Sabun Büyüsü Etkileri Nedir

Sabun Büyüsü Etkileri Sabun büyüsü direkt hastalık ve ölüm büyüsüdür. Kara büyü, şeytani büyü, kötü büyü ya da siz her ne isim ile adlandırıyorsanız odur. Sabun büyüsünü azca çok büyü ile uğraşıyorsanız muhakkak duymuşsunuzdur. Burada büyü meydana getirilen birey sabun eridikçe erir hasta olur, yataklara düşer.
Sabun Büyüsü Nedir?
çoğu zaman sabun görülmeyecek bir yere atılır. Durgun su buradaki detaydır. Dalgalı bir denize atılmaz. Ancak dalga olmayan bir körfezin derinliğinde, su kuyusunda yahut gölde bulunmayacak şekilde atılır. Sabun büyüsü duasını bilici okur. Saplanacak iğneleri de okur. Fert iğneleri belirtilen dualar ile tek tek saplar. Belirtilen yere niyeti ile atar. Sabun yok olduğunda birey de yok olacaktır. Sadece durgun suda bir kalıp sabunun tamamen yok olması ortalama 2, 3 ay benzer biçimde bir süreyi bulabilir. Derhal olacak bir işlem değildir.Sabun Büyüsü emaresi
Bilinmelidir ki Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed sav. Döneminde bir Yahudi büyücünün Peygamber efendimize Sabun Büyüsü yapması neticesinde Peygamber Efendimiz kısa süreliğine yatalak hasta olmuştur. Bunun ondan sonra Hz. Cebrail gelerek bu büyüyü bozmuş Peygamber Efendimizi iyileştirmiştir. Surelerde ‘’Düğümlere üfleyenlerin şerrinden tanrı’a sığınırım ve cinlerin şerrinden allah’a sığınırım’’ ayetleri geçmektedir.

Sabun Büyüsü iyi mi Yapılır
Sabun Büyüsü nasıl yapılır? Sorusuna gelirsek bu büyü kişiyi hasta edip gerek süründürmek gerekse öldürmek fakatçlı yapılır. Dünyamızda ki en ölümcül büyülerden biridir.
Bir çok çeşidi farklı coğrafyalarda yapılmaktadır. Afrika’da başka, Avrupa da başka, Asya da başka yapılmaktadır.
Yemekten içmekten kesilir ve son olarak devamlı halsiz hissederek bir süre sonra yatmaya başlar.
Yattığı sürelerde de tıbbi bir hastalık bahanesi ile ölümü gerçekleşir.
Bu büyüde kullanılan malzemeler sabun, buhurlar ve ölü kefenidir
Sabun Büyüsü nedir sorusuna bu şekilde cevap verdik yanlış ve noksan yapıldığı taktirde meydana getiren ve yapmış oldurana da geri dönme ihtimali çok yüksektir.Sabun Büyüsü nasıl Bozulur
Sabun Büyüsü, istenen neticeları elde etmek için kullanılan eski bir uygulamadır. çoğu zaman bu sabunlar, bir kadının ağzının tıkalı olduğunu göstermek için yapılır, bu da kötü niyetli dedikodulara karşı koyar. Ayrılık Sabunları ise kıskançlık yaratmak için yapılır. Fakat tam olarak nedir ve bunu kendi avantajınıza iyi mi kullanabilirsiniz? Bu konuyu daha detaylı inceleyelim.

Sabun Büyüsü iyi mi Belli Olur
Sabun büyüsü doğru yapıldığında çok etkili bir büyü çeşididir. Bu nedenle bir kişiye sabun büyüsü yapıldığında bunun etkilerini yaptıran fert net olarak görebilir.

Görenık görme
ansızın gelen görme yetisini yitirme
Tembellik, halsizlik
Mide bulantısıBaş dönmesi
Sabun Büyüsü tesirleri
Sabun büyüsü yapılan kişi adeta hayata nefret kusar. Bununla birlikte yaşfakat karşı bir küslük hisseder. Aslabir şekilde kendisini toparlayamaz. Ek olarak devamlı hastalık hali yaşar. Çok sık ağlar ve duygu durum bozukluğu yaşar. Hem de kişi olduğundan çok daha çok duygusallaşır. Yakınındaki kişilerle araları bozulur. Bundan dolayı sabun büyüsü yaptırmak arzu ettiğiniz kişiyi çok dikkatli seçmeniz gerekmektedir.