Şirinlik Büyüsü nedir?

Şirinlik büyüsü yaptıran kişiler, birini beğeniyorsa, onu etkilemek bekliyorsa, o kişiyle arasında bir şey olmasını temenni ediyorsa bu büyüyü başvurabilirsiniz. Bunun yanında, çalışmış olduğunız iş yerinde sevilen, sayılan biri olmak, arkadaş ortamlarında da çokça sevilmek için de bu büyüyü yapmış oldurabilirsiniz. En önemlisi de eşler arasında muhabbetin pekişmesi, aralarında sıcaklık oluşması için bu büyü çok tercih edilir. Sanıldığının aksine bu büyü yalnız ikili ilişkiler konusunda yapılmıyor. Toplum içindeki itibarınızın artması için de yapılabilen bir büyü çeşididir.

Şirinlik muskası kullanılarak meydana getirilen bir büyüdür. Bu büyü ile birlikte insanoğluın çevresi tarafından daha çok sevindirilmiş olduğu biliniyor. Şirinlik büyüsü yaptırmak isterseniz, bu iş de uzman olan bilici hocalar tarafınca bu işlemi doğru bir halde yapmış oldurmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır.

Şirinlik büyüsü ile bu büyüyü yaptığınız birey artık size karşı daha ılımlı ve daha sıcak davranır. Bu sayede ilişkiniz ilerler ve sizin arzu ettiğiniz sonuca ulaşır. Bu büyü sizin isteğinize bağlı olarak tek kişiye ya da bir topluluğa yapılabilir. İstediğiniz kişiye yapmış oldurabileceğiniz bu büyü, hepimiz üzerinde de etkisini gösterir. Yani dilediğiniz her kişiye bu büyüyü yaptırmanız mümkün.

Bu büyü ayrı olarak yaptıran kişilere ve büyüyü yapan kişilere bakılırsa etkisini farklı farklı şekillerde gösterebilir. Bu değişiklıklar bazı kişilerde büyünün tesir etmesini dilediğiniz kişi, her zaman sizi düşünür ve sizinle ilgili anılar, özel şeyler hep gözünün önüne gelir. Bazıları da vardır ki sizin kendinize güveninizi yerine getirir ve siz herkesten her şeyden daha iyi ve daha güzel şeklinde hissedersiniz.

Bir toplumda mevzuştuğunuz zaman herkes sizi büyük bir dikkatle dinler ve yaşamınızda da olumlu gelişmeler birbirini takip ederek devam eder.

Bu büyüyü yaparken diğer alemden tabiat üstü güçleri olan varlıklar ile bildirişime geçilmiş olduğu için büyüyü emin, bu alanda tanınmış kişilerce yaptırmak önerilir. Bunun için öncesinde sağlam bir araştırma yaparak hangi kahin hocalardan bu mevzu hakkında yardım alacağınızı belirleyin. Aksi takdirde sizin isteğinizin gerçekleşmeyeceği gibi hiç istemediğiniz birtakım mevzular da meydana gelebilir.

Şirinlik Büyüsü Kaç Günde tesir Eder?
Bu sihrin tesir süresi değişmekte olup, kimin yaptırdığı ve hangi niyetle yapmış oldurdığı ile alakalı olan bir durumdur. Ortalama olarak 10 gün gibi bir günde tesirini göstermeye başlayıp, günler geçtikçe de yavaş yavaş tam amacınıza ulaşırsınız. Büyünün uzman kişiler tarafınca yapılması hem tesir süresini değiştirir hem de etkisi daha da pozitif yönde sonuçlanır.

Şirinlik Büyüsü neden Tercih Edilir?
Biroldukça amaca ulaşmak için kullanılabilen bu büyü; istediğiniz kişiyi kendine bağlama, aşık etme, iş yerinizde sevilen sayılan bir kişi olma, evlilik konusunda ve her insanın beğenisini kazanmak amacıyla yapılır.

Doğru zamanda doğru kişiler tarafınca yapılan bu büyüden istediğiniz sonucu alabileceksiniz ve hayatınızda kendinize sıkıntı ettiğiniz şeyler birer birer yok olup gidecek.

Herkesin merak etmiş olduğu şirinlik muskası da bir fakatçla bu sihrin içerisinde yer almaktadır. Üçgen olan muska şeklinin içine, Kur’an’ı Kerim’de olan ayetlerden yazılarak hazırlattığınız bu şirinlik muskasını da üzerinizde taşıyarak tesirini görebilirsiniz.

çoğu zaman bu büyüyü taşımak için boyundan geçirilerek muska kısmı sağ koltuk altınıza gelecek şekilde doğrusu vücudunuzu çapraz olarak kesecek şekilde şirinlik muskaları hazırlanabilir. Sizde bu biçime gelecek şekilde takarsanız daha etkili bir büyü olacaktır.

Ayrı olarak şirinlik büyüsü için hazırlanmış olan vefkler de çoğu fert tarafınca rağbet görür ve kişiler buna çok başvurmaktadır. Okulda hocalarınıza şirin görünmek ve notlarınızı yükseltebilmek için de şirinlik vefki çeşitlerine başvurulabilir.

Eşler içinde boşanma sebeplerinden sadece kabul edilen, artık eşlerin aralarında heyecan kalmaması, kişilerin birbirlerine çekici ve bu durumun yavaş yavaş soğumaya gitmesi şeklinde nedenlerdir. Bu büyü için başvurduğunuz medyum hocalar enerjiler göndererek aranızdaki negatif nedenleri götürür ve pozitif yönde enerji ile artık birbirinize daha sıkı bağlanma noktasına gelirsiniz. İstediğiniz amaca ulaşmak için sizde kahin hocalardan yardım alabilirsiniz.

