Eşleri Ayırma Büyüsü Etkileri

Ayırma Büyüsü evliliklerde eşlerden birinin boşanma düşüncesi olduğu halde diğer eşin boşanma sonucuna itiraz etmesi durumunda, eşin bu boşanma kararını kabul etmesini sağlamak için meydana getirilen ikna etme büyüsü yöntemidir.

Eşlerden biri farklı nedenlerle eşinden ayrılma kararı almış ve bu sonucunı eşiyle paylaşmış olmasına karşın öteki eşin bu karara itiraz etmesi, kabul etmemesi veya tehdit ederek şiddet uygulaması halinde sorunsuz bir şekilde eşin boşanma sonucunı kabullenmesi amacıyla yapılır.

Boşanma kararı da aynı evlilik kararı şeklinde eşlerin ortak sonucuyla gerçekleşir. Bu kararın dini açıdan bir mahsuru yoktur. Sadece; bu kararın haklı ve kabul edilebilir sebeplere dayanmış olması gerekir. Normal olarak evlilik fedakarlık ve özveri isteyen bir kurumdur. Karşılıklı anlayış, sabır ve nezaket gerektirir. Bu çabalar tek taraflı olup eşlerden birine eziyet etme veya eşi yok sayma noktasına gelmişse, o takdirde bu beraberlik çekilmez hale gelir. Yaşanmış olan bu rahatsızlığın eşle paylaşılması halinde eşiniz umursamaz bir tavırla her şeyi normal görüyor ve aynı şekilde davranmaya devam ediyorsa, içinden çıkılmaz hale gelir. Hatta bazen tartışmalar hakaret, şiddet, tehdit şeklinde neticelar doğurabilir.

Yaşamış olduğunız bu sorunu ailenizle paylaşamıyor veya ailenizin de boşanma kararınıza şiddetle itiraz edeceğini düşünüyorsanız, tamamen yalnızlaşır ve çözümsüzlüğe doğru ilerlersiniz. İşte bu veya buna benzer durumlarda eşinizin boşanma sonucunıza anlayış göstererek kabullenmesi ve sorunsuz bir şekilde kendi isteğiyle ayrılma kararı almasını elde eden en etkili yöntem boşanma büyüsüdür.

BOŞANMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR
Boşanma kararı tehlikeli sonuç ve sorumluluğu olan bir kararmış oldur. Böyle bir karar alınırken detaylı düşünülmeli, boşanmanın tüm sonuçları değerlendirilmelidir. Boşanma kararı eşlerden biri tarafından verilmelidir. Eşlerin anne – babası, kardeşleri, akrabası veya sevgililerinin isteği ve kararıyla boşanma için büyü yapılmaz.

Boşanma büyüsü, boşanma sonucunı reddeden eşin itiraz sebepleri ve eşlerin içinde bulunmuş olduğu durum dikkate alınarak yapılır. Eşler genel olarak, çevredeki kişilerin tepkileri ve gurur meselesi yaparak ayrılma kararına itiraz ederler. Bir öteki itiraz nedeni ise hakikaten sevmiş olduğini ifade etmesidir.

Her ne sebeple olursa olsun boşanma büyüsü, ayrılma sonucuna itiraz eden eşin boşanma konusundaki endişeleri, tereddütleri ve korkularının kaldırılarak eşinin aldığı bu karara saygı duymasını ve boşanmayı kabul etmesi şeklinde sonuç verir. Boşanmayı gören eş, mevzuyu problem çıkarmadan ve anlayışla kabul edecek hale gelir. Boşanma büyüsü, boşanma sonucunın açıkça mevzuşulabileceği tartışmasız ve sakin bir ortam sağlanmasında etkilidir.

Boşanma büyüsü, eşlerin içinde bulunmuş olduğu duruma göre değişiklık gösterdiği için durağan bir yapılış yönteminden bahsedilemez. Bu yöntemlerin yapılışı hakkındaki bilgileri de paylaşmak doğru değildir.

NASIL BOZULUR?
Eşlerin ayrılmalarını elde eden en etkili tinsel yöntem büyüdür. Büyü hangi fakatçla yapılırsa kişileri o amaca doğru gdolayır. Bir çok süre kişiler bu değişikliğin bilincinde olmazlar ve onlara göre her şey düzgüsel seyrinde devam etmektedir. Bir zamanlar birbirini sevmiş olarak ve isteyerek evlenen eşlerin içinde yaşanan tartışmalar, kavgalar ve kırıcı sözler anlamsız nedenlere dayanıyorsa, eşlerin ayrılması, soğuması ve boşanması için büyü yapılmış olma ihtimali dikkate alınmalıdır.

Boşanma Büyüsü Bozma, diğer büyülerde olduğu şeklinde büyü bozma yöntemleriyle yapılır. Büyülerin yapılış amacı ve adı farklı olarak adlandırılsa bile büyülerin deformasyona uğramış yöntemi sabittir. Her büyüde olduğu benzer biçimde bu büyü de Kur’an-ı Kerim Ayetleri ve duaların gücüyle etkisiz hale gelir ve bozulur.