Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır?

Canbar Büyüsü nasıl Yapılır?
Canbar büyüsü uygulama açısından eski bir büyü çeşididir ve doğru bir şekilde uygulandığı takdirde en etkili aşk büyüsü olduğu söylenmektedir. Canbar büyüsü iyi mi yapılır? Derseniz de yine eski tekniklerden olan ceylan derisi üzerine duanın yazımıyla uygulanır. Önce deri üzerine bir çember çizilir, ardından hanım ve adamın ismi bu çember içine yazılırdı. Çemberin dışına ise kişileri birbirine bağlayacak kısa dualar yahut sevda ile alakalı esmalar yazılırdı. Yazılı deri parçası bir gmeşhurk yürüme mesafesi uzak bir yere bırakılırdı. Esmalar büyüyü güçlendirme ve farklı güçlerden destek alma amaçlı yazılmaktadır. Böylece büyü tesiri altına giren birey yoğun bir yalnızlık hissi yaşar ve bu yalnızlığı hafifletmek için sevgilisi olarak kabul etmiş olduğu kişiye yönelirdi. Tılsımın etkili olduğu da bu şekilde anlaşılırdı.

Kişiler arasındaki bağlılığın kuvvetlenmesi amacıyla da uygulanan bu büyü çeşidi evlilik birliği içinde bağların güçlenmesi amacıyla yahut evlilik yolunda ilerleyen çiftlerin bağlarının kuvvetlenmesi güzel bir evliliğe adım atmaları amacıyla da yapılabilmektedir. Canbar aşk büyüsü farklı isimlerle de anılmaktadır. Bunlar canbar bağlama büyüsü, canbar tılsımı ya da can bar vefki olarak da anılmaktadır. Anadolu da çok sık başyaralanan bir tılsım haline gelmiştir.

Günümüzde bile hakiki deriden yapım edilmiş çanta ve ayakkabılar kullanılarak bu sihrin yapılması devam etmektedir. Bununla beraber günümüzdeki benzer biçimde farklı yöntemler altında aşk büyüsü olarak anılan ve yöntem olarak tam olarak kimden istendiği belli olmayan bazı etkilerle oluşturulmuş büyü yöntemleri çok tehlikeli olabilmektedir. Bu açıdan can bar tılsımının doğru şekilde uygulanması çok önemlidir. Ak büyü olarak anılan büyülerde isteğin yaratıcıdan istendiği ve isteğin gerçekleşmesi için başvurulacak en büyük gücün yaratıcı olduğu açıkça bilinmekte ve söylenmektedir. Uygulama aşamasında da isteğin yaratıcıdan istendiği şekilde sihrin uygulanması çok önemlidir. şuursizce bir uygulama yahut doğru bir uygulama da karanlık güçlerden yardım almak büyünün tesirini tamamen değiştirebilmekte ve hatta istenilenin aksine kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Bundan dolayı büyünün uzmanlıkla uygulanması çok önemlidir.

Canbar büyüsü ak büyüler derslikında anılan bir çiftin mutluluğu kısaca insanoğluın hayrına uygulanan bir büyüdür. Evlilik birliği içinde bulunan bir çiftin sevgi ve sadakat bağlarının artması amacıyla daha çok uygulanır. Çiftlerin ise sevgi bağlarının güçlenmesi amacıyla uygulanabilmektedir. Büyüler genel olarak insan iradesini etkilemesi amacıyla yapıldığından kötü niyetle bir çifti ayırmak benzer biçimde sebeplerle yapılması ters dönmesine neden olabilmektedir. Aynı şekilde sihrin yanlış ve şuursiz bir halde uygulanması da gene büyünün ters tepmesine niçin olabilmektedir. Aşk büyüsünün ters tepmesi büyü yapılan bireyin aşk bağlarının başkası ile güçlendirebilir veya büyüyü icra eden ferdin aşk bağlarının değişmesini sağlayabilir.

Bu açılardan canbar büyüsünün uygulanması son derece önemlidir. Bu büyü en eski büyü çeşitlerinden biri olması dolayısıyla uygulama yani sihrin yapılması aşaması en önemli aşamadır. Alanında informasyon sahibi daha önce onlarca defa yapmış kişiler tarafınca uygulanması çok daha etkili olmasını sağlamaktadır. Canbar aşk büyüsünün şaman geleneklerinden geldiği düşünülmektedir. Ak büyü olmasının bir başka sebebi de budur. Çünkü şamanlara göre büyü tabiat ananın dengesi günlük bir rutin olarak sayılabilecek şekilde uygulanmaktaydı. Bu açıdan çok eski ve geleneksel bir halde de uygulanan bir ak büyü çeşididir.

Canbar büyüsünün yapılması ise yine eski geleneklerden önde gelen ceylan derisine duaların yazılmasıyla uygulanmaktadır. Buradaki en önemli nokta ise ak büyülerde istenilen şeyin tek bir yaratıcı olan tanrı’tan istenmesidir. Ak büyü ve kara büyüyü birbirinden ayıran nokta tamamen budur. Kara büyüde de çeşitli dualar kullanılmakla birlikte karanlık güçlerden yardım istenmesi kısaca istenilen şeyi karanlık güçlerin yerine getireceği düşüncesi ak büyü ve kara büyüyü birbirinden ayıran en önemli noktadır. Bu sebeple uygulama aşamasında büyüyü kimin yapacağı çok tehlikeli sonuç ve önemli bir nokta olmaktadır.

