda belirtilen tüm aşamalarda medyum kadar sizin de emeğiniz olacaktır. Vermeniz ihtiyaç duyulan en büyük emek de medyuma duyduğunuz itimatı aslabir zaman azaltmamaya çaba etmektir. İnanç duyduğunuz işlem ve güvendiğiniz kahin unsurları birleştiğinde ortaya çıkan işlemin başarılı olmama ihtimali yoktur demek yanlış olmaz. Tam tersi güven duymadığınız bir medyum ve gerçekleşeceğine inanmadığınız bir sihrin de tutma ihtimali yoktur diyebiliriz.

Ayırma Büyüsü Aşık Çiftleri de Birbirinden Ayırabilir Mi?
Birbirine deliler şeklinde âşık olan evli veya flört aşamasında olan çiftleri ayırma büyüsü yaparak birbirinden ayırmak elbet ki mümkündür. Hatta bu büyü özellikle eski sevgililerinin yeni aşk hayatlarından rahatsız olan kişiler tarafınca yapmış oldurılmak istenmekte ve başarılı olduğu da görülmektedir. Bu sayede eski sevgilisinden intikam almak isteyen kişiler hedeflerine ulaşmış olacaklardır.

Peki ya aşık çiftleri ayırmak için meydana getirilen ayırma büyüsü nasıl yapılır diye merak ediyorsanız birbirinden haz etmeyen çiftler için meydana getirilen uygulamalardan biraz farklı olarak işlemin gerçekleştirileceğini söyleyebiliriz. Öyle ki arada aşk olmadan yapılacak işlemle aşık çifti ayırmak için yapılan işlemin aynı olması beklenemez. Ortadaki sevgiyi yok edip ayırmak birazcık daha sabır gerektiren bir işlemdir.

Eğer ki kaybettiğiniz eski sevgiliniz mutlu bir beraberliğin içindeyse veya evlendiyse onları ayırmanın yolu ne olursa olsun bu büyüyü yapmış oldurmak için işinin ehli bir bilici hocaya başvurmaktır. Eski sevgilinizin beraberliğinin sonlanması ve size geri dönmesini istiyorsanız bu sihrin tam da size göre olduğunu söyleyebiliriz. Almış olduğunız neticelar karşısında büyük bir şaşkınlığa uğrayacağınıza kesin olabilirsiniz.