Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüsü hem bireyleri birbirlerine karşı bağlayabilmek amacı için yapılırken, hem de aralarını açabilmek içinde yapılmaktadır. Ender ve etkili büyülerden birisi olan kaşık büyüsü, uzman bir medyum ya da büyücü tarafından yapıldığı zaman çok etkili sonuçlar göstermektedir. Kaşık büyüsü isminde ki bu büyüyü insanoğlu asırlardır bir kişiyi kendisine ya da başka birisine aşık edebilmek amacı ile kullanmaktadır. Etkisi bir hayli kuvvetli olan kaşık büyüsü aşk acısı çekmekte olan kişilerin imdadına yetişmektedir. Aşk denilen olay çok büyük bir acıdır ve eğer aşık olan tarafı aşık olduğu kişi de sevmiyor ise bu acı kat ve kat artmaktadır. Aşık olan kişi doktor doktor gezer ancak bir türlü kesin sonuca ulaşamaz. Çünkü aşk olayı fiziksel bir rahatsızlık olmayıp, tamamen ruhsal bir problemdir. Aşk acısının en sağlam çözümü ise kaşık büyüsü sayesinde olmaktadır. Bu büyü sayesinde sizin aşık olduğunuz kişi size amade bir hale gelecektir. Siz ona beş kat aşık iseniz o size on kat aşık bir hale gelecektir. O kadar sağlam bir büyüdür ki büyü yapılan şahıs sizi görmeden duramayacak bir hale gelir. Kaşık büyüsü yukarıda da bahsettiğimiz gibi yalnızca kişileri birbirlerine bağlamak, aşık olan kişiye aşkını getirmek amacı için kullanılmayıp, ayırmak amaçlıda kullanılmaktadır. Yani kaşık büyüsü hem ak büyü sınıfında, hem de kara büyü sınıfında bulunmaktadır. Bu büyüyü ayırmak amaçlı kullanırsanız evli olan çiftleri, nişanlıları ya da sevgilileri aşk dereceleri ne olursa olsun kuvvetli bir şekilde ayrılmalarını sağlayabilirsiniz. 

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır? 

Kaşık büyüsünün yapımında birçok çeşit bulunmaktadır. Bu çeşitler Müslüman medyuma göre farklı olabilirken, aynı zamanda yine Müslüman medyumların arasında da farklılıklar göstermektedir. Yine Hristiyan medyumların uygulaması başkadır, Yahudilerin başkadır. Kaşık büyüsü uygulanması çok meşakkatli olan bir büyü türüdür. Biz sizlere bu yazımızda kaşık büyüsünü genel anlamda Müslüman medyumların uyguladığı biçimde anlatmaya çalışacağız ve konuyu aşık etme ve iki kişiyi birbirine bağlamak üzerine ele alacağız. Kaşık büyüsünde aşık olan şahıs aşkının ona bağlanması için bir takım materyalleri büyüyü uygulayacak olan Müslüman medyuma getirmesi gerekmektedir. Eğer büyüyü yaptıracak olan taraf erkek ise sakalından birkaç tel, bayan ise saçından birkaç tel getirmesi lazım. Bunların yanı sıra erkek ya da bayan fark etmeksizin kişilerin şahsi bilgileri (hem büyüyü yaptıranın şahsi bilgileri, hem de büyü yapılacak olan tarafın şahsi bilgileri) gerekmektedir. Bu şahsi bilgiler ise anne ismi, doğum tarihleri (gün, ay ve yıl şeklinde) ve kişilerin sürekli yaşamakta oldukları ev adresleridir. Yine büyü yapılacak ve büyüyü yaptıracak kişilere ait olan şahsi eşyaların (toka, tırnak makası, elbise parçası vs) olması gerekmektedir. Kaşık büyüsünde eğer büyü yukarıda belirttiğimiz şekilde ak büyü sınıfında iki şahsı birbirine bağlamak üzere kullanılacak ise temiz bir kaşık büyüde kullanılmalıdır. Şayet kaşık büyüsü ak büyü sınıfında, yani iki çifti ayırmak amaçlı yapılacak ise paslı bir kaşık kullanılmalıdır. 

Yukarıda ki bütün materyaller tamam olduktan sonra büyüyü yapacak olan Müslüman medyumunda büyüde kullanacağı bazı materyalleri de bulunması gerekmektedir. Bu materyaller; incir ağacından alınmış incir özü sütü, hurma ağacı yaprağı, ak büyü yapılacağı için temiz bir kaşıktır. İlk etapta kaşık çeşitli ritüel sözcükler okunarak incir özü sütüne batırılır ve hurma ağacının yaprağı ile tamamen sarılır. Ardından kişilere ait olan şahsi bilgiler hurma ağacı üzerine işlenir ve yine kişilerden temin edilen şahsi eşyaları ile vücutlarından alınan tüy parçaları ile birlikte kaşık üzerine yine tılsımlı sözler yazılmış beyaz bir kefen tarzı bez ile sıkıca sarılır. Kaşık büyüsü bu şekilde tamamlandıktan sonra 7 gün büyüyü yapan medyumda kalır ve medyum her gün gece saat 3’de kaşık üzerinde bazı ritüeller uygular. 7. Gün bittikten sonra kaşık komple açılır ve üzerinde ki bütün materyaller yakılarak külleri bir defne ağacının altına gömülür. Kaşık ise büyüyü yaptıran tarafa, büyüyü yapılan tarafa kullandırması için verilir. Bu kaşığı aşık olmasını istediğiniz kişi her yemek yerken kullandıkça size olan aşkı gün be gün artacaktır. Kaşığı aşık olmasını istediğiniz kişi harici başkaları da kullanabilir. Ancak büyü onlara etki etmez. Çünkü bu büyü için yalnızca aşık olmasını istediğiniz taraf için enerji aleminde ki ruhani varlıklar ile yani, cinler ile anlaşma yapılmıştır. Bu sebepten ötürü de sadece o kişiye etki edecektir. Büyünün etki süresi yoktur. Aşık olmasını istediğiniz kişi o kaşığı kullandıkça size olan aşkı artacaktır.