Ermeni Büyüsü Etkileri

Ermeni büyüsü halk arasında pek bilinmeyen ve uzak durulan büyülerden biridir. Adından dolayı ermeni büyüsü Hıristiyan büyüsü olarak kabul ediliyor. Hıristiyan aleminde büyü yapılırken domuz kanı, ölmüş hayvanların derie ve birtakım iç organları kullanıldığı için Türkiye’de yapılmayacağı kanısı bulunuyor .Halbuki içsel ilimler ve kadim büyü kitaplarında kendini yetiştiren gerçek medyumlar Ermeni büyüsünü başarılı bir şeklide yapabiliyorlar.

Ermeni Büyüsü Nedir?
Ermeni büyüsü iki insanı bir araya getirmek, aşık etmek ve bağlamak amacıyla veya iki insanı birbirinden soğutup, ayırma amacıyla meydana getirilen bir büyü çeşididir. Büyü yapılırken çoğu zaman cinni varlıklardan yardım istendiği için çok güçlü ve etkili bir büyüdür.

Büyünün maksimum rağbet gördüğü eski tarihlerde Ermeni papaz ve medyumların büyü mevzusundaki başarılı çalışmaları bu büyüye adlarını vermeleri sağlamıştır. çoğu zaman bu büyüyü aşık etme ve bağlama işlemlerinde kullandıkları için günümüze kadar bu şekilde gelmiştir.

Ermeni Büyüsünü Kimler Yapar?
İslam aleminde büyüler çoğu zaman vefk hazırlanarak meydana getirilen büyülerdir. Esmalar, dua, ayet ve tılsımlardan yararlanılarak kişilere yardım ediliyor. Fakat Hıristiyan ve dış kaynaklı büyülerde hüddam ilminden yararlanılıyor. Hüddam denilen cinni varlıklar büyü yapılmasında kullanılıyorlar.

Hüddam ve ledun ilimlerine sahip olmadan, cinni varlıkları nasıl yönlendireceğini bilmeden Ermeni büyüsü yapmak son aşama tehlikelidir. Bu yüzden ermeni büyüsünü kimler yapar sorusunun en doğru cevabı kafi informasyon birikimine ve deneyimine haiz bilici hocaların yapması gerektiğidir. Çünkü neticeta büyünün hazırlanmasında ve tesir göstermesinde cinni varlıktan yararlanılıyor. Cinni varlık denetim edilemediğinde büyü yapana, yapmış oldurana ve çevresine çok kötü zararlar verebiliyor. Bunun için ermeni büyüsü yaptırmak istiyorsanız işinin ehli uzman bilici bulmalısınız.

Ermeni Büyüsü iyi mi Yapılır?
Ermeni büyüsü hem şeytani bununla beraber rahmani olarak yapılabiliyor. Gerçek ve emin medyumlar şeytani yani kötü amaçlı, zarar verici büyüleri yapmıyorlar, yapılmasını da tasvip etmiyorlar. Fakat ilmini ve bilgisini yanlış yolda kullananlar bu büyüyü yapabiliyorlar.

Şeytani kötü fakatçlı büyü yapılırken cinni varlık çağrılıyor. Rahmani büyülerde kullanılan materyaller tercih edilmiyor. Kara büyü sınıfına girdiği için kan, organ, deri gibi materyaller büyülerde kullanılıyor.

Data ve kabiliyetlerini insanların yararına kullanan bilici hocalar ak büyü sayılan rahmani ermeni büyüsü yapıyorlar. Bilici ermeni büyüsü yapmak için vefk ve celb işlemlerinden yararlanıyor. Herkesin enerji yoğunluğu, yükselen yıldızı ve niyeti aynı ölçüde olmadığı için farklı yollar kullanılıyor. Fakat bunlar çoğu zaman özel ayinler, tılsımlar, dua ve işaretlerdir.

Ermeni Büyüsü Etkili midir?
Tam ve doğru yapıldığında ermeni büyüsü etkisi çok güçlüdür. Ferdin niyeti, enerji yoğunluğu, talimatları doğru uygulaması ve vefkin gücüyle 7 gün içinde büyü etkisini gösteriyor.

– Büyü meydana getirilen kişide duygu ve davranış değişikliği başlayacaktır. Kendi irade ve mantığını kullanamaz hale geliyor. Sürekli olarak büyü yaptıran kişiyi düşünmeye başlayıp, onun yanında olmak isteyecektir.

– Daha önce birliktelik yaşayan kişi için yapıldığında anılarda kalan mutlu günler canlanmaya başlıyor. Daha önce beraberlik yaşanmamış birine yapıldığında o bireyin kalbine sevgi ve muhabbet tohumları atılıyor.

– Büyü yapılan birey sürekli olarak büyü yapmış olduran kişiyi rüyalarında görmeye başlıyor. Büyü yapmış olduran kişiyi sürekli olarak düşünmeye başlayıp, onunla ilgili hayaller kurmaya başlıyor.

Ermeni Büyüsü iyi mi Bozulur?
Üzerinde güçlü bir sihrin tesirini hisseden yada çevresinde gören insanlar ermeni büyüsü nasıl bozulur araştırmasını yapıyorlar. Ermeni büyüsü çok güçlü ve etkili bir büyü olduğundan bu konuda çok bilgili ve deneyimli kahin hocalara gidilmesi en doğrusudur. İşin içinde cinni varlıkların da olabileceği için kesinlikle medyuma giderek büyüyü bozdurmanız gerekiyor.

Gerçek bilici büyünün etkisinde olup olmadığınızı derhal anlıyor. Hüddam ve ledun ilimlerinden yararlanarak size iyi mi bir büyü yapıldığını öğreniyor. Büyüyü tersine çevirip, bozarak, etkisinden kurtulmanızı sağlıyor.