Şirinlik büyüsü yapmış oldurmak için bu iş alanında uzman olan bir medyum hoca ile yola çıkılması durumunda büyüyü yapmış oldurmak için başvuran kişiler, her zaman herkese güzel ve değerli biriymiş gibi görünür. Bunun sonucunda evliliklerde ve ilişkilerde meydana gelen ayrılma ve soğuma şeklinde durumlar tamamen ortadan kalkar. İş yerinizde tarafınıza olan dışlanmalar yada başka türlü diğer problemlerı da çözerek daha olumlu bir etki gösterir ve sorunlarınız geçer ve sorunsuz bir hayatın İlk gününün sabahı mutlu bir halde uyanırsınız.

Şirinlik Büyüsü Aşamaları nedir?
Öncelikli olarak büyüyü yapmış olduracak olan fert güvendiği, bilmiş olduğu bir kahin hocaya giderek ebced hesabını yapmış oldurmalıdır. Ebced hesabını yapmış oldurdıktan sonrasında ulaşılan bilgiler doğrultusunda kahin hocası şirinlik büyüsünün adımlarını kişiye uygun olarak gerçekleştirir.

Bu sayede bilici hocanın yaptığı size özel vefki ya da büyüyü evinizde saklamanız gerekiyor ve 1 hafta içinde de büyüyü yaptırma amacınızda ki dilediğiniz herkese güzel ve sempatik görüneceksiniz.

Şirinlik Büyüsünün emareleri nedir?
Şirinlik büyüsü yapılmasında bu iş de artık çok fazla tecrübe etmiş, işinin ehli olmuş bir fert tarafınca doğru adımlar ile yapılmasından 1 hafta yada 10 gün içerisinde etkisini göstermeye başlar. Ve büyüyü evliliğiniz için yaptıysanız eşiniz size daha ılımlı davranır, evde tadına tatmin olmayan sohbetler olur.

Eğer ki sevgiliniz için yapmış olduysanız da bu kişi size tekrar sevgi duymaya başlar ve bu aşk gün geçtikçe daha da artmaya devam ederek hep sizinle kalır. Bunun dışında şirinlik büyüsünü herkes tarafınca sevilmek için yaptıysanız, sonucunda çevrenizdeki herkesin gaslınde çok dikkat çekici olursunuz ve ilgi görürsünüz. Herkes sizin etrafınızda dört basar ve her insanın gözdesi haline gelirsiniz. Tekrar belirtelim ki bu iş bilindik bir kahin tarafından yapılması takdirinde bu şekilde etkisinde bırakır gösterebilir.

Şirinlik Büyüsünün Bozulması
Büyüyü kimin için yapmış oldurıyorsanız o kişinin kişisel bilgileri kahin hocaya doğru ve eksiksiz bir halde verilmelidir. Bu bilgiler sayesinde kahin hoca kişiye özel dualar ile birlikte şirinlik muskası hazırlar ve 1 hafta içerisinde de bu muskanın etkisi ortaya çıkar ve kendini belli eder. Sonuç olarak da çevreınızdaki kişilere daha şirin gaslıkeceksiniz.

Şirinlik büyüsünün bozulması için sadece fakat yalnız büyüyü yaptıran kişiler isterse bunu bilici hocadan talep edip bozdurabilir. Bunun haricinde kimse kendine yapılan sihrin bozulması için bilici hocaya gidip isteklerini söylemesi imkansız, söylese bile bunun aslabir faydası olmaz. Bununla birlikte şu önemli detayveya dikkat çekecek olursak, şirinlik büyüsünün bozulmasını bir tek büyüyü icra eden bilici hoca gerçekleştirebilir.

Kısaca eğer ki şirinlik büyüsünü hangi kahin hocaya yaptırdıysanız, ona giderek sihrin deforme aşamalarını muntazam bir şekilde tamamlamanız gerekir. Medyum hoca sihrin bozulması için yeniden büyü hazırlığına girerek şirinlik büyüsünün tesirini yok etmeye çalışır. Bunun sonucunda da büyü etkisini kaybeder ve artık kimsenin gözünde alımlı ve çekici olamazsınız ya da ne için yaptırdıysanız o birey ve o vaziyet eski haline geri döner.

Başka bir çözüm yöntemi olarak, şirinlik büyüsünün bozulması için her gün okunması gereken dualar vardır. Bu duaları aksatmadan okunması ihtiyaç duyulan günlerde okunması ile büyü yavaş yavaş tesirini kaybetmeye adım atar ve insanoğluın gözüne eski haliniz gelir.

Şirinlik büyüsünün bozulmasında okunması gereken dualar;

Ayet-el Kürsi, Abese Suresi, Bakara Suresi, Fatiha Suresi, Nas Suresi, Felak Suresi ‘ dir. Bu süreleri okumanız takdirde büyü yavaş yavaş tesirini yitirecektir.

Her büyü de olduğu gibi şirinlik büyüsünde de öncelikle inanmak gerekir. Yapacağınız işlemin olacağına, o kişinin sizi seçeneğine, iş yerinizde olan popülaritenizin artacağına, ciddi bir ilişki istiyorsanız bunların hepsine önce siz inanın ve hayal edin. Gittiğiniz bilici hocalara da inanarak gidin ve işlem esnasında olumsuz aslabir şey düşünmeyin. Bu mevzu büyünün etkili olup olmaması konusunda çok önemli bir etmendir.