Bağlama Büyüsü Yapılan Kişiye Etkileri

Bağlama Büyüsü üzerinizde taşıdığınız ve beraberlik sağlamaya çalıştığınız eşiniz/sevgiliniz adına özel olarak hazırlanmış vefk’in oluşturduğu enerjiyle öncelikle eşiniz/sevgiliniz, sizi dikkatsizlik etmiş olma yada ayrılık kararının doğru olup-olmadığı hakkında düşünmeye adım atar.

Devamında, hakkaten haksızlık yaptığı ve sizi ihmal etmiş olduğu düşüncesine sahip olur. Son olarak dönemde ise size olan hislerinin artmasına bağlı olarak bir an önce sizle beraber olup hoş zamanlar geçirme isteğine kapılır ki, bu karşı çıkılması zor bir duygu halini alır. Diğer bir deyişle, size bağlanır ve sizden başkasını gözü görmez.

Uzun zamandır üzerinde çalışmış olduğum mevzuların içinde önemli bir yere sahip olan Bağlama vefk’lerinde ortalama başarı oranı % 90’ların üstündedir. Zira amacımız insanoğluı Huzurla, Sevgiyle, Muhabbetle ve Aşk’la yaşatmaktır.

Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir öteki mevzu, beraberlik sağlamaya çalıştığınız eşinizle ilgili tavır ve davranışlarınızda sizinde son aşama dikkatli, titiz ve seçici davranmanızdır. Uygulamanın başarıya ulaşması öncelikle Cenab-ı Hakk’ın iznine, sonrasında bizlerin gayreti, siz değerli ziyaretçilerimizin inancına bağlıdır. Önemli olan siz değerli üyelerimizin de aynı hatalara düşmeden ilişkinizin devamını sağlamak olacaktır.

– Sevgilim bana bağlansın, benden başkasını görmesin !
– Sevgilim uzakta, acaba beni aldatıyor mu ?
– Eşimin ilgi duyduğu bir kadın var !
– Eşiniz kadına mı düşkün, baştan mı çıkarıldı ?
– Eşiniz sizin kötü bir eş olduğunuzu mu düşünüyor !
– Size ve ailenize yeteri kadar süre ayırmıyor mu ?
– İşini bahane gösterip sabahlara kadar eve uğramıyor mu ?
– Dışarıda güler yüzlü olan eşiniz kapıdan girince yüzü gülmüyor mu ?
– Evinizi dikkatsizlik etmiyor fakat aklı başka yerde, ne sizi ne de çocukları görmüyor mu ?
– Güzel bir evliliğimiz vardı. Bunu niçin yaptı, ben ne yapmalıyım ? DiyorsanızKOCAYI BAĞLAMA
Eşlerden birinin, evi dışındaki yaşamından daha çok zevk alması ve eşine çocuklarına ihtiyaç duyulan süreı ayırmaması sonucu, eşlerin genelde kocalarına yaptırdığı büyü şeklidir. Kocam eve bağlansın, eşim eve bağlansın düşüncesindeki hanımların tercih etmiş olduğu bir yöntemdir. Fert her şeyini evinde yaşar, eviyle ve eşiyle paylaşır, evinden ve eşinden başka hiç bir şeyden zevk alamaz duruma gelir. Kocayı Bağlama Büyüsü sayfasına gitmek için tıklayınız…

ERKEKLİK BAĞLAMA
Evli olan bir adamın yada nişanlının, eşinden başka kadınlara, cinsel yönden arzu duymasını engellemek, bu şekilde bir konum olduğunda ise başarısız olması için yapılan büyü çeşididir. Hanımların eşleri tarafınca aldatılmaması için yapmış oldurdığı en etkili yöntemlerden birisidir. Erkeklik bağlama büyüsü etki etmeye başladığında kişi cinsel yönden sizden başka hiç kimseye cinsel arzular duymaz ve cinsel fonksiyonlar çalışmaz hale gelir.

SÖZ DİNLETME
Eşler arasında, sevgililerde ve akrabalar içinde, bir kişinin sadece kendi sözünü dinlemesi için meydana getirilen ve büyülenen kişinin başka kimsenin sözünü tutmadığı hatta duymadığı bir büyü türüdür. Söz dinletme büyüsü yapılan birey geçmişte kendi bildiğini yaparken bu çalışmadan sonrasında kendi bildiğini değil, bağlandığı ferdin sözlerini dinler ve o ne derse öyle davranır.

SADAKAT BÜYÜSÜ
Eşlerden birinin, eşinin geçmişte yaşamış olduğu bir ilişkisinin yada gelecekte yaşanmasından endişelendiği bir birlikteliğin hiç bir şekilde canlanmaması ve eşinin sevgisini, ilgisini ve tüm yakınlığını ömür süresince kendisine vermesi amacıyla meydana getirilen bir büyüdür. Eşlerin ömür süresince birbirlerine sadık kalması, aldatma-aldatılma problemininin önüne geçilmesi için çok tercih edilir.

BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR
yeniden beraberlik oluşturacağınız eşiniz ve sizin bilgileriniz ışığında hazırlanan “vefk”, çiftlerin burç uyumlarının (malum manada astroloji olarak değerlendirmeyiniz) değerlendirilmesiyle devam eder. Eşlere ilişik gün ve saatlere göre evliliği sağlamaya yönelik vefk hazırlanır. Vefk bu konuda son aşama etkili bir yöntemdir. Sadece, vakit süre yine Ayetler ve hatemlerden destek alınarak çalışmaların tesirinin artırılması mümkündür. Bu bireyin içinde bulunduğu duruma ve yapıya bakılırsa değişim izah edebilir.