Gideni Geri Getirme Büyüsü

Gideni Geri Getirme Büyüsü Günümüzde birçok insan eşinden ya da sevgilisinden ayrılabiliyor. Bu ayrılık sonucunda ise genellikle tek taraflı bir aşk acısı yaşanıyor. Sizlerde bu acıdan kurtulabilmek için “Giden gitmiştir, gittiği gün bitmiştir!” diyerek, kendinize yalan söylemek yerine bu yazımızda paylaşacağımız Gideni Geri Getirme Büyüsü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Giden bir kişiyi geri getirme büyüsü adından da belli olacağı üzere sizden ayrılan kız arkadaşınızın ya da eşinizin veya erkek arkadaşınızın ya da eşinizin geri size dönebilmesi amacı ile yapılmakta olan büyüdür. Bu büyü sadece ayrı kalan eşleri ya da sevgilileri birleştirmek için kullanılmayıp, aynı cins iki ahbap ya da dosttan küs olan tarafın geri barışması amacı içinde kullanılabilmektedir. Gideni geri getirme büyüsü ak büyü kategorisinde yer almakta ve temiz emeller için kullanılabilmektedir. Bu büyüyü en çok tercih eden kesim ise evli olan çiftlerdir. Genellikle ufak kavgalar ile başlayan tartışmalar ilerleyen süreçte ayrılık safhasına kadar gelmektedir. Tamda bu noktada bazen çiftlerden birisi pişman olup geri birleşmek ve barışmak istemektedir, ancak diğer çift ise bu işi inada bağladığı zaman asla geri birleşememektedirler, işte olayın tamda bu noktada çözüme kavuşabilmesi için gideni geri getirme büyüsüne başvurulabilmektedir. 

Gideni Geri Getirme Büyüsünün İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır? 

Giden bir kişiyi tekrar geri döndürebilmek amacı ile yapılmak olan bu büyüyü, diğer büyülerde olduğu üzere büyü uygulanacak olan şahısların isimleri, annelerinin isimleri, doğdukları tarihler ve resimlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Büyü için gerekli olan tüm bilgiler alındıktan sonra ise büyüyü yapacak medyum ya da büyücü çeşitli malzemeler eşliğinde enerji aleminde ki ruhani varlıklarında yardımları sayesinde büyüyü yapabilmektedir. Tabi ki bu büyü için büyü yapılacak olan kişilerin kişisel bilgileri ve diğer materyallerin yanı sıra çeşitli dualarda okunup, yazılmaktadır. Ayrıca büyü için yardımına başvurulan enerji aleminde yaratılmış ruhani varlıklarında anlaşma için büyücüden yerine getirmesini istediği bazı şeylerinde yapılması gerekmektedir.  

Büyüyü yapan kişi büyünün uygulanması sırasında zerifan isminde ki mürekkep ile enerji aleminde ki ruhani varlıklar ile iletişim kurmaktadırlar. Bu mürekkebi kullanarak, çeşitli simgeler ve ritüel için gerekli olan yazılar yazılırken bunun yanı sırada büyünün tutması için gerekli olan tılsımlı sözcüklerde söylenilmektedir. Bu büyü için genel olarak ruhani varlıklar büyücüden 1 adet adak istemektedirler. Yine bu ruhani varlıklar üzerine çeşitli zerifan mürekkebi ile üzerine simgeler çizilmiş soğan ya da sarımsak kabukları da isteyebilirken, bunların yanı sırada üstüne yine zerifan mürekkebi yardımı ile çeşitli ritüel simgelerinin çizildiği koyun ya da keçi derisi de isteyebilmektedirler. Diğer işlemler ise büyü yapılacak olan bireylerin kişisel bilgileri zefiran mürekkebinin yardımı ile resimlerin üzerine işlenir ve daha sonra da bu resimler üzerine çeşitli duaların okunduğu temiz bir suyun içerisine bırakılır. 

 Sonrasında ise yukarıda bahsettiğimiz soğan ve sarımsak kabukları yakılarak bu suyun içerisine külleri koyulur. Arından su incir ağacından alınma bir dal parçası sayesinde birkaç defa karıştırılır. Sonrasında ise resimler su içerisinde çıkarılarak kurumaya alınır, su ise yukarıda bahsettiğimiz keçi ya da koyun derisinin üzerine dökülür. Resimler ve deri kuruduktan sonra ise resimler deri içerisine koyularak üzerine yine gerekli tılsımlı duaların yazılacağı beyaz bir bez yardımı ile sıkıca bağlanarak ayrılma konusunda inat eden kişinin evine yakın bir yere gömülür. Gömülme işlemi yapıldıktan sonra ise kesilen adağın kanıda gömülen toprağın üzerine dökülür. Tüm işlemler bittikten sonra ise ruhani varlıklar ile anlaşma yapılmış olacaktır. Gideni geri getirme büyüsünün olumlu şekilde tutması için ise minimum 8 gün beklenmesi gerekirken, maksimum 23 gün içerisinde de olumlu sonuçlar görülmeye başlanacaktır.