Canbar büyüsünü yapacak bireyin ak büyü yaptığının bilincinde olan yaptığı işin kişilerin hayrına olmasını niyet etmiş olan ve istenilen şeyin yaratıcıdan istenmesi şeklinde büyüyü tatbik eden fert olması beklenmektedir. Diğer önemli nokta büyünün uygulanmasıdır. Bu büyü eski geleneklere bağlı olarak yapıldığından ceylan derisine yazılması ve doğru dualarla uygulanması çok önemlidir. Ceylan derisi üzerine bir çember çizilerek büyü yapılacak kişilerin adları yazılır ve bu çemberin dışına kişilerin sevgi bağlarını güçlendirecek dualar yazılır. Bu dualar çok önemlidir çünkü bu bir ak büyüdür ve özellikle evlilik bağını kuvvetlendirmek amacıyla yapılmaktadır. Bu açıdan yanlış bir uygulama büyü yapılan kişiyi de yaptıran kişiyi de etkilemektedir. Yanlış yapılacak bir uygulama evlilik bağını kökten zedeleyebilir.

Canbar Büyüsünün tesirleri nasıl Anlaşılır?
Gelelim canbar büyüsünün etkilerine büyü hızlıca etkisini göstermeye adım atar. Büyü meydana getirilen fert derin bir yalnızlık hissine kapılırlar. Bu yalnızlık hissi kişiyi çok fazla rahatsız eder ve hayatındaki partnerine sevgilisine yönelir içindeki bu yalnızlık hissini doldurmak için. Duaların etkisi bu yüzden çok önemlidir. Sadakat bağı burada güçlenmeye başlar. Sadece kişiler içinde hâlihazır da var olan bir sevgi bağlarının güçlenmesi söz mevzusudur. Bundan dolayı sihrin etkili olup olmadığı bağlılığın artmasıyla ölçülür. Ölçülür demek ne kadar doğrudur kim bilir fakat fert partnerini daha çok özler daha fazla yan yana olmak ister bağlarını kuvvetlendirecek ilişkiler oluşturmak ister.

Ayrı kalındığı anda yoğunluk bir yalnızlık hissiyle fert devamlı partnerini özler ve hep yan yana olmak ister. Aslen büyünün etkili olup olmadığı bu aşamadan sonrasında ortaya çıkar eğer çiftler evlilik bağını kuvvetlendirecek paylaşımlarda bulunabiliyorlar ise bu sihrin etkisinin başladığı anlamına gelir. şu demek oluyor ki büyü meydana getirilen kişi bir tek yalnızlık hissini doldurmak amacıyla size yönlenir sadece bu ilişki bağının güçlenmesi aranızda hâlihazırda bulunan sevgi bağlarına bağlıdır. Bu bağı güçlendirebilecek adımlar atılabiliyor ise örneğin partnerinizin eskiden kaçtığı paylaşımlarla ilgili artık daha istekliyse bir şeyler paylaşmak, beraber süre geçirmek konusunda daha çok istekli hale gelir. Bu artık son aşamadır ve canbar tılsımı tesirini göstermeye başlamış demektir ve ilişkiniz eskisinden daha iyi bir hal almıştır. şu demek oluyor ki can bar tılsımı süratlica sonuçlarını göstermekle beraber sürecin nasıl ilerleyeceği gene çiftlere bağlıdır.

Peki, canbar büyüsü iyi mi bozulur? Diye sorarsanız bu suali cevaplamak fazlaca güçtür. Eski dönemlerden beri uygulama alanı kabul eden ve çok eski geleneklerle uygulanan bu büyü türünün yapıldığının anlaşılması bile oldukça güçtür. Canbar büyüsü yapıldığı en zor anlaşılan büyülerden biridir. Genel olarak ak büyüler kara büyülerden bu açılardan da ayrılır. Kara büyü yapıldığı daha hızlı bir halde ortaya çıksa da ak büyülerin anlaşılması o kadar rahat değildir. Çünkü burada istenilen şey yaratıcıdan istendiği için bir yakarma niteliği taşımaktadır. Bu açıdan bu büyünün varlığını idrak etmek oldukca güçtür. Anlaşılması fazlaca informasyon donanım gerektirir. Bu açıdan kötü niyetle yapılmış ise tespit etmek fazlaca önemlidir. Bundan dolayı büyüyü çokça uygulamış bilgili ve tecrübeli kişilere ihtiyaç vardır. Bu kişiler bu büyüyü saptamak için daha önemlidir.

Öncelikle büyünün varlığı tespit edilse de bozulması çok güç olan bir büyü çeşididir can bar büyüsü. Bu sihrin bozulması için öncelikle ne şekilde yapıldığı tespit edilmelidir. Peşinden birçok büyü bozma yöntemi olsa da can bar büyüsünü bozmak için farklı bir yol izlenmektedir. Canbar aşk büyüsünü icra eden büyücüler can bar büyüsünün karşısında her zaman başarılı olamadığı söylenmektedir.

Aşk büyüsü bozanlar böylesi bir aşk büyüsü karşısında zorlanarak çoğu vakit da çaresiz kalarak süreci devam ettirmişlerdir. şu demek oluyor ki çoğu vakit büyüyü yapan ferdin bozması en etkili yöntem olmaktadır. Ters işlem denilen yöntem uygulanarak büyülerin yapım aşamasında tersine şekilde uygulanarak yapılmaktadır. Ak büyüler bozulması kolay büyülerden olsa da canbar aşk büyüsü bozulması aşamasından daha zor bir tür büyüdür. Bundan dolayı bu büyüyü bozmanın en rahat yolu büyüyü meydana getiren kişinin bozmasıdır. Büyü bozmanın birçok yöntemi olsa da tersten gelmiş olarak büyüyü bozmak en etkili yöntemdir. Bu açıdan da canbar aşk büyüsünü bozmanın en etkili yöntemi ters işlemle ve büyüyü icra eden kişinin büyüyü bozmasıdır.