Canbar Büyüsü

Canbar büyüsü, aşk büyüleri sınıfında yer almakta olan en kuvvetli büyülerden birisidir. Canbar büyüsünün kuvvetli etkisi sayesinde bir kişiyi kendinize ya da bir başkasına aşık edebileceğiniz gibi, sürekli kavgalardan dolayı artık ayrılma aşamasına gelen evli çiftleri de yeniden birbirlerine karşı aşk ve sevgi dolu bir hale sokabilirsiniz. Canbar büyüsü halk arasında da etkisinden ötürü sıkça tercih edilmekte olan bir aşk büyüsüdür. Bu büyü sahih emeller için tercih edildiğinden ötürü ak büyü sınıfında yer almaktadır. Canbar büyüsünü yalnızca Müslüman olan medyumlar yapabilmektedir. Bunun nedeni ise Müslüman medyumların enerji alemi (frekans boyutunda), normal bir insanın üçüncü gözü kapalı olduğundan ötürü göremediği Müslüman olan ruhani varlıklardan (ölen insanların ruhlarından değil, cinlerden) yardım alabilmesidir. Diğer dinlere tabi olan medyumlar ya da büyücülerde yine bu varlıkları kullanarak yardım almaktadır.

Ancak Müslüman olan cinler genellikle yalnızca Müslüman olan medyumlara yardım etmektedir ve iyi emeller için uygulanan büyüler için yardım etmektedir. Ayrıca Müslüman cinler genellikle büyülere yardım ederken medyumlardan hiçbir şey talep etmeyip, bunu sadece inandıkları Allah’ın rızasını kazanabilmek için yapmaktadır. Unutmamalısınız ki kuranda cin diye geçmekte olan varlıklarda biz insanlar gibi doğarlar, büyüler, yaşlanır ve bir zaman sonra ölürler. Onlarında bizler gibi devletleri, ırkları ya da dinleri vardır. Onlarda bizimle aynı dünyayı paylaşmaktadır. Lakin, onların frekansları ya da diğer isim ile enerjileri başka olduğu için biz insanlar normal et ve kemik olan bedenin duyu organlarının kısıtlaması sebebi ile cinleri göremez. Ancak bir insan vefat ettikten sonra bu tarz varlıkları (melekleri, cinleri ya da bize bildirilmeyen diğer enerji varlıkları) görebilmektedir. 

Canbar Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır? 

Canbar büyüsü, kuvveti tartışmasız olan bir aşk büyüsü olduğu gibi yapımı da çok meşakkatli değildir. Canbar büyüsü şayet ayrılık sürecine girmekte olan iki çifti geri birleştirmek için kullanılacak ise öncelikli olarak çiftlere ait olan şahsi resimleri, ortak karede yer aldıkları resim, annelerinin isimleri, annelerinin doğum tarihleri (gün, ay ve yıl şeklinde), çiftlerin kendi doğum tarihleri (gün, ay ve yıl şeklinde), çiftlere ait olan ortak eşyaları ve şahsi eşyaları (toka, elbise parçası, cüzdan, vs), çiftlerin kendi vücutlarından alınması gereken örnek bir parça (saç teli, sakal kılı, tırnak, vs) gibi bilgi ve materyallerin canbar büyüsünün yapımı öncesi bulundurulması gerekmektedir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi canbar büyüsünü sadece Müslüman cin kabilesi ile iletişim kurabilen, Müslüman medyumlar yapabilmektedir. Kesinlikle Hristiyan ya da Yahudi medyumlara canbar büyüsünü yaptırmayınız ya da bu büyüyü siz kendiniz tek başınıza yapmaya kalkışmayınız.

Yoksa büyü yaptıracağınız çifti geri birleştirmek yerine onların birbirlerini öldürebilmesine kadar giden zorlu bir sürece sokabilirsiniz. Yapımı çokta zor olmayan canbar büyüsü için taze soğan kabukları, kasaptan alınmış taze kemik parçaları, ceviz ağacı yaprağı ve hurma ağacı yaprağının da büyü öncesi hazır olması gerekmektedir. Canbar büyüsünde Müslüman cin kabilesinin yardımı alınacağından ötürü büyüde kullanılacak olan sözcükler, tılsımlar ya da ritüellerde de İslam dinine uygun olan bilgiler kullanılmaktadır ve büyüye besmele ile başlanmaktadır. Birinci olarak; çiftlerin kendi resimleri, ortak resimleri ve 2 adet kemik parçasının üzerine yine çiftlerinden yukarıda alınan şahsi bilgileri yazılmalıdır.

Unutmadan, 2 adet kemik parçasının birisinin üstüne erkeğin, diğerinin üzerine de kadının şahsi bilgileri niyetle yazılmalıdır. İkinci olarak, sırasıyla çiftlerin ortak kullandıkları şahsi eşya, çiftlerin kendi vücutlarından alınan örnek parça, ceviz ağacı yaprağı ve kurma ağacı yaprağı birbirine sarılmalıdır. Son olarak ise yeşil renkli bir bez parçası ile sarılıp, bu bez parçasının üzerine de taze soğan kabukları da eklendikten sonra, canbar büyüsü tamamen beyaz bir parça bez ile komple sarılmalıdır. Böylelikle canbar büyüsü tamamlanmış olacaktır. Büyü çiftlerin yaşamış olduğu bölgede ki en yakın camiye gömülmelidir. Canbar büyüsü etkisini minimum 7 gün ile maksimum 31 gün arasında göstermektedir.